Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné k čemu mám výhrady je tvrzení, že v Heroes of the Strom levelujete celý účet........recenzent zvolil opravdu velmi špatně vzhledem k tomu, že sice za celý účet dostávám herní měnu, nicméně leveluji každého hrdinu samostatně a tedy i jednotlivé odměny jsou počítány samostatně ( ve smyslu, 500 jednotek herní měny za dosažení 5tého levelu dostanu jen a pouze za toho hrdinu, u kterého dotáhnu 5tý level a podobně). Tato výhrada mě pak vede k tomu, zda i zbytek obsáhlého článku je relevantní *16* ....!!!! Ale jelikož v betě jsem, tak až se k tomu dostanu, poreferuju
    • Overwatch
      Ahoj, co je nesprávného na tvrzení že v Heroes of the Storm leveluješ account? Řeč byla o accountech, tak jsem zmínil account. V Heroes mám odehráno přes 1300 her, takže dobře vím, že tam jde levelovat jak account, tak hrdinové :). Zmínka o levelování accountu přece automaticky neznamená, že tam nejde levelovat nic jiného... :)
    • Já tedy leveloval účet v HOTS a dostával za to odměny :-) Má to tam svůj cap, ale to stále z tvrzení v článků nedělá nic nedůvěryhodného.
  • Jack1947
    Zkusil bych ale asi počkám až na nějakou open betu noo... zas tak mně to nepálí. *4*
  • Tak beta me nejspis mine, protoze pristup davaj asi jen vyvolenym :D
  • dle nadpisu mě to spíš mine.. fakt přístup Blizzu (nejen v OW) něco splácáme a pak se uvidí jestli to bude fungovat je děsnej..
    • a pak ti z toho vyleze Diablo, WoW a Starcraft. asi vedlejší prodkukty.. *3*
  • Tenhle přístup se mi vůbec nelíbí. Nastavený to bude tak, že ty pěkný skiny budou určitě vzácný a než se k nim člověk dostane, tak to potrvá stovky hodin (nedej bože chtít konkrétní skiny u více postav).

    U F2P bych to i pochopil, ale když dám 60€ za hru, tak chci mít přístup k veškerýmu obsahu během rozumný herní doby... ale tohle zavání těžkým grindem... rád bych se pletl.
    • fakt hruza, ze chtej vizualne oddelit hrace... kdyz by na ten legendarni skin dosahl kazdej scrub po 10h hrani, tak to docela ztraci smysl. Takhle bude mit ten legendarni skin nejakej vyznam a kdyz ho uvidis, budes vedet, ze ten clovek do toho investoval cas a nebude uplne tupej.
    • Ale tady mluvíme o vizuálu, já nechci skočit do hry, kde za 10 hodin odemknu vše :) Tento přístup je rozhodně lepší než BF systém, kde musim nahrát hodiny, abych se vůbec dostal ke zbrani, kterou chci :)
    • destabilizator
      Bud rad, ze dostanes vsechny hrdiny.
      Taky to mohlo byt jako vsude jinde, F2P, 3 hrdinove zadarmo, zbytek si vygrindi.
      • jenze by za to nevyplaz 60€! resp. mel by navyber bud si ty hrdiny koupin nebo vygrindim tady zaplatis plnou cenu za hru a jeste mussis grindit at ji mas komplet!!!!
        • Hra se da koupit uz za 40 Eur tak proc vsichni furt vytahuji tech 60 eur kdyz to chcou hejtovat?! Nevim jestli jste tak tupi nebo nemate lepsi argumenty.
          • ja se bohužel jen obavam, ze az se pridaji dalsi hrdinove tak to bude znova za další prachy, zname Blizz a navíc je tam presne napsano ze za tuto cenu dostanete presny počet hrdinu a nikde není zadna zminka ze při vydani dalších hrdinu je automaticky dostanete a urcite to bude fungovat tak ze novy hrdinove budou ze zacatku OP (stejne jako v Heroes) a teprve po nejakou case (dalším patchi) dostanou balanc...
    • Veskoslav
      Ber to jako Diablo/Hearstone. Taky nemáš hned to nejlepší a musíš si to vyběhat.
    • Ronox
      Do vydání se to určitě může změnit, ale už teď tam běhali lidé s legendárním skinem a to je zatím nelze získat jinak, než levelováním a odemykáním loot boxů. Stačí mít štěstí, stejně jako v Hearthstone.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit