Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok grafika hruza bes, ale kdyz se clovek ponoril do pribehu tak to za chvili ani nevnimal a zahrani nelituju. Snad prinesou pokracovani, ktere uz bude odladene. Potencial to ma velky!
  • michaliuz18
    nic
  • Měly by se tu recenzovat jen AAA hry, místní pracující inteligence pak nemá o čem mlžit.
    • AAA nejsou zaruka kvality. Vydel jsem dost indie ktery byli lepsi nez mnoho AAA.
  • Keyz
    Zajímavý ten rozdíl v pohledu na hodnocení technických problémů.

    Zde se píše "V otřesném technickém balení.." a supr, že je tomu dán důraz. Tohle přece není možné si dovolat a vydávat to, i když se borci snaží patchovat jak to jen jde.

    Pak je zde Might and Magic tam se hodí to samé "V otřesném technickém balení...." na výsledek v recenzi se to nepromítlo a patch nikde. Velká firma a kašle na to. Tedy ještě horší případ. Jasně, zde pořád zdůrazňuje subjektivní hodnocení, ale vypadá velice divně, když podobné případy mají zcela jiný výsledek.

    - Jinak, nápad hry je velice zajímavý, a váhal jsem zda to koupit i když nemám rád tento styl grafiky. Jestli to někdy opraví, tak si to rád zahraji.
    • janchor
      Might & Magic má "pouze" zoufalou optimalizaci, se kterou se dá žít (ale na výsledek se to pochopitelně promítlo, jinak bych hodnotil výš).
      • Keyz
        OK. Tak to je pak opravu skvělá hra, když se to již promítlo do hodnocení a dostalo to 8
      • vzdyt ta grafika je taky pekne hnusna. Jako v 10 let stare hre. Na to, ze vyrobci M&M nejsou zadne chudinky to vypada dost hrozne. Alespon co jsem si mohl vsimnout ve videorecenzi. Pokud je to levna indie a vyroba stala par desitek tisic dolaru, potom se omlouvam.
        • janchor
          To už je otázka vkusu. Modely i animace nepřátel mi přišly výborný a leckterý zákoutí vyloženě malebný - byť svou roli v tom hrálo i výborný ozvučení.
          • Spíše otázka nevkusu. Jelikož tahle hnusně mrvit fantasy je kumšt...
            • Fantasy jo? Neni to nahodou Sci-fi. To je rozdil!
            • Fantasy jo? Neni to nahodou rozdil.
    • Grygar ujíždí na hnusné grafice. Čím hnusnější grafika tím víc proužků...
    • Jack1947
      Jestli to neni mysleno neoptimilizaci enginu ktery je na to ze je Source a jeste celkem hnusny
      Narocny holt je tam spoustu efektu, radsi to nekupuj aspon ne ted kdyz to neni ono.

      Zajimave by to bylo no, skoda ze to tak pokakali. I kdyz no tech kecu tam je vic nez vubec ma nejake RPG. Ja bych hodnotil tak 4-5/10. Treba to nekoho zaujme. Me nezaujalo.
      • Keyz
        Pro mě jako kupujícího je jedno čím to je. Prostě to je na ho/no. Ale opravu oceňuji borce, že to řeší.

        Fórum ubi? Nějaký borec, tam vydal vlastní patch *1* Tvl to je debilita.
      • KronosDeret
        Tybrdo ty musis mit z knizek primo koprivku :D
  • Jack1947
    Jop 6/10 u tehle hry bych sel i niz... to je hruza neco takoveho vydat v dnesni dobe. /fujtajxl. *11*
    • Pete.palis
      To máš pravdu....co ze sebe vydáváš, je fakt hrůza *7*
      • Jack1947
        Delam to zadarmo narozdil od pofidernich organizaci co cekaji za jejich nedodelane paskvily mnohdy nekrestansky vysoke penize. Pravda to ale neni na miste.
        • Pete.palis
          *6*

          http://images.rapgenius.com/e2faee1b9982a7bf1e1ed26bf1cf3be0.448x306x12.gif

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit