Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hláška v menu Black Ops multiplayer hovoří za vše: "BO MP je zdarma součástí hry". Ještě aby to bylo za ty prachy placený! Jenže písnička budoucnosti s přihlédnutím na absurditu této hlášky mluví jasně.. V budoucnu bude MP placená součást singleplayeru.
    • MishKonn
      No, v Call of Duty možná.
  • Uz prestavam ty troly pocitat, je jich jako kobylek *15*
  • Už přestávám ty codka počítat je jich jako kobylek ! *15*
  • Pardon panove, ale cod sem prestal hrat od 5 dilu, je to hra delana pro nooby. :))
  • Pete.palis
    Cod Elite vyčistil už i mě...nikdy si ho nezahraju *1*
    • Já na to nepotřeboval Elite, mě stačil BO :-D
  • MishKonn
    Aha, a tohle nešlo zdarma zapracovat do hry? Já zapomněl, bez $$ by to pro Activision nebylo atraktivní - proč vyvíjet nový anticheat do hry, která stojí 50$. Za chvíli jim budeme vděční za takovéto oznámení:


    "Do nového produktu (sequel MW3, pro účely firmy jen "produkt" - pozn. aut.) jsme se po dlouhé úvaze a jednání s managementem na základě přání spotřebitelů rozhodli přidat featury hodné plnohodnotných pokračování: Originální nápady™, Kreativitu™, Nový grafický engine™, Nový systém animací™, Ovladatelná vozidla™, Singleplayer o délce plnohodnotné hry™ a Otevřené levely™. Každou z těchto featur bude zastupovat jedna DLC položka o hodnotě 15$. Každé z těchto DLC bude mít ještě Elite™ verzi s podtitulem "Love, heart and dedication™", která ještě zvětší hodnotu zážitku a vtažení do hry už pouze uvědoměním spotřebitele, že jsme tyto speciální limitované edice tvořili se zapojením srdce, lásky ke hrám a s odevzdáním, což je znát již ze samotného podtitulu. Tyto edice vyjdou na 25$ za kus. Samozřejmě není nutno dodávat, že produkt bude i bez těchto doplňků plně soběstačnou aplikací a spotřebitelé si budou moci užít zážítek ve kvalitě, na jakou jsou od našeho studia zvyklí a jsou s ní spokojení, což dokazují jeho každoroční prodeje. "

    Way to go, Activision!
    • WTF ? tak toto je moc :D
    • Jžš to je ostuda
      • Ježiš je hlavne kkt a gay *16*
    • Ježíšku na křížku, proč jsem věděl, že tě tady najdu ponořeného do rozdmýchávání dalších nesmyslných MW3 vs. BF3 hateů. Klídek a nohy v teple.
      • MishKonn
        Zajímalo by mě, kde jsi v mém příspěvku našel BF3. Vyjadřuju, co si myslím o Elite, a to naprosto v klidu a slušně. Nesouhlasíš, tvůj názor.
  • Cheatery? Veď ja to už ani nesťahujem, COD urobila antipiráta, Kupujem RPG, i keď Fable III ma sklamal, tie blikátka mi nesedia, nepriatelia sa kotia, presne ako v COD, takže prestaňte pirátiť a kupujte len kvalitné hry na GOG.com! :D
    • S GOG.com souhlasím. A RPG jsem hrál WoW... teď jsem přesedlal a mohu doporučit Fallen Earth. *3* Nevím proč, ale hrát rpg mi připadá jako nejlepší forma ztrácení času u PC *15*.
  • v nfs shift jsem upravil data aut tak byla dost rychla, kdyz sem moc vystartoval tak poznali ze podvadim a vyhodily me, tak sem si vzal jine upravene auto ktere nemelo rychlej start ale melo upravene jizdni vlastnisti a vubec me nevyhodili jenom se hraci divili proc je na sem tak rychli. oni zondy, bugatti, lambo a ja jim natrel se subaru
    • Kamaráde ty už radeji nepřispívej... tvým příspevkem jenom ukazuješ, že jsi blb... a i to je možná úspěch, nic ve zlém.
    • Natřel?
      • Takovyhle ss*vine bytostne nesnasim.S*mejde.
        • vyvojari si za to muzou sami. v parametrech auta byla napsana rychlost 320 a ono mito jelo 280
      • ? predjel i na rovinkach
  • Lol, BF3 nebude mit server browser ve hře...
    • BF 3 bude na prd, du do COD
      • A já zase půjdu naopak. Vím, že CoD bude sice dobrá hra, ale za čtyřhodinový film vypláznout takové prachy se mi nechce... o multiplayeru ani radeji nemluvím. U BF3 je naděje, že singl dopadne dobře a multiplayer má kvalitu (mam BF2 a BFBC2). Akorát se mi u BF3 nezdá ten nůž. V BF 2 se taky vybíral jako ostatní zbrane, takže nebyl moc použítelný (když jste někomu za zády a neví o vás je to něco jiného), ale v BC2 je to moje druhá nejužívanější zbraň (hned po M1911A1 *3*). Nevím, ale raději zvolím Dice než Infinity Ward a to si hochů po CoD 1, CoD 2 a CoD MW vážím.
      • Trolololol, miluju tyhle malé kluky :) ještě to ani nevyšlo a ty víš že BF3 je naprd ? Juj promin, já vlastne zapoměl že už asi všichni víme co bude v cod a jak se to bude hrát :)
    • kecas debiliny praveze aj drble konzole budu mat uz server browser... si iba provokater.. by som ta zmazal za deinformacie !
      • nebude a taky nebude mít klasické menu a je to logický krok když už vytvořli battlelog tak proč lítat z battlelogu do hry a zpátky tohle vítám pustim akorat prohlizeč a nemusim pouštět hru a proklikavat se dalšíma věcma.
        • WTF si teď vyblil? Při každe změně serveru musiš hru vypnout, přes web browser vybrat server a pak zase hru zapnout. Je to přesně naopak než si napsal. Modli se aby fungoval alt+tab. To co vymysleli je opruz jak prase.
          • a uz si to skusal ked vravis ake je to zle ? cez browser si vyberies server na ktory chces ist, das login na server a spusti sa ti hned pripajanie na server, ziadne zdlhave zdrzovania v menu . Ked chces zmenit server tak das len Exit, hra sa okamzite vypne a ty si spat v server browseri na battlelogu a mozes si vybrat na aky dalsi server sa napojis. milujem hrdinov co hned dissuju a pritom o tom h*vno vedia
            • To sem nezminil kdyz chces cokoliv zmenit v nastaveni, opet musis dat exit. Napriklad si budu chtit nastavit hru podle toho jak mi to vyxhovuje ale vzdycky budu muset resetovat hru, znova se pojit na server atd. Je videt ze nekdy delaji hru opravdu masla Tenhle system bych cekal tak pred 20lety ale ted? lol
            • Ty maslo tohle je prece ve Battlefield Play4Free a je to ta nejvetsi pi*ovina jakou sem u her videl. Opravdu tohle vymyslel jaky idiot, pry zadne zdrzovani v menu jen das exit. Tohle ti jako prijde lepsi od bezneho zpusobu si naklikat server v menu? Opravdu nekteri hraci, PREMYSLEJ!!
            • Nj asi je jednodužši a rychlejši vypnout a zapnout celou hru, než raz kliknout přimo ve hře...
      • A ty si idiott. Je to mezi novinkama na předni straně, odkaz je tady http://bf3blog.com/2011/08/battlefield-3-pc-version-wont-have-in-game-server-browser/ ...mužeš se smazat sam za blbost.
      • Ale on má pravdu.....
        "Multiplayer server v PC verzi Battlefield 3 si půjde vybrat pouze přes Battlelog, nikoliv přímo ve hře." takhle to stojí v novinkách :)
  • Já vám to povím takto: Není nad to když se o servery starají Admini a čistí tu Cheaterskou špínu sami.
    • hej hlavne ked su admini v nepriatelskom tyme a to sa tyka aj napr. BC2 ked si admin povedal ze kickne vsetkych sikovnych aby ho uz tolko nezabijali a jeho tym mal sancu... ... pritom sa vobec nechatovalo... fakt Xkrat som mal skore najvacsie od ostatnych a dostal som ban tipu ze spawkill alebo bez zdvovodnenia... aj ked som bol o dve vlajky vzadu a podobne kootiny.. takze radsej kvalitny autoadmin.. ako zakomplexovaneho admina....
      • No já měl na mysli vyspělejší adminy s rozumem vyšším než desetileté dítě. ... ale to nevadí. Na našem portálu by se nic takového nestalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit