Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoH samozřejmě stále hraji a tohle je skvělá zpráva, jelikož teď neúspěšně řeším spuštění MODu. Grafika a především fyzika je u jedničky nepřekonaná (a stále bude soudě podle nových strategií).
  • To je masakr. Tahle hra je stejně jako Supreme Commander 1 nesmrtelná. Mody vylepší detailní textury a bude to vypadat jak kdyby to vyšlo minulý týden.
  • ja chtel delat mapy do dawn of war trojky ale mam tam bug že nemužu uložit mapu, i když postupuju presne podle návodu *7*
  • Jednicku jsem miloval. Dvojku uz vubec. To stejny s jejich warhammerem.
  • Tak to je super dobra zprava. Nebavilo me resit modifikace bokem, ted je vse v jednom super.
  • Ano, jedna z nejlepších strategií vůbec. COH 1 A COH 2 jsou fenomény, které zná každý. Amen.
  • Pěkné, mám ji dlouho v knihovně, ale tímhle potěšili. Už instaluju. A dvojku si můžou strčit za klobouk.
    • s tou dvojkou nemáš samozřejmě pravdu.
      • A co mikrotransakce? Ty nevadí? A kupa "DLC" skinů a "armád"
        • V jedničce? To to tam přidali teď někdy?
          • 2
        • ne, nevadí. DLC mám všechny a skiny atd nekupuju, na hratelnost to nemá vliv, takže neplkej o mikrotransakcích...
          • Velitelé nemají vliv? A proč všude čtu, jak je to P2W. Že v základu nejsou countery proti velitelům, které si dokupuješ...
            • Protože si na to stěžují lidé, kteří by to nezvládli counterovat ani svoji babičku?
      • Má. Dvojka je ve všech ohledech horší než jednička. Dokonce i grafiku má 1 hezčí, uhlazenější a bez zbytečný mlhy, kouře a dalších efektů který z 2 dělají akorát nepřehlednej maglajz.
        • Walldstein
          Tak je fakt, že válka je vlastně takovej ne zrovna uhlazenej a přehlednej maglajz, nicméně je pravda, že jednička byla a stále je mnohem autentičtější a uvěřitelnější než dvoujka. Nemluvě o situaci kdy se člověku podaří spustit EAW mod, to je pak parádička...
        • Taky nehledě k tomu, že jedničku dneska rozjede kdejaká šunka, to se o dvojce říct nedá. Navíc balanc poměru stavím umírám je taky lepší pro jedničku, takže nevím co se tady řeší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit