Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • predvcerom som si to kupil aj s CoH 2 ale serie ma, ze mi mrzne hra na 10 sec a viac kazdu chvilu po par minutach, pisalo to viac ludi na ENG forumoch, vy nemate taky problem? ine hry hravam na ultra/hiigh takze v PC by som to nevidel, bud je pretazeny ten ich battle server Relicu alebo neviem...niekto pisal ze moze pomoct zmenit zvuky na low a ze tento problem nastal hlavne po vydani WFA alebo po nejakom jeho patchi
  • COH1 ToV popř. BlitzKrieg mod, COH2 je joke.
  • Samozřejmě k tomu se stojí za to dodat, že úkol od Segy vydat datadiskoDLC, které je naprosto nezbytné pro hru se jim podařilo splnit na 150%. Kdo si chce zahrát a né tam být pro zlost se bez vyhození 20ti éček neobejde... A to samozřejmě nemá cenu ani zmiňovat za těžký eura prodávaný generály atd...
  • Ale jo, jako pro srandu je ta recenze fakt dobrá, to je GRATZ... Na nic jinýho se ovšem zjištění, že prej je to zábavná a vyvážená hra fakt není. Protože takovej bullshit sem dlouho neslyšel... Už dobrého půl roku nerfují Němce víc a víc, takže větší část bitev končí umlácení tisíci čepicemi Rusáků, teď to vylepšili tak, že končí všichni umlácení čepicema BARmanů a Bazukáčů Made by USA. Aneb kdo neviděl jak přiběhne grupa bazukáčů na dostřel couvajícího Flakpanzeru, odpálí všecky bazuky a pak v klidu uteče bez jediné ztráty nehrál CoH2... Tak tragicky vybalancovaná jako je CoH2 nebylo CoH1 snad nikdy a jestli a jestli jo, tak jen hodně ze začátku.
  • Najlepší a zas neporazitelní amíci. Fuck yeah !
    • To asi těžko...Právě naopak...hraju to a Američani jsou celkem dost slabí zatím...i na ofic fórech CoH2 naprostá většina lidí říká, že by Američani měli být hodně posilnění...

      je to přesně jako v CoH1 - pokud hraješ za Němce, tak nemůžeš prohrát, pokud neuděláš nějakou naprostou koko*inu...
      • XXDarthVaderXX
        No ti jsou ale hodně slabí, to ti povím...hlavně při týmovkách se člověk často dloube v nose a víc než soupeř mě trápí tradiční neduh(což už mě se*e od jedničky a ten si říká Sync Error). Za Amíky se hraje vysloveně výborně. Že byli slabí v jedničce...tak při týmovkách ano(teď naopak ne). Ale při 1 v 1 se s nimi hrálo výborně a i s malým kašpárkem, tedy pardon...základní pěchotou se dalo udělat velké divadlo. U dvojky jsem jen na týmovkách, protože víc než vlastní úspěch mě baví pomáhat týmu.
        Amíci slabí? Rozhodně ne, jen to chce využít jejich výhody(a tou je mobilita).
        Pokud bych si měl vybrat frakci, tak vždy záleží co od ni očekávám.
        Amíci: lítám po mapě jak poplašňák a tanky často nejsou ani potřeba(při týmovkách snad ani vůbec).(úroveň obtížnosti průměrná).
        Sověti: základní pěchota je jak moucha masařka a celkově se zdá tota armáda jeko horší, ale při troše cviku a při hře více hráčů je asi lepší mít po ruce kamarády... se dá při rychlém rushi zabrat prakticky celá mapa. Kdo si bere bolševika na obranu, ten brzo pohoří. Občas se člověk dočká chytrých rad, že by měl víc stavet ATčka, ale ty jsou proti rozjetému Němci stejně platné jak mrtvému zimník.(úroveň obtížnosti vysoká)
        Whermacht: Nejvyváženější frakce ve hře. Silná jak do obrany, tak i do útoku. Ani v jednom úplně neoslní, ale také ani nezklame. Kdo se hrou bude začínat, tak bych určitě sáhl po této frakci.(úroveň obtížnosti nižší).
        Komando: Silná motorizovaná armáda(ke které s stejně často nedostanete) a když už, tak zase takové terno to není. Frakce vhodná asi nejvíce to týmových her, kdy se uplatní taktika želvy. Opevnit, pár jednotek a hlavně využít výhody této armády...udeřit a než se ukáže hlavní vlna, tak se stáhnout do předsunuté základny). Ano návrat Tiger II potěší, ale větší užitek udělá Stuka s vyhledávacím autíčkem. Protože hry často končí do 15 minut, tak že na těžké tanky není ani čas.(obtížnost velmi vysoká).
      • wenceslaus
        BTW Ve dvojce vidím Rusy jako ty nejsilnější.
        • Očividně si to nehrál.....
          • wenceslaus
            Ale jo, a docela dost - už od bety.
      • wenceslaus
        Nemyslím. V jedničce byli USA dost silní díky airborn. A zatím co jsem hrál tohle tak jsou zas hrozně všestranní což je v týhle hře obrovská výhoda.
        I když pokud se povedlo Němcům dostat k Patherům - dva za 1000 mp - tak to bylo drsnýn to jo.
        Ovšem Briti a Wermacht jim nestačili ani náhodou.
    • priprav se na "learn to play noob" :D
      • Takéto srajdy ako CoH nehrávam. Skôr ma vyburcovalo MoW a v poslednej dobe sa neviem nabažiť Wargame EE :) a to už neni, že poď toho tigra zničíme protipechotným granátom :))))) ... vyskúšaj, porovnaj, dosť dlho v tom trvá "learn to play" ;)
        • XXDarthVaderXX
          Zase další chytrej Slovák jak rádio Jerevan.
          • Pssst...nikomu to nehovor *3*
            • pozor, ješitnosť a paranoia nie je to isté *3*
            • XXDarthVaderXX
              Ještě mi dej ty mínusky dva...no jo ta ješitnost :-D
        • Ale CoH 1 som hral - teatrálnosť vynikajúca, grafika, efekty krásne, dynamika parádna ale priblíženie sa realite 0bodov možno kľudne aj -1bod :)
          • wenceslaus
            Stejně jako MoW
  • jakej to ma matchmaking a hrajou to i začatečníci?
    • Začátečníci to hrajou...

      matchmakig je takovej, že to proti sobě postaví 10 a 90lvl...většina lidí hraje za Německo ( buď základní nebo z datadisku ) a Německo je ve srovnání se SSSR a USA celkem hodně OP.
      • XXDarthVaderXX
        Na lvl bych se vykašlal, já jsem teď někde na 49 lvl a mám tam přes 1000 hodin...tak že bych to tak vážně nebral *3*
      • wenceslaus
        V čem prosímtě? Pro výhru jen Rusko - utlučeš Němce čepicema. Ztráty ti nevaděj, máš ignor suspression, zápalný bomby a napalm takže drahou Německou pěchotu prostě rozcupuješ
        • Očividně si to nehrál...
          • wenceslaus
            Očividně nemáš argumenty...
  • droga 1089 hodin :)
  • AKA CoH 1 + eastern front mod.
  • Co budovy je to jak vjedničce ??? Staví se zakladny ?
    • Americani budovy nestavi, jen musite pro kazdou budovu odemknout porucika(T1), kapitana(T2), majora(T3)
    • Zakladne sa stavali aj v jednotke, aj v dvojke, tak co myslis?
      • lukas.trneny
        myslí to, že jestli se staví (vhledově) stejné produkční budovy jako tomu bylo v jedničce
        • Ano Ano přesně tak.
  • Když jsem první krát viděl ten screenshot, tak jsme si myslel, že to je jednička.
    A když se tak na to dívám, tak to asi nebude jediná podobnost.
    • Není, jsou tam spojenci, jsou tam Němci, bojuje se v západní Evropě, jsou tam tanky, střelné zbraně, granáty....
      • takže taková horší jednička *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit