Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu uz citit zápach kapitalizmu!
    A pritom stacilo prerobit krajsie COH1tku a dodat modely alebo napady
    Ale nie DOSLA SEGA s dlc a podobnymi srackami a akcie a podobne kapitalisticke blbosti
    Uz mi za 20r tychto somarin dookola na zvracanie a vidiet ako sa nicia krasne znacky co vam hracom dali nieco...ATMOSFERU a SKVELE zazitky!
    • Zrzzek
      A CoH1 DLCčka neměla? Co je špatnýho na tom, udělat kompletní edici?
  • Já nevím, mě CoH1 nehorázně bavil, ale CoH2 jsem zkusil v betě a vůbec mě to nechytlo. Mám tomu dát ještě šanci či co?
    • Jo, je to dobrá hra. Zlepšily se animace + sněhové bouře, led, dezerce vojáků atd. Ale oproti Eastern Front (mód pro CoH1) je to jiný styl hraní a proto mi asi CoH2 moc nesedlo. Jinak je hra asi dobře optimalizovaná - seká se mi míň než u Blitzkrieg modu pro CoH1.
      Co je spíš horší je ta cena, jedině koupit ve slevě jinak je to předražený a bacha na in-game mikrotransakce. Sem fakt naštvanej, že sem v tom utopil tolik peněz, navíc ty předměty (skiny atd.) dostatneš za hraní singlu/mulťáku.
      Taky není od věci nějakej mód - přidávaj do hry dobrý věci a odemykají jednotky. Ale lepší komunitu/moderské možnosti má pořád víc CoH1 - mrkni se na ModDB
      • Když to hraješ hodně tak ti ty věci padnou. Za 700 hodin hraní jsem dropnul 50% možná i více obsahu který se dá v coh2 koupit za peníze *2* .
  • výborná rts, jedna z nejlepších *14*
  • Kdo to bude kupovat, ať raději počítá jen se singleplayerem....multiplayer je obrovská pras*čina! Co patch to skok od 10ti k 5ti a když už se někdy povede hru jakš takš vybalancovat, tak to dalším nesmyslným patchem hned totálně po*erou...
    • Musíš více trénovat proti hráčům a nehrát jen proti PC .... po 700 hodinách co mám na CoH2 s kamarády máme 80% win *1*
      • V COH mám dost hodin a proti AI vůbec nehraju...
        Mít 80% win není nic těžkého pokud hraješ za OKW/WER, tak se ani nedivím....
        • Hrajem za všechny nejvíc 3v3 ve složení USA, Sověti a Britové *2*
    • Sorry neměla být reakce.
    • Ted byly na steamu super slevy, Brity jsem koupil za 80Kč. *4*
  • elwiscomeback
    Company of Heroes 2 vyjde v kompletní edici se všemi zbytečnými DLC

    FTFY
  • CoH1 Forever!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit