Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako čekal jsem něco jiného i bych to zkusil, ale pak jsem viděl slova free to play, bigpoint a browser a byl konec nadějí, né díky
    - nehledě na to, že oznámili jaký to bude sandbox :D, v podstatě řekli, že obsah dají minimální a hráči udělejte si příběh sami
  • Krome placeni neprinese vubec nic novyho
  • MidnighT91
    Stačí si přečíst větu Free to Play MMO a je hned jasný co nás čeká...
    • Velkej grind zadarmo a nebo mensi grind kdyz zaplatim? *15*
  • Preed
    Z takehoto nechutneho dojenia znaciek je mi akurat zle,Lord of the rings to schytal na plno,Zaklinaca drzia poliaci no este ich par zostalo co mozu skurvit...
  • Podľa mňa keby sa udialo to čo so Star-Wars a Bioware aj so značkou Game of thrones mohly by na tom určite solídne zarobyť. *7*
    • sankuri
      Jeden big fail rocne staci:-D
  • Hmm na Icefire.cz jsme si říkali že založíme nějaký klan. Vypadá to nadějně *4*
  • sankuri
    Ac browserovym hram neholduju, takovy Drakensang Online se jim opravdu poved, samozrejme se to klasickym mmo rovnat nemuze, ale na chvili to jiste zabavi
    • nejlepsi browserova hra je samozrejme Quake Live!, to je jedina kterou kdy budu potrebovat :D
      • Moje slova :D
  • NonSuch
    co nas ceka je zklamani, pac jen nejvetsi studia dokazou svyma zdrojema a poctem lidi utahnout mmo a ne studio co se jmenuje bigpoint, ma pravdepodobne 20 lidi a jedna se o jejich prvni hru... jako do levelu 15 to bude dejme tomu super a pak zacne prazdnota, jak jme to uz kolikrat zazili...
    • Bigpoint studio má za sebou přes 60 online her(např. Battlestar Galactica online,- poměrně úspěšná browserová MMO z 3. osoby). Takže asi tak...
      • A vetsina z nich pay to win?
        • ja bych řek že právě oni jako jedni z mála umí udelat funkční f2p systém který neni jen zasterkou pro pay to win
          • Sry ale to fakt ne... Bigpoint je klasicky pay-to-win system...
  • "browserové"... to slyšim prvně. :/ Sem měl za to, že to bude jako "klasická hra".
    • Ringwraith
      Já právě taky... ale nevím, jestli jsem to prostě v nějaké zprávě nepřehlídl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit