Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufám že bude i blitzkrieg mod 2 *5*
    • Blitz joo Blitz takhle jsem si představoval CoH :)
  • Jedna otazka:
    Jak je resena penetrace projetilu vozidel? Nejak rozumne ala Men of War, nebo Pepa Vonasek s motykou casem utuka Tigra?
    • CoH jsem hrál dlouho a hodně mě stou jeji realičností nasra... když jsem viděl Men of War o můj bože to je prostě hra!! jak to má vypadat :). Doufám že CoH 2 si veme příklad a ne jako v jedniče třeba komandos neustále střílící ze svařených trubek kde ani neznají přebíjení blé...
      • MoW díky svejm ultramalinkejm mapám a přemrštěností jednotek na bit. poli nenechává žádnou šanci strategii. Je to jen o skillu a nahratejch hodinách, co kam dát. Pěchota by tam potřebovala trochu vlastní AI. "realističnost" tam má na úkor vybalancovanosti a zábavnosti taky hodně velký kiksy.

        Ale i tak se řadí ke špičce a nelze s tim, než souhlasit. CoH mě v multiplayeru vydržel tak možná 4 hodiny, kdežto MoW ... to už bych ani nespočítal.

        MoW v MP podle mě představuje žánr sám pro sebe, kdežto CoH je prostě standartní RTS.
    • no alternativu k MoW do toho teda nečekej
    • Hairy_Ass
      Jestli to bude jako v prvním CoH, tak se bude zohledňovat, jestli střílíš na čelní pancíř atd. A samozřejmě jakou zbraní střílíš, samopaly, kulomety a plamenomety nemají šanci.
      • CoH to mělo suepr udělano.... s planonetem se dal tank přehřát, a samopaly atd moc neubírali jen na obyč tankách, ale když přijel takovej tiger a jednotka neměla aspon granáty či jednoho ve skupine s poradnou bazukou tak mohli tak akorat utikat :)
  • sugyn
    Tak na tohle se tesim.Doufam ze uz tam nebude takovej bullshit ze me jedna skupina rangers sunda tri tanky.
    • Hraj mod Blitzkrieg ... ten je dokonalej
      • Až na otřesnou vybalancovanost.
      • sugyn
        Ne neni dokonalej.A priori chci hrat hru co jsem koupil a ne modifikaci.
    • relic zrovna neni odbornik na balance:) ale časem to vyladí za par let:)
  • strategie jsou nuda, z tohohle by mohlo byt perfektní hacknslash rpg. zda se ze to dokonce bude mit i kreslenou grafiku jako diablo III
    • souhlas, rpg zasazenych ve ww2 moc neni konečně čerstvý vítr do plachet, uvidíme co se z toho nakonec vyklube, ale spíš bych to přirovnal k torchlightu nez k diablu, prece jen Company of Heroes byl strašnej brak..
    • :-D ty jim dáváš co proto (provokatére)
    • ty si opravdu tak vypatlanej, nebo to jen delas ?
  • Zahrať si tak bitku o Smolensk za Nemcov, to by bolo niečo... *14*
  • neni nic lepsie ako postavit vedla seba 3x hummel,rozlozit ich a naraz vypalit,nadhera,artillery rulezzz
  • Kdyby radsi poradne balancnuli normalni CoH, op mgcka a ger tanky sou peklo.
    • pro mě nejlepší zážitek multáku.. hrál jsem za spojence a musel sem bránit dva mosty ale oponent mě strašně drtil německou technikou :D
    • Normální CoH je vybalancovaný dobře... Většinou to jde tak, že spojenci mají převahu v začátku a v záverečné fázy hry, zatímco ve střední fázy je Němci nehorázně drtí.
      • Nemyslim si, v zaverecny i stredni fazi maji navrch nemci, obzvlastne v zaverecny fakt hodne. Amik jakmile nezabere na zacatku fuel kterej udrzi (coz je tezky jako prase) tak konci.
      • LTM3
        No spíš v závěrečné jsou němci silný (veteránství, upgrady atd..), ale když nemaj benzín tak jsou celkem marný.
  • Myslím, že to bude zase pecka, tak jako kdysi CoH1... ale toho, kdo vymyslel DLC, bych nejraději kopl do kulí... *3*
    • Tak to jsme dva. Kopu na levou, ty miř na pravou
  • LTM3
    Dneska je tak dobrý den! Samé dobré zprávy! :D Teď mě omluvte jdu hrát s přáteli CoH *1*
  • Jen doufam, ze napravi problemi s pripojovanim a zakladanim serveru, protze jsem se nemohl skoro nikam pripojit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit