Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Resit teoreticky hanlivy nazev mapy v DLC pro hru, ve ktere strika kreva a strileji se lidi po milionech, muze pouze autor s nickem levis....
  • jindra.veliky
    10 lete deti? ne vsude je situace takova jako v cr jinak nepsal tenhle clanek nahodou ten samej clovek co psal o ty feminist whore z dead island? *3*
    • Zcela souhlasím. Ať si 10 leté děti klidně hrajou Ovšem na krabičce je napsané: od 18, takže žádné úskoky a děti (nebo spíše rodiče - hlavně ti by měli hlídat co děti hrajou) mají zkrátka smůlu.
  • ten screen je z MW? sem si myslel ze je to BF3 na low detaily :) mel bych nejdriv cist titulky
    • Jeden z nejslabsich pokusu o vtip, co sem tu cetl. Gratuluji...
      • Grifus: j asi tak :D deti uz nevi co napsat, protoze na kazde novince o MW3 pisou to stejny :D
    • oh vtip.. ale dobrej :)
  • 3nk14v3
    vyzdimat prachy z deti...nechapu, jak jim ti lidi muzou porad davat many za ukradenou vec...
    • Z jakych deti? Prumerny hrac CoD ma dalece nad osmnact. Navic ikdyby si to kupovalo nejaky decko, tak kdo mu to zaplati? Dospeli rodice...

      btw Hlavne ze BF3 hrajou sami stari lidi. Pan je evidentne zarputily fanousek konkurence a komik...
      • Čím to, že když nikdo nezmiňuje BF3, někdo se s ním vždy vytasí v protiargumentu na příspěvek? *1*
    • asi jsou ty prachy rodičů, či-li.. děckám je to fuk
  • tak zriesil som rusky kluc mw3 na steam za 15:) vcera som zahral a moj nazor je bieda, predavat hru za 50eur je okradanio, sice mp je velmi jednochy a oddychovy ale mapy su velmi divne navrhnute , chaotickemu respawnu nerozumiem a je to v podstate len o divnom pobehovani po mape alebo campani v rohu, o killsteakoch nema asi zmysel hovorit, s bf radsej ani neporovnavam (uz asi 90hodin v mp) aj ked uznavam ak sa mi nechce hrat bf3 mp tak si dam toto pre mensiu narocnost
    • mensi narocnost? asi hrajes jen forfun podle toho co ctu. Protoze CoD vzdycky bylo o tymove hre a to co predvadi hraci z ruznych tymu trenuji dlouho. Je to o necem jinym nez sednout do tanku a rozstrelit barak se 2 snipery v MW3 musis spolehat na svuj aim a reflexy ve vsech pripadech, protoze nemas moznost nasednout do obrneneho vozidla apod...
    • Mě hlavně překvapuje, jak jdou ty ruske kliče cenově dolů. Ja to koupil za 27$, teď už to vidím za 20.99$. Nejen tohle, ale i BF3, Skyrim, NFS, Batman, všechno to klesá... jen v evropě se ty ceny drží zuby nechty. To je fakt hodně divne.
      • jaké servery? myslíš ten iwnet? nerozumíš tomu a dáváš rozumy.. místo mozku tvá útroba zřejmě přijímá jakési eM a Wé ve svých útrobách..

        Je to prostě ZNAČKA v tomto případě, co prodává, nikoli fakt, že už dávno to není dobrá hra, jako CoD, CoD2 a CoD4!

        trololo ten Stylic
  • vypatlana ceska inteligence. Fakt neumite nic jinyho :D Zajimavy je ze MW3 pokorila dalsi rekordy na ktery se jaksi nehrabe ani vas SVATY BF3. Nerikam, ze BF3 je spatna hra narozdil od hateru co flamuji na kazde novince o MW3, ale co si budeme vykladat kazdeho bavi jiny styl.. A uz vubec nevim proc jsou servery neustale plny kdyz je to takova srac*a?? Sem zvedavej scim ted prijdete, myslim ze bych mohl zalistovat par tydnu zpet a precist si to tam, ze? protoze tady melete pokazdy to stejny, porad ty stejny haty a porad vytykate ty stejny veci :D:D Klidne davejte minusy za pravdu se clovek zlobi...xD
    • Takze twilight je kvalitni film protoze na nej slo miliony lidi *15*
      • film a hra je uplne neco jinyho, na film se podivam a konec, zatimco hru hrajeme delsi dobu nemyslis?
      • Mám pocit že to myslel tak že tu jsou miliony lidí, co si třeba koupí COD každý rok a jsou sním naprosto nadmíru spokojeni(jako já). A proč jsou spokojeni? Protože když v každém díle v multiplayeru nahrajou něco okolo 16dní (384hodin) čistého herního času (jako ja:-D a to myslím čistý čaš přímo hraním ne v MENU) tak velmi rozumě utratili oněch 1399kč+1290kč elite tedy celkem 2689kč. Je málo her které vám dají takovou herní dobu za tyto peníze, tedy jedna hodina za 0.145kč:-D Navíc ELite se opravdu vyvedl navíc mapy k němu zadara :-D jsem opravdu rád za tuto hru .Ale pravda je že by se hodily dedikované servery:-D ale kdo by udržoval servery pro dva miliony lidí:-D
        • j myslis to zcela spravne. hned jakmile uvidi nekoho psat, ze je to dobra hra a ze se mu libi tak hned davaji minusy :D ceska stupidita :D
    • milé dítě tady nikdo o BF3 ale neřekl ani slovo.To tys začal srovnávat.
      • priste si vymysli jinej zpusob jak se ztrapnit jako male dite, si me celkem rozesmal..
      • tolik plusu za co? Se podivejte par prispevku nahoru a dolu a uvidite, ze se lidi zminuji o BF3. dementii
  • No jelikoz na PC neni elite tak naplno nefrci... a pokud ani nebude tak nadsenci do MW budou plati 14,99 jeste 19x kdyz nepocitam ten prvni dlc .)))nakakat ta hra nestoji ani za zlamanou gresli lituju tech 8 hodin co jsem hral multiplayer to jsem radsi mohl delat neco zabavnejsiho treba cumet na zed
  • Sem zvědavej kolik za to ti zloději budou chtít...
  • Co by měl přinést první přídavek pro Modern Warfare 3??prachy??
  • Prave som si hovoril, ze sa na tiscali dlho nemoralizovalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit