Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším na medvídka
  • flash789
    crash je samozrejme konzolova klasika, o tom zadna. Ale nejsem si uplne jisty jestli to ma dnes co nabidnout, ta hratelnost je preci jen dost zastarala a jednoduchost celeho konceptu neni pro dnesni zmlsane mainstream hrace taky zrovna plus . Aby nahodou plno lidi nebylo zklamanych. A jelikoz predpokladam ze cena bude nekde kolem 1000-1300 korun muze to byt docela problem. Ale treba se pletu a bude to hit jako kdysi.)
    • Ve své době to byly moderní hry, navíc s velkou znovuhratelností a spoustou věcí na sbírání. Osobně jsem měl nejraději třetí díl. Zrovna hopsačky jako žánr jsou tak nějak pořád stejné. Lidi pořád baví xtý díl Mária, který je v zásadě pořád o stejných mechanismech, byť v lepší grafice a možná trochu víc "wow".

      Jako sérii mám asi Mária radší, ale třeba 3tí Crash byl oproti Máriovi těžší. Věci jako vodní skůtr, Čínská zeď, letadýlka byly kromě zábavných normálních úrovní super. Bohužel Crash si tu kvalitu neudržel a třeba díly pro PS2 stály dle mého zaprd.
      • martinbucek
        lebo to uz nerobilo naughty dog
    • Budes prekvapen, ale na PSN patri puvodni PS1 verze hry, jiz treti rok mezi nejprodavanejsi polozky. :-) Lidi Crash porad bavi.
  • Gordar
    Tohle samozřejmě kupuju *14*
  • Crash je uz legenda, si dodnes pamatuji to noční hrani na tajnacku, aby to rodice vedle v loznici neslyseli. :-D Boze kde ty casy jsou, kupuji hlavne kvuli te nostalgii. :-)
  • Pane Homolo, neni ten nadpis tak trochu clickbait? *5*
  • škoda, že to nebude i na pc :(
    • MalyZeli
      Souhlas, kupovat ps4 nema cenu, hlavne kdyz primarne pouzivam pc a nemam ani televizi, protoze kdyz neni konzole, na co mit doma takovej kram, na chytani prachu leda. Stejne tam davaji ho**o. Ale mrzi me to, crasha bych si zahral strasne. Muj chudak ps1 uz nakej ten patek jen hlida ve skrini, na hry uz nema silu :(.
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Nikto ťa nenúti púšťať si na televízii hovno, obsah si určuješ sám ale proti gustu... :)

        To bol samozrejme žart, ja TV napríklad využívam tiež jedine na PS4 a Netflix :)
    • ady666
      Vždyť PS4 stojí jen nějakých 6 500 Kč, hold dva měsíce nenavštívíš hospodu. Crash Bandicoot není jediná exkluzivita, která za to stojí.
      • Jack1947
        Jo jenže to nění aktuální jednou časem PS4 pro třeba z bazaru a kupu her k tomu *3*
        • ady666
          Tak to přeju hodně štěstí.
          • Nejde o cenu a věřím, že na PS4 je spoustu dobrých her. Stále mám PS1, ale opravdu bych to koupil jen kvůli němu. Už takhle mám i problém si udělat čas na jiný hry :/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit