Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kurzové sázení, velmi spolehlivé info,,,-.

    http://caveso.webnode.cz/
  • Sr_Lobo
    I kdyby to byl jenom preskinnovanej Dark Omen tak bych u toho asi vytek blahem jako Lada Hruska kdyz najde za tescem karton proslejch parku!!!
    • Me ted vice bavil "Stin rohate krysy" nicmene i Dark Omen by dobry a obe hry jsou i dnes velice solidne hratelne. Pokud opravdu vyjde TW:Warhammer tak to pro me bude uplna extaze.
    • Shadow of the horned rat, Dark Omen, a Mark of Chaos - nejedna prebdena noc.
    • Hmmm, to byla hra. Dodnes ti pamatuju jednu mapu s jezerem kde mě ji vyhráli elfí lučištníci umístění na kopečku a jednu hru v multiplayeru kdy jsem zčesal kámošovu armádu jenom s čmoudelníkem.
      • Sr_Lobo
        No jako kdyz se clovek naucil dobre kombinovat kanon, mozdir a carodeje dobrodeje tam se kolikrat do boje ani pechota nezapojila:) a jaka byla pr**l zapalovat mumie :-D Jenom vzpomenu na to slavny "CHAAAAARGE!" a hnet mam husi kuzi:)
        Clovek pak uplne oplakaval kazdou padlou pixelatou jednotku i kdyz vedel ze je bude moc pak doplnit.
      • dnešní hráči by asi nedali to přenášení jednotek mezi misema
  • Pilgrim66
    No doufal jsem ve 40k ale i tak to bude změna...
    • jo jenže ve 40k by museli znova dělat animace střelby, překopakt formace, udělat vozidla.. tady jim stačí jen naroubovat animace římanů na Bretonce a udělat novou mapu (dobře, zas TAK jednoduchý to nebude, ale každopádně míň práce než u 40k)
  • TheGGG
    Hlavně když tam budou Dwarfs of chaos a Dark Elves. Přihřátou Bretonni si můžou dat do dýelsíčka
    • wenceslaus
      Chaos Dwarfs bych nečekal, nebyla to moc populární rasa. A taky měli ohyzdný design... co máš proti Bretoncům?
      • TheGGG
        PS: doufám že chaos dwarfs nevyškrtli z ofiko lore, to bych asi dostal infarkt
      • TheGGG
        Chaos Dwarfs moc populární nebyli, to je pravda, ale jejich design se mi líbil. Víc než přihřátá Bretonnie (podobně jako Orlais z dragon age) aka Francie. Vím, starej war má dost národů inspirovaných středověkou evropou, ale Bretonnie mě prostě nějak nesedla. Jednoduchý klasický středověk, což moc nenadchne v porovnání s propracovaností ostatních ras a národů.
        • Líbí se mi, když "přihřátost" kritizuje někdo, kdo má v avataru buznu *1*
        • wenceslaus
          Orlais neznám. Bretonnia je Francie/Anglie ale furt nechápu, proč by měla bůsobit přihřátě. Zlváště ve světě, kde je Empire :-)
          Taky; na středověku není nic jednoduchého, nebo míň propracovaného.
          • TheGGG
            Empire je ve všech ohledech lepší než Bretonnia, ale hádat se o tom nechcu. Prostě je nemám moc rád. Zas takový expert na Bretonce nejsu, ale co mohou říct, je to klasická těžká jízda, středověká pěchota atd. Empire má mágy, parní tanky, děla, pušky (možná i kulomety, i když to maj asi jen pajzli), a tunu dalších cool věcí.
            • TheGGG
              Ale jistě, však ať si tam každej najde co chce. Pro mě je warhammer boží právě díky tomu lehkému závanu steampunku. Já dávám přednost bandě ušmudlaných chlapů s ručnicema, dělama a vrhačama ohně, než nablýskaným rytířům a vznešeným hrdinům.
              PS: Jak říkám, je to o názoru, ale až mi bude k obědu hrát hudba drcených kostí a deformovaných plátů ocely bretonnské kavalerie, která se připletla pod železná kola Říšských tanků, budu se ďábelsky smát.
            • wenceslaus
              Já nemusím renesanci - podkolenky, nafouklý rukávy a suspenzory. Střelnej prach ve fantasy mi taky trochu vadí - já raději trebuchet :-) Steam tank jsem raději vytěsnil....

              Holt je to o vkusu - mě se líbí fantasy když je podané jako staré báje, legendy, mytologie...
  • Gamersky boh existuje!
  • Tak hlavně ať je to bez End of Times (podle pravidel 8. edice). Protože to co se šušká po internetecj ohledně 9. je zlo *7*
    • já jsem za end of times náhodou celkem rád konečně se hlavní story zase kapku hejbne ( nebo spíš to vypadá na jeden velkej restart celýho příběhu ).
  • Ilusiveman
    No comment. Snad se to podaří, neočekávám nic.
  • Magister_Peditum
    Sice mám raději Warhammer 40k, ale i tohle by mohlo být super. *3*
    • Jestli mas navic rad i tahove strategie ve vcelim ulu, doporucuji relativne nedavno vydany WH40K Armageddon - je to na zaklade Panzer Corps, ktere jsou zase mirna predelavka puvodniho PG1/2. Marinaci, titani, garda, je to legrace. Trochu spartanske, ale zabavne.
    • XorxoxTalarius
      Ja budu rad za cokoliv (pokud to bude mit dostatecnou kvalitu)
    • filias
      Zrovna mě více sedne klasický Warhammer. Hlavně z toho mám mnohem více načteno. Tedy i chuť si to zahrát.
  • Ja se trochu bojim, ze to bude jenom reskin. A ted to nemyslim to jako obecnou vytku, ze "vsechny Total Wary jsou stejne," ale jako obavu z toho, ze to "nebude Warhammer."

    Co tim myslim: Shadow of the Horned Rat a Dark Omen ukazaly, jak predelat Warhammer do realtime strategie. Byla to predelavka papirovych pravidel do pocitacove hry. S porovnatelnymi statistikami a hernimi mechanismy.

    U Total Waru se bojim, ze to stale bude Total War a ne Warhammer. Ze system boje bude totalwarovsky, ne warhammerovsky. V uz zminenem SOTHR pritom jednotky a boj fungovaly tak, jako v papirove hre. Pocet rad vojaku hral roli, moralka fungovala "po Warhammerovsku," kdo zna deskovou hru, vi, co mam na mysli.

    Ale u TW: Warhammer mam neblahe tuseni, ze to bude stejny boj jako v Medievalu/Rome/Shogunovi. Ktery mi osobne nevadi - ale od Warhammeru bych chtel Warhammer.
    • wenceslaus
      Osobně bych tedy radějí pravidla Total War. Games Workshop v tohle totiž není moc dobrý.
      • To ja to mam naopak. Kdyz srovnam boj na blizko ve warhammerovskych hrach - SOTHR a DO - a Total War, tak me bavily vic ty prvne zminene. Boj byl pomalejsi, rozvaznejsi, taktictejsi. TW az moc casto sklouznul k az zbytecne rychle a hromadne rezi - Rome 2 je v tom samozrejme nejhorsim vinikem. Samozrejme k tomu prispela i skutecnost, ze jednotlive bitvy byly soucasti kampane a jejich obsah a pocitacovy protivnik tak mohl byt nastaven a nadesignovan.
      • XorxoxTalarius
        Nahodou treba Shadow of the Hornet Rat byl super a byl presne podle pravidel, sice se diky tomu stal nedohratelnym Rogue-Like titulem, ale bylo to super :)
    • To zní jako tahle daná věc mi teď zrovna vadí, ale dřív, nevadila.... Říkáš, že bys rád aby se tam bojovalo po Warhammerovsku, ale přitom házíš Medieval, Shogun a Rome do jednoho pytle a v každém období se taky bojovalo jinak...
      • Ale ty mi nerozumis - Warhammer ma pravidla, mechanismy, statistiky, ktere urcuji, jak se v nem bojuje. Jak se hazi kostkou, co se pricita, co se odecita. Ty mnou dve zminene hry je vyuzivaly.

        Total War ma svuj vlastni system - nejak pocita utok, nejak obranu, nejak moralku. Jiste, v ruznych titulech se tyhle promenne samozrejme menily, ale ten system vicemene zustaval - totalwarovsky, newarhammerovsky.

        O to mi jde. Ja bych rad, aby ten titul byl Warhammer nejen kulisami, ale i "herne".
  • Bych chtel Sever proti Jihu, pekne pocitvej, propracovanej...
    • Kozy
      Ultimate General: Gettysburg
      • Kdyby tam nebyla pořád dokola ta jedna bitva....
        • Magister_Peditum
          Od hry, která má v názvu jméno bitvy, to lze očekávat... *4*
    • Ale jo tesim se na to, Total je srdcovka mam vsecky doma na origo.
      Ale ten sever proti jihu by me nevadil, mod great war nebo pad samuraju ukazal ze by to mohlo hezky fungovat
      Stale taky cekam na poradne recko perske valky...aspon jako dlc k rome 2
      No a ofsem Hra o truny by byla supr, mod Westeros do mediavelu byl slusnej...
      • Ved mas empire

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit