Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrdddka
  • hm tyhle detsky komentare, ve kterych neustale srovnavate BF3 s CoD mne prijdou smesny...asi porad nechapete, ze kazdy je fanda jine hry a kazdy bude hrat to co ma radsi.. A navic BF3 a CoD je absolutne jiny styl hry a je to o necem jinem...ja mam preodbjednano MW3 a tesim se takze si klidne hrejte BF3 narozdil od nekterych tady nemam zapotreby kritizovat to co nemam rad... CoD bylo a je delany na multiplayer jak se tady nekdo pokousel vyvratit :D CoD je v urcitym slova smyslu rychlejsi a castejsi akce nez BF3 ( timhle nemyslim ze BF3 je spatny jak to nejspis hodne ceskych deti pochopi..) holt kazdy ma rad neco jinyho a ja osobne myslim ze Infinity Ward se Sledgehammer udelali krok spravnym smerem co se tyce techto zmen v MP...
    • Doporučuji to s reakcemi tady vzdát. Zbytečně se nemáháš. ..Jen takové čtení pro pobavení se než nám to vyjde :P Kovej hejt se jen tak nevidí prostě...unikátek.
  • Aneb jaký hejt vás čeká a nemine :) funny jako vždy tady.
  • Hmmm, další díly hry na vojáky pro amíky.
    Tohle vás bude bavit. To že nás financuje i americká armáda neřešte. Pojďte se bavit. To že je to nepřímá náborovka neřešte. Takže děcka, válka je cool.
    .
    .
    Škoda že vás do reality vrátí až penál nebo kryplkára.
    • nejlepsi dil tehle serie je DUTY CALS v tom je vsechno *1* stahnete a zahrajte je to zadara
  • Můžu mít dotaz trochu OT? Kde kdo přišel na to, že Origin je malware/spyware? Začalo se to tu objevovat v diskuzích a já tak nějak nechápu.
  • Jestli tu chce někdo porovnávat Battlefield s CoD tak ste asi trochu vedle protože CoD už žije jen z brandu a stoho že to hrajou mladší hráči podle mě! Kdo chce real War a real fyziku tak musí jednoznačně hrát Battlefield jinak nevím jak bych to zhodnotil:-)) Můj názor ...
    • Vraj "real war" sa pos*rem *1* Obe hry sú totálne vyhypované arkády, ktoré uhrá 7-ročné decko... Keď už sa chceme baviť o porádnej vojne tak jednoznačne Red Orchestra 2 alebo potom staršie záležitosti, napr. Americas Army, Insurgency, Arma2?, a pod...

      Toľko môj názor *3*
      • MishKonn
        Pravda, "Real War" Battlefieldu 3 opravdu nenáleží, tento titul zatím nejspíše připadne Red Orchestra 2. Kdo však chce opravdu hutnou "Virtual War", pak určitě své choutky uspokojí právě v BF3. Čímž neříkám, že na RO2 se netěším naprosto stejným dílem, ač jsem první díl nehrál.
  • Co vás čeká nového??Nic
  • proč všichni tvrdí že hlavní předností CoD/MW her je multiplayer, podle mně je to spíš singleplayer co tuhle serii táhne, nexistuje válečná fps která by měla lepší single než tohle, osobně i hate multi... *9*
    • Opravdu nepochopim,jak nekdo muze povazovat sp v cod za kvalitni.Kvalitni sp byl v prvnim dilu a jeste ten mw byl slusnej,to co prislo po tom je brecka nejvetsiho kalibru.
      A vyplaznout kazdy rok takove penize za 5 hodinovou kampan?Tak to by me bylo vazne lito.
    • Rinkimen
      Protože to tak prostě je. Kdyby neexistoval multák, tahle hra by měla daleko menší prodeje a to samé Battlefield. Ostatně, koho by bavilo hrát sedm hodin stylem: Stříle všechno co se pohne, ale bacha na spojence? V dnešní době si můžeš zahrát daleko lepší FPS singly, například Crysis2 nebo Deus Ex. Já mám na SP v Cod jednoduchý názor. První a druhý díl bavil, třetí jsem nehrál, čtvrtý byl parádní a i nyní si často opakuji sniperské mise. WaW byl atmosferický, MW2 ušel, byť jeho přednost spočívá ve Special Ops. BO jsem hrál u kámoše, moc mě nebavil.
      • Tak crysis 2 považuju za největší zklamání za posledních pár let - singl je dost slabej. Mně MP COD vůbec nebaví - bavila mě jednom dvojka a to hlavně proto, že tehdy nic lepšího nebylo. Dnes už ale jsou hry s daleko lepším MP, takže COD hraju jen pro SP. U battlefieldu je to opačně.
  • Rinkimen
    Další věc která jde mimo mě. Spokojeně si pařím MW1 a tohle je mi jedno. Je až neuveřitelné, kolik peněz se snaží vývojáři vytěžit. A ke všemu se snaží nalákat děti zvýšením počtu výbuchů a dalších věcí.

    Kde jsou ty staré doby? Hráč musel být přesný, rychlý, spolupracovat v týmu a ne jen někde cempovat, nahnat si kill streaky a vládnout serveru. Osobně jsem s COD skončil u MW2, kde mám na svém PS3 nahráno kolem 25 dní, což se ale ani zdaleka nerovná MW1, který pařím hojně do dneška. Samozřejmě si občas zahraju i BC2, no, jako ne zrovna velký příznivec válečné techniky mě to tolik neláká, ale BF3 zkusím :).

    Důvod tohoto postu? Nekupujte MW3, ukažte vývojářům, že nebudete skákat jak oni pískají. Beztak se tam moc nového nepřidá, to raději kupte MW1, které vyžaduje skill a hráčů je tam dost+ušetříte prachy. Tuhle hru si zkusím u kámoše, nebo si ji půjčím, spíše kvůli příběhu a trochu prozkoumám multák. Ale i přesto, že jsem velký fanda serie CoD, podporuji Battlefield a doufám, že v prodejnosti a kvalitě Cod porazí.

    Ale abych nebyl jen hater-teším se na Spec Ops, zejména s kamarády je to ohromná zábava :)
    • neporazi :D uz jen kvuly HW narokum tkze komunita nebude tak obrosvka jako CoD..a jsou to odlisne hry takze nevim proc to srovnavat...kazdy z techto titulu je o necem jinem...
    • som na tom podobne ako ty - cod4 hrám do dneška, kúpil som aj MW2, ale tak neskutočne ma to vytáčalo, že som to musel predať... a k MW3 sa už nevyjadrujem - zatiaľ to vyzerá strašne, už môžu jedine prekvapiť...
  • Sakryš, novej level válečný simulace... okolo kadibudek budou lítat mouchy. Doufám, že si budu moci navolit granát s repelentem, jinak nevim, jak ty mouchy v letu postřílim....

    Jinak nic proti samozřejmě, určitě to bude zase dobrej mazec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit