Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakpak se to srovna s takovym Ravenem? Toho jsem nedavno zkusil prvni epizodu a byla to parada, fakt jak cteni napinave detektivky, porad me to tahlo dopredu. Prijemna muzika, dobry dabing, spravny mix atmosfery.

    Paradoxne jsem v nem taky ocenil pomerne primocare adventurni mechanismy, maloktera hra umi delat puzzle opravdu dobre a vetsinou to sklouzava k absurditam, takze nenasilne casual adventurovani povazuju v takovem pripade za plus.
  • Harry_Styles
    hra jako dělaná pro diváky Námořní vyšetřovací služby, Zločinů ze sousedství, Odložených případů, Sběratelů kostí, Mentalisty a Vražedných čísel
    • Doufam, ze te taky nekdo jednou hodi do jednoho pytle napr. s hiphoperama, cikanama, nesvepravnyma ( tim vubec nechci urazet ty serialy - naopak, 2 jmenovany tituly jsou docela koukatelny ).
    • PravyMonty
      To má být pochvala, a nebo urážka ?
      • :D
  • Pff tomudle šitu dáte 8/10 a jednomu z kandidátů na hru roku Beyond two souls dáte 5/10. Dost ztrácíte úroveň.
    • Jack1947
      Pockej , do Levelu tamto bude hodnotit nekdo "rozumnejsi" a lepe. *3*
  • maros.goc
    vzhladom ze spickovej Memorii ste dali 8/10 co je taktiez point/click adventúra, tak Erica Reed si zasluzi tak 5-6/10
  • Horst_Fuchs
    Celkem fajn adventury, ale 8/10 je moc. Příběh ujde, ale celou tu sérii sráží typický adventurní nesmysly (vím, že potřebuju odšroubovat mřížku z podezřelý ventilační šachty abych se poohlídl po důkazu, co udělám? X dalších věcí v jiných lokacích a pak jakoby náhodou najdu šroubovák v P.O.BOXu, wow) a na každým kroku je vidět, že se šetřilo skoro na všem.
  • znáte i jiné hodnocení než 8/10? :-)
  • Robotron3
    Hra mě nakonec spíš zklamala. Příběh ala seriál Dexter byl docela dobrý, ale zpracování tu hru sráží až někam do lehkýho podprůměru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit