Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poradtwe mi prosím, jak mám zabít loutkaře?
  • tak čítam tu tieto komentáre ako niektorý nadávajú na túto hru ale pri ich gramatike sa len smejem... :D :D vidno že to písali decká...
    tak a teraz k hre.... :) za mňa je to 8.5/10 - hra je dynamická, perfektný steahlt postup, perfektná grafika a pecka MP pri ktorom je kopec srandy :)
  • Tak na tuhle hru jsem se velice těšil.Po dohrání Far cry 3 jsem se pustil do toho skvostu. Ale ale ale myslel jsem, že to dohraji jedním dechem, ale to se nestalo.Grafika super jen je to pořád strašně tmavé,nepřehledné a odehrává se to z 80 % v uzavřených prostorech.Tak jsem si tedy crysis 3 nepředstavoval.S lukem a neviditelnostto je totální brnkačka až to člověka nudí a to se mě stávalo dost často.Tak jsem musel vždy hru opustit a dohrání mě stálo dost usílí abych se pořád ke hře vracel.A to má být HIT.......????Nechci nikoho urazit, ale podle mě je to nejhorší crysis ze série.
    • keby si nebol asshole a hral si to na najtazsej urovni tak by si pochopil kde je sever a nepisal by si tu bludy ;) a btw okolie je dost obrovske myslim ze na kvalitne vysantenie to staci az moc :P
      • A preco ho urazas za jeho nazor? Ja si tiez myslim ze je to v ramci serie slaby odvar. Navyse velmi zle optimalizovany. V jednotke clovek hardwareovo zaplatil dan za uzasnu grafiku a paradne scenérie. Tu to proste odflakli
  • sirWallace
    Tahle hra mne moc nezajima, ale tahle recenze je proste super !! Diky za ni, skvele se cetla .)
  • met o jede na plni detaili vubec mi to neseka rozliseni 2560x1600 muzete zavidet
    • waaau ty kokoos *8*
    • Teda gramatiku, už mi z toho hrabe
    • A ty nám můžeš závidět pravopis
  • vipadaj trocu jako ty roboti ze star vars
  • Mě grafika příliš nezaujala. Místa jsou značně nepřehledná, těžko se člověk orientuje, déšť v první misi byl hrozně úmělý. Postavy a jejich tváře jsou supr, ale svět jako takový se mi nelíbil. Pro mě mnohem hezčí bylo FarCry 3.
  • DOOM 4
    návrat krále, nikoho už nebaví pseudáče jako crysis, call of duty, tyhle hry prostě nemaj koule.s novýma konzolema (to to trvalo) bude mít carmack výkon, snad si rozumíme

    když si uvědomíte (jako že ste to nehráli) co dokázal idtech5 podojit z ps3, navíc tak rychle a plynule, tak musíte zbystřit
    můžete si stokrát myslet, jak je cryengine hustej, dokonalej rychlej hezkej, pro carmacka neni soupeř

    škoda že rage zapadl, neoprávněně ale tak budiž, doom má jméno a VŽDY dodal luxusní akci. poctivou akci. DOOM 4 bude navíc v grafice, ze který budou slintat všichni okolo jak malý kluci,
    NAVÍC samozřejmě že se čeká POCTIVÁ AKCE, ze který budou slintat všichni okolo jak malý kluci

    nezbývá než čekat soudruzi, stejně tak na dreamfall
    • No podla odpredajov sa da povedat ze call of duty fakt uz nikoho nebavi,a o tej doom 4ke pochybujem, taky posun grafiky ako medzi 2kou a 3kou uz ludstvo nezazije, a priznajme si to keby mal doom 3 v tej dobe priemernu grafiku tak by to bola obycajna linearna horrorova fps s recenziami 70-80%
      Inac na dreamfall sa tiez tesim
    • firebug
      Mě RAGE dost zklamal po stránce hratelnosti. Hra měla docela velký potenciál ale bohužel se ho nepodařilo naplnit. Pocit ze střelby byl sice parádní, takže se nechci přít, že šlo o "poctivou akci", ale kdyby tě vehnali to trošku většího koridoru, udělají tvůrci asi lépe. Přilepený okolní svět byl víceméně prázdný a cestovaní od jedné akce ke druhé mi přišlo nudné.
      Možná to bylo ale i tím, že Borderlands jsem hrál dříve a přišlo mi v těchto ohledech o poznaní lepší a RAGE jsem obětoval jen pár hodin. Fakt mě to nebavilo.
  • conflig
    Tak jsem něco málo za polovinou hry cca 3 hodiny *1* a jsem celkem příjemně překvapen, jede to mnohem více v duchu jedničky než druhý díl. I přesto je pro mně jednička nejlepší... prostě pohled na zamrznutý tropický ostrov byl úchvatný.

    Ale co mě mrzí nejvíce (a proto jsem byl zklamaný ze dvojky) je tichý postup.
    V jedničce jsem se vždy schovával do keřů a sundával vojáky jednoho po druhém. To sice ve trojce jde taky dost pěkně, ale SAKRA!! Když jsem viděl první trailery a viděl jsem všude tu vysokou trávu říkal jsem si "V ní se bude skvěle schovávat" ale.. ikdyž jste skrčení v té husté vysoké trávě tak vás nepřátelé odhalí i na 300 metrů *13* takže nezbývá něž přeskakovat od jedné bedny,skály, atd.. ke druhé.

    Ano ten samý problém z přebuzenou AI trápil i první díl *9*

    Jenom se těším až si to někdy zahraji ve FullHD na Ultra rozlišení. .to musí být nádhera *8*
    • Keyz
      Rozdíl není tak zásadní jako to bývalo.
      http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/26363-crysis-3-test-naroku-nejkrasnejsi-hry-soucasnosti?start=10

      - Klasicky stíny a pod. V minulosti si pamatuji se hodně změnila kvalita textur zbraní a vše.To bylo hodně vidět.
    • jestli myslíš ty mimozemštany , tak ty přivolává ten oblek :D a navíc mají speciální smysly :D
    • Clovece muzes mi rict kde se v Crysis 3 vyskytuje lokace ktera kombinuje vysokou travu a tri sta metru vzdaleneho nepritele? Nebude to spis jako s temi rybari jak chytily taakhle velikou rybu? *6*
      • conflig
        U alienu bych to pochopil te mě nevadí (naopak se mi to dost líbí ) Aly myslým u jednotek CELL třeba hned v té druhé misi http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2012/12/crysis-3---field---12-6-12-c-1354803911_530x298.jpg

        já jsem se schovával za skálou plíživým pohybem jsem se přesunul do trávy a najednou všichni viděli kde jsem.. a to byly určitě tak 150 metrů odemně

        Já nechci nějak moc kritizovat hra mě docela baví jen mě to dost mrzí. mohlo to mít skvělou atmosféru schovat se v trávě sejmout jednoho vojáka pak si je obejít z druhé strany atd... to mě baví daleko víc než sprintovat skákat BUM! BUM!
  • Tak po pár hodinách hrani musím říct že paráda ! Až jsem se rozhodl natočit Let's Play ač jsem nejdřív váhal, budu rád za každýho kdo se podívá *3* *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=UDDynECi-us&feature=youtu.be

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit