Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš by se to mělo jmenovat Conan Exitus.

    https://www.youtube.com/watch?v=7LU_cs3vpws
  • Já prostě furt nevím, čím víc toho tvůrci ukazují tím víc otázek mám a nevím jestli se mi do toho chce investovat ty prachy jen abych si na ty otázky odpověděl
  • Dufam ze tam bude optimalizacia ako v ARK survival evolved :D
  • Nevěděl jsem že na tom dělá i Keanu Reeves.
  • PS4 nebude?
  • Vypadá to nádherně a připomíná mi to krásné časy v Age of Conan. Jen ten minecraft, kdyby z toho vyhodili a přidali pořádný RPG systém a nějaké ty questy. A bylo by to.
    • a bolo by to AoC...mali to radšej vydať ako prídavok do AoC a nestrácať čas ako z novou hrou..takto sa nebudú poriadne venovat ani jednej..čo by si AoC nopak velmi zaslúžilo...toho rewampu craftu sa snáď nedožijem..:/ *13*
  • jenda84
    strašně se divim, že lovení otroků už někdo nehejtoval případně nenahlásil...v dnešní ultrakorektní době *7*
    • Ono záleží jakou mají ti otroci barvu. Pokud bílou, tak s tím svět nemá problém. *1*
    • danny_the_hound
      Čože otroci! Ale že máme loviť slony kvôli slonovine... polovica osadenstva PETA už spisuje petíciu *3*
    • Vsadím se, že určitě mají právě pro tyhle případy někde napsáno, že nechtějí propagovat otroctví ani útlak různých náboženských vyznání jako to bylo třeba u Assassins Creed.

      I když já bych jako ultra správňák radši ty otroky osvobozoval, než si dělal armádu svých vlastních. Ale je to Conan a snad bude možné být za osvoboditele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit