Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trailery a wallpapery http://crysis3.cz/index.php
  • To bude hodně krutá hra už se nemůžu dočkat už jsem jí i přeobjednal http://hry.tojepohoda.cz/index.php?option=com_k2&view=item&id=174:crysis-3&Itemid=3
  • Jednicka byla, tedy alespon pro me, opravdu paradni...ve vsech ohledech. Warhead nebyl spatny ale puvodni jednicku neprekrocil, kazdopadne dobry datadisk to byl. Dvojku jsem hral na ps3 a byl to prece jen trosku jiny zazitek, ta mestska dzungle me moc neuchvatila a vyrazna koridorovost (ne vzdy) jakbysmet, ta snad puvodnimu konceptu vadi nejvice. Nicmene, urazen jsem nebyl. Vertikalnost prostredi, nektere vcelku zajimave zbrane, moznost lehkych uprav gameplaye sberem toho "mimozemskyho bordelu" ci napr. zvukove efekty se mi moc libily. Graficky jsem nic moc necekal (zrovna dohravam Resistance Fall of Man a skvele se bavim) takze mi hra prisla pomerne dobra. Od trojky bych ocekaval navrat do zelene a hlavne velkou moznost pohybu, ktere v kombinaci s nano oblekem delaly z Crysis tolik zabavnou hru. Pridejme jeste vylepseni z dvojky a snad neni co zkazit. Pokud se jeste PCckari dockaji nejake kulervouci grafiky, jedine dobre. Na konzolich byl prosil asi spis o stabilni framerate jako ve dvojce a lepe nez o par odlesku navic za cenu 20fps.
  • takze Crysis 2 ale pridaju liany a upravia textury? goood!
  • Zase to bude nablýskaný a narvaný DX11 a bůh ví čím ještě a hratelnost bude strašná...Jednička mě bavila moc, dvojku jsem hrál na BOXu protože můj PC to neutáhl no a přišlo mi to jako kdyby dvojku dělala úplně jiná firma než CryTek... Takže pochybuju že trojka předčí skvělou jedničku...
  • Klasický luk....? *4*
  • Kdyby to udělali na WiiU, uvažoval bych o koupi
  • Luk je tak cool. Používal ho i samotný Rambo. Tahle hra se prodá dobře. Páni z EA mají fakt za ušima...
  • Už podle prvního videa je vidět, že to bude koridorová předscriptovaná ubohost bez nápadu.
  • Mám Xbox a hru nehraju kvůli grafice, ta není primární, nikdy nebyla. Takže je mi ukradené, že na pc jsou o něco větší detaily. Pro mě je důležitější zapadnout do postele, pustit velkou plazmu a hrát.. nic neřešit. To je jako srovnávat auta a motorky, nesmysl.
    • Tak to dokonale chapu. Pripojit PC k plazme nikdy neslo a lezet na posteli v mistnosti s PC je fyzikalne nemozne.
      • jn asi si je to za hranicemi tvé představivosti. Všechno jde když se chce.
        • (ironicka reakce na MiBoxe) *1*
          • njn:D
    • tak hlavne zemas plazmu jako kraava co ? ale pixely 300x200 te nezajimaji, hlavne ze je to velky. typickej konzoloidni i****.
    • Tak asi když Crysis byla primárně tvořená jen kvůli revoluční grafice a ty tady napíšes, že Crysis kvůli grafice nehraješ, tak pak by se vývojáři měli zamyslet, jestli to má vůbec cenu pro ten váš odpad hry vůbec tvořit. Zbytečně je z toho nasraná PC komunita, která Crysis také využívá jako benchmark pro svoje stroje. Fakt tohle může napsat jenom "kokot".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit