Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a sakra co se to s CoD (čti Call of Duty) stalo ? nejspíš poslední dobrý (čti hratelný) díl byl CoD2 *3*
  • Jsem jediný co vidí podobnost se Zaklínačem 3 ???? *16*
  • Khanemis
    "Ok, lidi, potřebujeme nový mod se zombíky pro naši hru. Někdo nějaký nápad?"
    "Hm...noo..."
    "É...třeba...já nevím..."
    "Hej, a co kdybychom prostě dali vygenerovat náhodná slova a podle toho uvidíme?"
    "Skvělý nápad, Sullivane, z tebe jednou něco bude. Fajn...první slovo...80's...to nezní špatně, můžeme udělat spoustu popkulturních narážek, to lidi milují...a teď druhé slovo...lunapark? Ale tak proč ne. Osmdesátkoví zombíci v lunaparku, jste pro?"
    "Jo, jasně..."
    "...proč ne."
    "Nemohli by to být přeci jen osmdesátkoví nacističtí zombíci v lunaparku?"
    "Higginsi, nebuď směšný, ano? A teď do práce, lidi! Do zítřka chci mít první podklady na stole! A sežeňte mi Hasselhoffa!"
  • Jack1947
    To buded hrozná šaškárna a bez normálních lidí to bude beztak o ničem.
  • Activision už podle všeho neví, co by se značkou CoD provedl. *7*
  • Kozy
    Panebože, retro je teď mainstream.
  • Ten moment, kdy chcete hrát víc Zombíky jak nové CoD a říkáte si, jak by bylo super, kdyby tohle byl samostatný titul.
  • Pripada mi to jak krotitele duchu. Nejlepsi zombici stejne byli v cod 5. *14*
  • Grifus
    Teda ta grafika je dost bidna, neresim stylizaci ale kvalitu. A ty voskovy figuriny jako postavy jsou spatny vtip. Porad to jede na zakladu z enginu CoD? :D
  • Long live, zombies!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit