Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jestli to rozjedu na svym pc, ale konzole to jisti
    • Jack1947
      Vazne, Joe fakt Konzole to jisti ? A netrollis nahodou ty kluku usata *15* *2* .
  • Ti uz fakt nevedi ,kam s tou serii pohnout. Misto, aby tu energii tu hru nekam posunout, soustredili tam, kde je to nejvice potreba, tak oni zacnou vymyslet kraviny typu zombie mod, emzacky mod....
    Docela smutne, kam to tahle serie dopracovala.
    • Pilgrim66
      Problem je ze za rok tu serii moc neposunes, kdyz to acti chce furt dojit a dojit. Oni za ty prachy nejsou schopny udelat ani novej engine a nepouzivat 8 starej.
    • proč by te meli nekam posouvat když to funguje? akorat vsichni chteli novy engine a ten ted mají.
      zajimavy, kdyz blizzard nikam neposunul starcraft 2, tak je vsichni chvalili
      • Ten rozdíl... Starcraft 2 (dva) a Call of Duty 10 (deset).... Je rozdíl se neposunout v rozmezí dvou dílů, nebo deseti.

        Obě hry se nepochybně někam posunuly, ale v případě CoD je posun v rámci 10 dílů dost mizernej imho.
  • Aspoň že tam nejsou ty zombie potvory...mě v CODku už fakt štvalo!
  • No konečně! Už mám plno toho zas*anýho trendu "zombie omg so cool!!! xD Am i cool yet??? :D :D x) ;p" . Začne to emzáky a pak se KONEČNĚ snad dostaneme k dinosaurům!
  • C-BEAM
    trochu ot : existuje hra alebo mod kde by po mne išli vo velkých počtoch prerastení pavúci, ktorí by lozili po stenách, predmetoch, stropoch ? také malé arachnofobické peklo. Ešte dodnes ma mrazí z pavúkov z prvého Blooda alebo z Limba.
    • MidnighT91
      Můžeš zkusit http://edfia.com/
      • C-BEAM
        díky, vyzerá to dobre.
  • Vždyť jsem nedávno říkal, že v IW všem totálně jeblo v kebulích. Už nevědí co by.
  • jindra.veliky
    lepsi by bylo udelat spis Ghosts mod podle nazvu hry :D
    • přibyl by nový taktický prvek- nekřížit paprsky ;D
  • Už vidím jak se chlubí velkým písmem na obalu hry: CoD je nyní ještě zábavnější než kdy předtím, díky novému módu emzáků. Podobně jak u survival módu v MW3, ale jeho zábavnost byla na úrovni nějaké mobilní hry za babku. Dají tam maximálně jen 3 mapy a ostatní budou přidávat pomocí předražených DLCéček. No kurde už se těším!
  • Kdyby třeba raději přidali AI
    • No do mulťáku s boty AI spáchali novou, ale do horde modu ji asi nedají *3*
    • A nebo kdyby celej novej CoD pojali jako Hidden&Dangerous....utopie
  • offtopic, Pardon že tady tim otravuju, ale protože diskuze je vypnutá na příslušném místě kdy jako dostanu cd-key který sem měl dostat po registraci u mojeid? já jen, že sem použil i PIN3 co mi přišel poštou a nic games.cz píšou že po zadání PIN3 odešlou cd-key, ale stále nic, takže jen chtěli nahnat lidi aby se registrovali u moje ID?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit