Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 11th_Doctor@tiscali.cz: Špatné je na tom to, že máte rád islám a sám čtete Korán.
  • Na todle rozšíření jsem se býval strašně těšil, miluju se na věci občas podívat z orientálního pohledu, a ještě k tomu jako šeik nebo sultán. Ale tahle hra mě už bohužel přestala bavit. Bohužel to není jako EU3, nenabízí tolik možností. V eu3 když vás přestanou bavit Čechy a jiné evropské mocnosti můžete zkusit třeba Oman nebo Vijayanagar a čeká vás jiný gameplay. V CK2 vše zkrátka působí tak nějak stejně a po nějaké době hraní, již není co objevovat.
  • To je vám idnes malej? *6*
  • To já jsem hrál za Čechy a dostal jsem zlatou hordu... Konvertoval na islám a potom jsem nepotřeboval záminku k válkám. Dobyl jsem snad celou Evropu. :-))
    • takze sis to stahl tohle je warez bug
  • co má být tím skvělým momentem dějin? snad ne expanze muslimáků, kteří v daném regionu zcela vyvraždili mnoho kultur a vpokračují v tom dodnes *7*
    • můžeš hrát i za křesťani a vyvražďovat "pohany" na baltu a skandinávii *3*
    • Jsi si jist, že vyvraždovali jenom muslimove?
  • Pro ty, kdo mají rádi výzvy doporučuji zkusit jet jen dívky, coby vládkyně :) Na to je nejlepší mít baskickou kulturu (rovnoprávnost žen a mužů). Má to svoje výhody (většinou se dá vzít nějaký pěkný chlapík co je 1-2 v nástupnické řadě, jednoduší, než u vládců). Ale předávání na dcéru je opravdu hodně složité (pokud šlechtici pod vámi nejsou baskové a nemají taky rovnoprávnost) :) Není nad to, aby císařovny SŘŘ vládly polovině známého světa *1*
    • Ze jo? *1*
      Ale zase je problém, že ti ten majetek nechtejí odkazat takže stejne nic nevysnatkujes
  • RakeW
    Kdysi jsem hrál (na nejnižší obtížnost :)) Knights of Honor a dost jsem se u toho bavil. Dají se hry od Paradoxu hrát podobně, odpusťte mi ten profláklý výraz, casual stylem, nebo je to prostě hardcore a pro příležitostného (ne)stratéga to není.
    • Knights of honor jsem hrál hlavně kvůli tomu, že jsem neměl hardware na Total war.Crusader kings je o dost odlišná hra.Dostat se do ní dá, ale chce to tomu dát čas.Rozhodně to není tak jednoduché, jako Knights of honor, kde i na nejtěžší obtížnost byla pohoda obsadit celou mapu.Spíš bych doporučil některou hru ze serie Total war, která má rozhodně ke stylu hraní Knights of honor blíže.
      • RakeW
        Chápu, tak možná někdy. Na Total War bohužel nemám železo.
        • Magister_Peditum
          Tak minimálně Shogun, Medieval, Rome a Medieval 2 snad rozchodit musíš. *15*
    • Dají se v pohodě hrát, jen vždy budeě objevovat nové věci a nové problémy...

      Nejvíc se mi líbí, že pokaždé je hra o něčem jiném- př. začínal jsem 3x jako Moravský kníže, poprvé to dotáhnul na vládce Svaté říše římské pomocí vražd, podruhé se vykašlal na SŘŘ a ovládnul celé polsko, část východního německa a kousek norska-vše silou a pomalým zabíraním území. Napotřetí už vraždy jsou pěkně drahé (patch to upravil), a tak zabral SŘŘ velkým povstáním, kde každy šel po každém. Zde jsem skončil.

      Ale jak jsem říkal, učíš se hrát spíše stylem pokus-omyl, kde napodruhé to projedeš jako nůž máslem- příklad výběr manželky kvůli bonusům, přitáhnutí nejlepších rádců, stavění budov->při první hře jsem je nestavil, napodruhé udělal z Prahy nedobytnou pevnost....
      • Pust si tutoril pak hru za treba hrabstvi munster v irsku at je to lehky a čti si typy a pak to rozjed treba za Čechy
    • Nedají, bohužel. Ale dá se do toho dostat
  • Alahu akbar !
    • Za koho hraješ?
  • Už se na to těším, jen tak pro info jestli to někoho zajímá, tak k tomuto DLC už je hotová i čeština.
    • DLC koupené nemám ale po instalaci češtiny mám vše stejně v angličtině, nevíš jak na to?
      • hej tak to nevím, pač já jsem tu češtinu ještě nezkoušel, takže neporadím sorry *7*
        • tak pak kdyžtak napiš ;)
        • V týhle hre se čestina vyplati a vylepší takej ten politickeej zazitek
  • Kdo tvrdil, že jetěžký se za Česko vymanit se ze svatý říše římsky tak at si zkusí vymanit se od seldzuku
    • Magister_Peditum
      To jsem psal já a za muslimy hrát nemíním (naposledy jsem za ně hrál v kampani AoF2), ale chystám se na Byzantince v dalším datáči ke CK2. *3*
      • Jo já taky už ay to vylso

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit