Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • videa, trailery a články ke crysis 3 http://crysis3.cz/domains/crysis3.cz/
  • Ide aj o to , ake su narocne na vykon pocitaca dane enginey. Napriklad na unreal engine 3 sa dali dostat krasne veci aj s celkom nenarocnym compom.
  • To co Epic má už tolik let, Crytek nemá ani dnes.... obrovský prodeje enginu studiim, moc her na cryenginu mimo crysis jsem neviděl...
  • Vtipné je, že si Crytek pořád neuvědomuje, že úspěšnost enginu není až natolik o technologiích, než o uživatelské přístupnosti pro vývojáře. Jasně, je hezký, když engine umí plno věcí, ale k čemu mi to bude, když se mi s tím bude blbě pracovat.I jako naprostý amatér v tomto oboru dokážu říct, že UE3 určitě není nejvýkonnější technologie. Ale když s ním nemají problém hry dělat amatéři, tak profíci na tom musí ušetřit spoustu času-taktéž i peněz.
    • no, ty si zase neuvědomuješ fakt, že CryEngine má dost možná daleko lepší vývojové prostředí a nástroje než UT4, nehledě o integrovaném fyzikálním enginu atd. bez nutnosti licencování dalších technologií jako Havoc apod.
      • Jako klidně, ale chlubí se technologiemi a o dostupnosti vývojářům ani slovo.
  • dobrou grafiku ma hra dear esther
    • smejki
      ->?
  • deridon
    to je sice krásný, ale UE4 má mnohem více user friendly editor a bude se v něm pracovat velmi dobře.. jinak bych řekl, že to bude technologicky na podobné urovni
  • Já bych řekl, že není až tak podstatný ukázat, co kterej engine umí, jako spíš ukázat, co kterej engine umí na konkrétním HW. Takovej Samaritan byl hezkej, ale nevypadlo z nich náhodou, že v casu hučely naplno 3 GTX 480? Že to Cryengine umí už 3 roky je krása. Teď ty technologie ještě udělat přístupnější vůči současnýmu HW...

    Osobně bych si do pánů rejpnul a připomněl bych jim, že většině ještě ani nedošlo, že je Země kulatá. A oni se předhání ve vyhlazování vousů na tváři *1* Naprosto vážně, podívejte se v jakýkoliv hře na horizont a schválně, kdo a kde najde křivku namísto přímky *3*
  • cryengine umí hodně, sice tam chyběj realtime odrazy, ale zatim jena z nejrealističtějších ingame ukázek co sem viděl... http://www.youtube.com/watch?v=-_IKqjb9TRY&feature=relmfu
    • Někde jsem četl, že to nebylo renderované v reálném čase. Ale hlavní problém je v tom, že ve scéně nejsou žádné pohybující se objekty, žádná dynamická světla, žádná fyzika... Kdyby to tam bylo, dívali bychom se na diapozitivy. *4*
  • Takže to pak bude Unreal Engine 4 vs CryEngine 3 vs Frostbite 2 vs id Tech 5?Čím větší konkurence, tím lépe pro konečného spotřebitele, jen ať se předhánějí, aspoň konečně uvidíme na PC pořádnou grafiku.
    • trolo
      frostbite 2 trololo :-D. ak si nehral BF3 mp tak ta ospravedlnujem!
      • Frostbite 2 je dobrej, ale má přesaturovaný barvy.
  • ten unreal engine je trochu dost mimo. sutry tam padaji jak polystyren :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit