Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážně nepochopím, jak to je možné, že hra "nové generace" má NAPROSTO stejnou grafiku, stejné prvky, jak předchozí díly. A ty požadavky? Směšné,opravdu nechápu, jak je možné, že hra s takovou grafikou má takové požadavky. Klidně mě rozcupujte, ale podle mého skromného názoru si myslím, že tato hra oproti Battlefieldu 4 vypadá dětsky. A to mě nechápejte špatně, CoD jsem si vždy užil. Tedy až do MW2. Pak to bylo pořád to samé.
    • Souhlas... "Pochopit" se to dá, dokud budou prodeje královské jako doposud, nebude důvod hru někam posouvat. A jelikož je očividně hráčská základna pod CoD z velké většiny zaslepená a neuvědomuje si, že hodně okolních her se už posunulo mnohem dále, tak můžeme na nějaké hezčí a lepší CoD v nejbližších letech zapomenout. Pro mě tahle série skončila po BO1, od MW2 to šlo z kopce. Takže jediný pilíř, co z původní série stále přebývá, je spíš "hype", který autoři zoufale udržují naživu jen díky jednomu z největších herních marketingů vůbec a reklamami typu nutnost vyšetření prostaty... Nicméně to pak ale z části ukazuje úroveň jak vývojářů, tak i mnohých hráčů... *7*

      P.S. Nevšímej si komentářů od TheGGG, ceskybuzik a he/he, to jsou místní trollové...
      • Ta grafika je pořád ten engine z Quake 3? Ten se jim opravdu povedl, ale má už taky svoje leta
        • Když jsem viděl třeba MW2 poprvé, zůstal jsem zírat s pusou dokořán, lepší grafiku jsem snad neviděl. Ale když už to je poněkolikaté a nechtějí nic měnit a slibují "nejlepší grafiku, která kdy byla" a pak s prominutím h*vno...nevím no :)
          • Jack1947
            Lidi by museli bejt hodne hloupy, aby kupovaly stejnou slataninu znovu... bez nejakejch zbaytecnejch kecu okolo. *3*
          • Jack1947
            Kdyby aspon zustaly u tech Starych HW naroku... ale ne musi byt "moderni" i v tomhle. *7*
            • Tak nějak svoje ovečky krmit musí *4* Navíc, když je tu spousta lidí schopných hru předobjednat ještě před tím, než uvidí první ukázky... *7*
            • "Zcela nové vzrušující nápady a zážitky, úplně jiný příběh, nesrovnatelný s čímkoli, co tu dosud bylo.
              Ghosts navíc pohání zbrusu nový engine nové generace, se kterým Infinity Ward slibuje obrovský skok vpřed.
              Svět bude realističtější, střely budou preciznější, úmrtí uvěřitelnější a akce dramatičtější a přesvědčivější než kdykoliv předtím."

              ha ha ha ha :D jeden vtip za druhým :DDDDD
          • To máš přece logický... dneska se lidem nakecá cokoliv. Když těm hráčům vymyjí mozky s tím, že je to "next gen", pak udělají trapný spot v americké televizi, kde moderátor a moderátorka koukají na pár záběrů ze hry a je to samé: "Wow, look at this, its amazing!" atd (podplacení, nebo totální neznalci), cpou plno reklam kde jen to jde... pak i ti hráči věří (aniž by si hru srovnali s jinými), že je to ta nejkvalitnější hra... Já nepopírám, že CoD je stálice na poli MP, nicméně aby člověk platil $60 ročně za převařenou kaši...

            Podobná byla situace s Company of Heroes 2. Neskutečný hype, reklamy a vyskakovací okna za každym rohem, ale přitom má ta hra obdobnou grafiku jako první díl, nicméně HW nároky cca o 70% vyšší. Přitom přidali jen minimum nových jednotek (cca 10 jednotek pro rusy), MP taky za moc nestál a za to všechno chtěli, jestli se nepletu, 50e. No comment. Ale díky hype měli solidní prodeje, avšak po nějaké době od toho lidi odcházeli... I sám recenzent (A nejen on) přiznal, že je to spíš CoH 1,5 s přemrštěnou cenou, to samé na několika zahraničních herních serverech. Ale holt, jak to tak bývá v hodně oblastech života, někteří lidé se stále dají opít rohlíkem *4* *9*
      • Aspoň někdo, kdo se mnou souhlasí. Četl jsem si zdejší komentáře a vypadá to, že opravdu, fanoušci CoD uznávají jedině CoD a nic jiného. A děkuju za upozornění, jsem tu nový, právě jsem si založil účet. :)
        • Být novej a hned narazit na Anonyma, takovýho inkognito trollovacího jezuitu - demagog, populista, ale inkvizitor s trolovacími praktikami. No potěš a spas se nebo mu budeš držet kapsu.

          Za upozornění děkovat nemusíš, to je v pohodě.
          • Tož, jak se říká: "Guma ke Gumě sedá"
            • No když reaguješ na vlastní post, tak to znamená, že sám sebe a Mayhema považuješ za gumu... No, pravdou je, že o tobě sem si to myslel už od začátku, nicméně Mayhem guma neni. Je to člověk, co má (zřejmě) oči otevřené podobně jako já, používá mozek a nehraje si tu na blb*ce jako ty...
          • Marná snaha he/he, ale všichni tu vědí, že troll nejsem. Vzhledem k tvé "inteligenci" bys mohl znát charakteristiku trolla, a ta na mě nesedí. Zatímco na tebe sedí téměř dokonale (téměř proto, že běžný troll mívá chudý slovník a mizerné slovotvorné schonposti). Navíc, kolega se mnou očividně souhlasí, co se "kvalit" CoD týče. Zkus to někde jinde he/he...
  • chápu že cod ma mega marketingovou kampaň ale jsou i jine hry ktere by si zasloužili propagaci. napriklad ghost recon online, kvalitni takticka free to play hra kde pribyla posledni dobou spousta obsahu
  • Jack1947
    Hmm, zda se ze ted je v mode "Vykradame konkurenci". Nac vymyslet nove napady (Mimozemstane) kdyz to lze jeste jednoduseji. Ted Bsabo rad co je lepsi, ja myslim ze Battlefield myslel jsem to predtim a myslim ze je stale. *4*
  • game of the year! těším se
    • jj souhlas GAME OF THE YEAR 2005 *5*
      • vlastik.plaminek
        V roce 2005 tu bylo mnohem lepší CoD 2.
    • Ristoro
      GTA V, AC IV, BF4 a ty tu napíšeš takovou "kokotinu" :D:D.
      • Však je to troll jak buk ! *15*
    • troll of the year! směju se *15*
      • já a další miliony hráčů co umí ocenit kvalitu si myslíme něco jiného
        • Hrou roku je jednoznačně GTA 5 :)
        • Ty miliony hráčů tu hru kupují už jen pro to, že je to celkem stálice a že jí mají rádi, to beru (i když mě mrzí, že tolika peněz dostávají zrovna ti, kteří pro hru jako takovou dělají tak málo v porovnání s jinými společnostmi). Nicméně nemel tu nic o kvalitě, vy dva s he/hem (a dalšíma trollama) očividně nevíte, co je to kvalita. Zkuste někdy použít mozek a porovnejte si kvalitu grafiky/příběh/MP s hrama jako Crysis (1,2, popř.3), Metro, Serious Sam atd.

          Apropo Harry, miliony lidí si taky kupují šunt z Číny, čínský česnek apod. Takže sem netahej kvalitu...
          • Crysis je preceňovaná hezky vypadající kravinka, ale nikomu to neberu. Metro je ve výsledku zajímavý, ale raději jsem ho stáhnul, než bych do něj vrážel peníze. SS je taková liga, že k ní ani nejde nic říct, téměř dosahuje kvalit Call of duty série, ale malinko je to horší. Kvalita se prostě pozná vždy a ti, kteří kvalitu viděli už v dobách, kdy jsi budoval hrady v plenkách, by měli o tom něco vědět trochu víc, než čerstvé odrostlé vztekající miminko. Kvalita, kvalita a kvalita je CoD, nedá se svítit, dneska už ne.
            • ty si dobrej magor he/he :DD si asi dlouho nevylezl ven z diry co ? :D
            • Co vidí jiní lidi mě moc nezajímá, jak jsem již poreferoval. CoD kvalitou tříská už od krabice v obchodě, a jestli někdo na něm není schopen vidět tu úžasnost, potom ho lituju a lituju vývojáře a vydavatele, kteří přijdou o další potenciální lidi, kteří nejsou jejich práci ani schopni náležitě ocenit a vidět velkolepost této hry. Je to smutné, jak CoD přichází o další platící zákazníky a kdejaká hovadinka (třeba jmenovitě Crysis, který tu vtipně přednesl a.e. kolega) se těší tak stahovatelné oblibě, když vůbec nic v tomto žánru neznamená. Herní průmysl je marast, jehož zachraňují ostrůvky kvality - a jedním z takových míst je akronym značky cé ó dé. Věrni zůstaneme! Toť heslo lidí kolem CoD. A když na to přijde, tak pravda kvality CoD nakonec zvítězí!
            • jaky marast? tim mas na mysli to, ze nekteri lide nejsou slepi a vidi, do jakych mist se tahle hra posouva? tahle hra mi moc kvalitni nepripada hele... sranda cist vase komentare a hlavne tvoje he/he :DD
            • Jen bojuj. Tak jako bojuju já proti marastu, který se neprávem proti kvalitě CoD šíří. Tak, jako bojují jiní za vyzrálejší a rozumnější publikum. Ale bacha na to, podívej se, jak dopadl Veskoslav.
              Řeknu ti o něm příběh - Býval vyloženě špatným lovcem, ale spáchal dle jeho kréda ten nejhorší hřích, protože v rámci změny taktiky a intervence do osvícené skupiny zazbrojil proti svým kolegům. Rozhodli se ho odehnat, ale místo toho v jeho očích jen víc pokřivili místo, které tak miloval. Obviněn z trollování nyní projíždí gamesáckou krajinou. Psanec, který loví psance... lovec trolů. Takto se to traduje.

              Nejsi-li on, tak takhle dopadnout nechtěj. Nepřeháněj svou snahu. A RADĚJI SE UČ!
            • Tak za tohle dostaneš he/he trollího bludišťáka *4* Tímhle postem si mě utvrdil, že si vlastně asi nejprofesionálnější srandista a troll a ne ma*gor, který tu obhajobu bere vážně... Tímto ti děkuji za tvůj vlastní rozsudek a od teď tě slavnostně umístim do trollí síně slávy jakožto nejvetšího trolla ze všech *3* Hip hip hurá ! A dál se už (pro tvou převelikou radost) s tebou kontrovat nebudu, jelikož kontrování s trollem je beznadějné, neb troll trollem vždy zůstane (čas od času z toho nějaký vyroste, začne chodit do školy, naučí se myslet a psát, najde si holku, dále práci a začne se chovat jako dospělý jedinec) *4* Tímto mě moc těšilo a zároveň bych ti chtěl vlastně poděkovat za těch několik týdnů (ba měsíců) opravdu zábavného počteníčka *3*

              P.S. Abys nezačal slavit předčasně, tak neměj obavy, stejně jako se sherrif na divokém západě po lapení největšího desperáta nevzdá, i já budu nadále bojovat s trollí nákazou *5* Jen tebe budu ignorovat, neb někdo jako ty mi už za odepsání nestojí *3* Peace
            • Pravdou je, že CoD si koupím, zaplatím, budu hrát a budu schválit a vynášet do nebes jeho kvalitu, ať padají třeba trakaře. Co ještě víc bych na tom měl obhajovat, vážně mé svědomí netuší. To, že nějací pepíci, Gumy, frantové a jiní místní soudruzi, žáci a studentíci, tomu netleskají, je podstatný, jako má paní u souseda. Nejsem tu, abych se tu líbil, jak je u jiných rektálních existencí zvykem a vizí, jsem tu abych jim přinesl pravdu do jejich zatuchlých iluzí o největší hře ze všech, nebo alespoň o druhé největší hře ze všech, páč první a jedinečnou hrou století je pravda Contra a třetí pro zajímavost je Tetris. Ale CoD, to je na nobelovku za tvůčí činnost nebo podobnou cenu, proto si ho vážím. Ale zanechme přiznávání a svádění, raději ponechám čas na tvé a jiným na jejich učení, ať mi vy smradi zajistíte pěknej důchod.
            • *1* *1* *1* he/he já z těch tvejch litánií nemůžu *15* Nebylo by snazší si přiznat, že ta věta je prostě dvojsmyslná a já si z toho vybral ten smysl, který se mi hodí? *3* Jedno se ti ale musí uznat, pravidelně mě bavíš, fakt že jo *4*

              Jinak, marně se snažíš upoutat okolí, já bych, docela přesvědčeně, řekl, že tě tu už každý zná jako trapného trolla. OPĚT si dokázal, že se prostě bojíš přiznat pravdu, že to tvoje KVALITA KVALITA je jen jakási trollská pára vznášející se nad tímto titulem a postupně mizící v dáli (věřím, že to pochopíš) *3* A piš si co chceš o zacyklovanosti, já bych, kdybych chtěl, mohl kontrovat tím samým - prostě na tu obhajobu nemáš ! *3*

              Čekám další backend nějakým tvým slohem *3* Aspoň se při učení nenudím *3*
            • Milé děti, dámy a pánové, vážená rado, svatá dobroto. Sešli jsme se tu, abychom dnes pomohli jednomu našemu pacientovi s jeho zacyklenou poruchou, zvanou Gumodea infinum, a pokusili ho neškodným experimentem znovu naučit vnímat psaný text. Přestože věříme, že toto sezení je tak trochu zbytečné, poněvadž existuje pravděpodobnost, že si subjekt dobře mohl všimnout a pochopit, co mu bylo předloženo a posléze si interpretovat danou věc po svém, určitě nebude na škodu znovu nahodit kontury, ve kterých by se daný pacient měl pohybovat. Tak tedy začneme:

              Představme subjektu mírně upravenou větu, která zní: Kvalita je CoD, nedá se svítit, dneska už ne.

              Jak je patrné, subjekt má prostředky k tomu, aby se na náš text obracel podle vlastních představ, ale jedna věc mu přesto, ať už zámerně a nebo z jeho degenerace, unikla. Ona věta se rozkládá na větné části a každá po prostudování nepopírá větu před ní, ale naopak ji postupně doplňuje. Pojďme na menší analýzu. Tedy, CoD zůstává a je kvalitou , je věta úžasná, první a pravdivá, a která pravděpodobně subjektu svým obsahem natlakovala určitá místa, která zastínila uvažování a podnítila smysly tvořené přáním vlastní myšlenky. Potom již jen simplicitně -věta o svícení utvrzuje a pečetí pravdivost věty předchozí a ta třetí dneska už ne utvrzuje větu druhou jako fakt, že VYNIKAJÍCÍ KVALITA COD je dnes již nepopiratelná věc s kterou se dnes nehne. Výsledná interpretace potom zní: CoD dneska je, zůstává a do budoucna zůstane kvalitní hrou žánru. Zda subjekt nyní zareaguje správně, či nikoli je otázka prozatím nezodpověditelná.

              Zbytek subjektových poznámek již jen tradičně reflektuje jeho nedůležité pokusy o rektální alpinismus, nabuzenost, soutěživost, přecitlivělost a překonávání sebe sama, oformované klasickými ksichtími znaky, dle jeho slov, tzv. emočními zátěži autorů. Zkrátka nic, co by stálo za hlubší myšlenku.

              Diagnóza zůstává, úspěch experimentu se nedostaví, těžký případ hodný banování.
            • No konečně sem to z tebe dostal *4* : "Kvalita, kvalita a kvalita je CoD, nedá se svítit, dneska už ne." Takže dneska už to neni kvalita - souhlasím, kvalita (pokud se to tak dá nazvat), skončila s MW1. World at War byl sice graficky solidní (opakuji, solidní, ne kvalitní), ale byl to děsnej chaos, navíc dost přearkádovanej (1x T34/85 sejme 3x King Tigera? LoL). Jediná mise, která se mi opravdu líbila, byla "black cats" jestli se nepletu, v hydroplánu v noci. K tomu parádní hudba. Nicméně zbytek byl hrozně chaotickej a to sem se na ten díl extra těšil. BO1 místy ušla, příběhově taky, nicméně opět chaos a odfláklé mise z Vietnamu (extra chaos). MW2 graficky tak jakž takž ušla, nicméně tam už příběh začal nabírat opravdu přepálené tempo. A dál to šlo z kopce - hlavně příběhově, grafika stagnuje, žádný posun kupředu v efektech, texturách, fyzice (super skluzy, super skoky, atd). Takže máš konečně pro jednou pravdu *4* A když si to nakonec hezky shrneme, tak se za upadající kvalitu platí pořád královsky, což není od vývojářů fér - ti pořád rejžují na stálých ovečkách (bývalých fandech CoD série, kteří jaksi zapomněli otevřít před pár lety oči). Ale což, ať si paří kdo chce co chce, hlavní je, že sám velký he/he, mluvčí místních trollu, přiznal, že už to není kvalita *4* Howgh
        • Tak, tak...
  • Jak sem si říkal, že další CoD už ne...tak nějak mě teďka chytl tenhle maskovanej námět. Hmpf, uvidí se po vydání, jestli do toho jít, ty videa se psem mě dost vyděsily. *8*
    A jen tak mimo...kde je nějakej komentář od Jacka?! Sakra, snad se mu nic nestalo #FREEJACK
  • Inak všimol si niekto ten preklep v nadpise ? :)

    CoD: Ghots
    • Aji redaktoři z toho mají p*del *1* *2*
  • Doopravdy nejsou zajímavější hry o kterých psát? Mám to tu rád, ale sakra z Assassin Creedu a CoD bych už blil. Nenávidim je jen za denní tapetování.
    • C-BEAM
      games plní dopyt, sú to hry ktoré zaujímajú majoritnú časť hráčov a sú pravidelne v prvej desiatke najpredávanejších hier v CŘ ... nezostáva iné len si na to zvyknúť.
  • Inquisitor
    Wau
  • Překvapuje mě, že na to přišli až teď.
  • obcas usporaduvam lan-party (do 8 ludi), hrame CS 1.6, Quake 2, Trackmaniu, MoHAA, CoD2. Hadam je to vypovedny komentar :)
    • CoD: World at War neni úplně špatný na lanky *4*
    • TheGGG
      A koho to podle tebe zajímá?
      • styděl bych se mít Bíbra v profilovce *11*
      • Už zase si nepochopil? Ach jaj... *7*
        • Ti Jackove se nam tady nejak premnozili v poslednich dnech. *1* Ale jinak souhlas, GGGcko je konstantne mimo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit