Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • L4D + Unreal dohormady "opravdu dobra valecna hra"
  • Hnus fijalovej jak blackops tak i tohle DLC nedalo se na to dívat a ani hrát.
  • Vím, že to tu nemá moc co dělat nebo něco, ale jen tak pro zajímavost, teď jsem z nudy četl tady recenzi na Star Wars: Republic commando a jako piha na kráse je tam krátká kampaň - že na střední obtížnost to lze projít za 10 hodin, to je hrozný, že? Dneska střílečku profrčíme za 6 hodin z čehož je hodina nehratelný sekvence a dřív se za 10 hodin i kritizovalo :D Jak taková zajímavost pro zpestření dne. :D
  • Myslim ze ten zacatek traileru kde jsou ty mapy na junk foodovy jidelni tabuly sedi az nechtene moc presne.
  • Batllefield 3 rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !
  • co je vlastne ten flame? *1* a ma oblibena barva je růžžováá
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/Flame_war
      • :D nejlepší je na wiki slovo Hulánovina. kdepak je mu jen konec?
  • level up
  • mine ;)
  • neverending flame, lets go
    • By bylo hezký pokud by někdo udělal náký video pc vs konzole s touhle hudbou :)
      http://www.youtube.com/watch?v=3khTntOxX-k
    • Oh yeah !
  • Nechtěli by jste si děcka založit klub zakomplexovaných COD haterů???
    Jako už jsou vás tady mraky proč toho nevyužít? Můžete hrát nějakou suprčupr best of FPS o které aktuálně nevím (nechám si poradit) nebo všichni společně čekat než vyjde něco co ten hnusnej ošklivej COD konečně rozdrtí?:D
    Třeba nějaký mítingy kde můžete hromadně nadávat a třeba se trefovat něčím do DVD s CODem? Nebo nějaký jiný obřady?:D Nenechte se omezovat jen anonymitou na internetu!!!to běžte do toho naplno!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3*
    • Jsou dva typy lidí co nemaj rádi CoD. Za a) tví oblíbení hateři, co jej nemají rádi jen kvůli kladným a recenzím a obrovským prodejům b) ti co mají rádi recyklaci jen u plastů, papírů a skla

      Já patřím k b), ale zjistil jsem že psát do diskuzí o CoD, že se jedná o ten samý kousek nějaký ten rok je zbytečnost. Stejně si to zase koupí milióny blbců co budou tvrdit že je to vrchol inovace. *3*
      • Vtip je vtom, že já cod za vrchol inovace nepovažuju a ani další díl považovat nebudu. Nikdy jsem o cod netvrdil, že je to TOP FPS hra a tvrdit nebudu... Stejně tak mi přijde směšný že se tady všichni oháněj tím co ještě ani nevyšlo... ovce. Proste NeverEnding flame jak psal krootha.
        Bude tady ještě spousta článků spojených s cod a stím spojená spousta stupidních komentů opakující se pořád dokola.Nemá cenu řešit.
    • Ta hra přes svou nulovou kvalitu vydělává nehorázný peníze a tím negativně ovlivňuje celý FPS herní svět. To se mi zdá jako dostatečný důvod k tomu aby si na to lidi stěžovali.
      • proboha a opět se roztáčí stupidní kolečko ! dikud budou lidi cálovat tak je to všem jedno. Jinak jsi oběvil ameriku !
        • Ano opět se roztáčí kolečko pravdy.
        • prosim te zkus psat aspon trosku bez chyb. dikec. :/
          • promiň. A něco k věci bys neměl? Za gramatiku se omlouvám, holt lidská blbost mě vždy tak rozvášní že se pak nesoustředím. Mám to bez chyb?
            • děkuji, a k věci byl ten post s bfbc2. mam obě hry cod (mw2) i BF a MW2 je opravdu strašný oproti bfbc2. pišu o MP.
    • ! jo neboj, my se sejdeme v Battlefield 3 PC verzi.
      • Jj na to jsem čekal :DDDDDDDDD Dyť říkám:
        "nebo všichni společně čekat než vyjde něco co ten hnusnej ošklivej COD konečně rozdrtí?:D "
        ... .) Hlavně si kup origoš ať se dočkáš více titulů s pořádnou podporou *3* Pokud si to vypirátíte přístě se na to každej víš co .) Nevím proč se vůbec snažím o debatu :D.. Taky se na BF3 z určitýho pohledu těší, dokážeš to pochopit?:D a to si vem že hraju COD, mazec co?
        LOL do psích kulí... :D thx for fun.

        Měl bych ještě jeden dotaz: whats your favourite colour?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        Sry už jsem zvás hotovej *1* *1* *1* *1* *1*
        • O debatu? Snad o flame ne!
        • mno cod uz davno porazil BFBC2 pokud vim. ale tys to zkusil jen parkrat a neslo ti to protoze tam nejde moc kempovat, vid?
          • Já to vidím úplně naopak. Zajímavý co? Překvapivě různí lide mají různé názory.
            S tím rozdílem že já teď nevlezu do diskuzí k BF3 a nebudu tam provozovat ubohý hate. Protože chápu, že se více lidem líbí více odlišných věcí. co ale nechápu proč ze sebe dělají co to se děje v KAŽDÝM článku k čemukoliv ohledně COD.
            • mrtvym
            • jak pise nize kolega - bohuzel je oblibena a ted se to vetsinou kopiruje i s chybama ktery to ma - dlc mapy za nehorazny penize, kazdej pulrok novej "stejnej preskinovanej" dil za nehorazny penize... ale jestli to chces hrat tak jak je libo. pokud si lidi nestezujou tak pak je vyvoj na mrtvim bode.. muj nazor. ja jen prispel do diskuze s otazkou proc tam jsou zombie.. a uz je s toho hulánovina... :D
          • Víš naprostý lejno o tom co jsem zkusil a nezkusil trojtečko.

            BF je ráj pro kempy, hlavně ty spwany sou nej - stačí stoupnout na spawns s brokama a druhej tým si nezahraje! - BC1, BC2, Vietnam - super opravdu.... Speciálně když to dělá někdo tobě :) BC1 jsem hrál cca 100h než vyšel ten hroznej COD kvuli kterýmu tady ze sebe všichni děláte vemena.
            • LOL. tak to se ti asi libi ten leveup vid? super mega hyper seržante?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit