Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrovská škoda, že tylhe datáče jsou tak hrozně drahý!

    Už o spojencích jsem dlouho uvažoval, ale vysolit tolik za jednu frakci a nový mise, když za to může být několik nový her.....
    • A nechceš třeba aby to rozdávali zdarma...? Uvažování některých de**lů mě nepřestává udivovat. Žije to z podpory od státu a pak si stěžuje, že je něco drahý...

      Za spojence chtěli cca €12-€13 a jsou hratelní samostatně když si to vzal i s OKW, tak €20 - není potřeba základní hra - už opravdu nevím co má vydavatel udělat pro to aby lidi neměli blbé kecy...
  • Proč tu stále chybí spousta recenzí, zase byl na Steamu výprodej, kde jsem opět objevil pár skovstů o kterých tu není ani čárka nebo max. pár screenshotů a ani jsem netušil že existují. K čemu je článek o tanku, když ve hře to bude stejně jen krabice se vzhledem realistického tanku, ale chováním úplně jinde.

    Co místo těchot článku zkusit recenze např. na Achtung pazner nebo starověká strategické serie Hegemony - brzy bude vycházet nový díl, na steamu už je v předpordeji (neplést se Sci-Fi Hegemonia)
    • stan se redaktorem/recenzentem a pis, uvidime kolik toho stihnes za tyden odrecenzovat, muzes si dokonce zalozit vlastni portal a uvidis, jak je psanim o vsem snadne udrzovat navstevnost na mire, ktera ti zajistuje preziti.....
  • Riot Games? Ještě představily snipera mezi těmito tanky by the way. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit