Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak co tady rozumuješ, když jsi to pořádně nehrál!
  • Na tohle jsem se nejvíc těšil! Chci ho! *14*
  • Cypri
    JOOO!!! Kupuju hned jak to půjde!!
  • MarekTV
    Company of Heroes jedna z těch her, která posunula strategie o další kilometr dál. Jakožto skalní fanoušek tétu supr hry si leštím kulomet a těším se!
  • Jóóóóóóó!
  • Ataker
    Jede Company of Heroes na win 7 64bit?? Koupil jsem si nový noťas a někde jsem četl, že mají lidi problém to na 64 rozjet díky za odpověď...
    • mě to jede
    • Přidávám se. Win 7 64-bit a jede mi to i se savema uloženýma ještě na Win XP 32-bit.
    • XorxoxTalarius
      Jedinej problem muzes mit hru nainstalovat, jinak hra samotna (POKUD MAS ORIGINAL) ti pojede jako po masle, jestli neni samozrejme problem mezi monitorem a zidli ;)
    • Hairy_Ass
      Mně to funguje bez problému.
      • Ataker
        No a před chvílí jsem psal kámošovi kterému to též nešlo, že měl problém zase s Directama má 11 a přitom mu to nešlo, takže nevím jestli má cenu si to kupovat páč mám také DX 11
        • mm s direcrama je problém na 10ku to chce patch aspon 1.7..
        • claymen
          navíc si myslím, že na steamu je demo, docela v pohodě způsob, jak to ověřit..
        • Hairy_Ass
          Mám win 7 64bit s DX 11 a hrál jsem to v pohodě. Fakt nevím v čem by byl problém.
  • Vedsia realita v CoH? Zeby som dal CoH znovu sancu? Urcite sa tesim ale viac by som sa tesil na MoW2 ale poriadne vylepseny....comu neverim jedine ze by to zverili autorom Assault Squad. Kazdopadne CoH je skvela hra len pre mna az primoc arkada ale i dovojku si urcite kupim, minimalne v zlave.
  • Homeworld 3... PROSIIIIIIM :((((
    • NEEEEEEE, jen to ne. Radši si budu hrát Homeworld 2, než vidět další zmrvenou sérii *13*
      • No je fakt ze s Complex modem je to docela masaz :D

        http://www.homeworld2complex.com/
        • Je spousta dobrých módů. Já mám zase rád Stargate mod, stále se na něm pracuje *1*
  • doufam že to udelaji podobne jako v dow 2 čili zruší stavbu zakladny a bude omezeny population limit na minimum. dow 2 me bavi, v company of heroes me nebavilo stavet baračky porad dokola a ovladat velkou armadu ze jsem se v tom uz ani nevyznal *13*
    • XorxoxTalarius
      Jestli tohle udelaji, tak tim totalne pohrbi tu znacku. Snad nemaji ve vedeni nejakyho kravatackyho joudu jako ses ty :)
    • V CoH že velká armáda? wtf!
    • Tak to radši ani nezkoušejí. Přesně kvůli tomuhle systému se mi DoW2 vůbec nelíbilo, a při tom bylo DoW1 super.
    • Opravdu? Bez výstavby základny? A s minimálním populačním limitem? To už pak není strategie, protože o taktice už není řeč.. Vypadalo by to asi následovně: Dostanu 20 vojáků + tank, všechny pošlu napříč mapou a budu doufat že až potkají nepřátele budou mít převahu.. pak už jen victory nebo defeated.. Hra o ničem..
      • Co to meles? Vetsi nesmysl jsem v zivote necetl. Je to uplne naopak! Kdyz stavis zakladnu tak namasujes tanky posles je dopredu a jen sledujes jak drti pod pasy a naboji svych del co se jim postavi do cesty. Kdyz mas na zacatku prideleno par vojaku a tank tak si davas sakra dobrej pozor abys mel minimalni ztraty protoze jinak vetsinou nemas sanci ji dohrat.
        • Hrál jsi CoH? Jestli ano, tak se zamysli nad tou frází "namasujes tanky posles je dopredu a jen sledujes jak drti pod pasy a naboji svych del co se jim postavi do cesty." Protože to je přesný opak toho, co v CoH děláš.
          • Ano, ja takhle v CoH dohral s prehledem prakticky vsechny utocny mise. Obcas jsem musel nechat jen nekde po stranach nejaky protitankovy delo a kulometny hnizdo.
            • To ja nevim. Ja ho uz davno nehraju :D
            • Hahaha. Jo, ty se bavíš o SP. To potom ano. Protože SP je důvod, proč se CoH stále hraje, že?
    • to snáď nemyslíš vážne? populačný limit obmedzený na minimum? to chces hrať s desiatimi vojakmi či ako? veď v 2 ww ide práve o to, že na bojisku boli v jednom momente desiatky tisíc mužov! to si potom aký taktik keď nevieš zvládať armádu v stratégii? už vopred poznám tvoj názor na total war...
      • Cody, v tom případě jsi byl v COH noob a sheldař... Kdyby jsi hrál hodnocený hry a AT na medium úrovni, tak pochopíš, že zas tak moc jednotek nemáš. Budeš rád, že něco postavíš a přemýšlet nad tím co postavíš a kdy. *7* Velká amrmáda = noobská kempárna. Jestli ti vadí ovládání více jednotek, tak si zahrej střílečku. *5*
  • Hairy_Ass
    Konečně se kucííí vrhli i na východní frontu! Na to čekám už od prvního dílu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit