Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne si myslim ze Crytek si z nejakeho dovodu myslel ze Crysis je silna znacka, asi po uspechu Crysis 1. Lenze ten bol asi viac sposobeny technologiou ako samotnou hrou a jej obsahom. Tak sa rychlo vrhli na bezduche pokracovania a rychlu expanziu. Podla mna sa mali skor zamerat na nejaku kvalitnu produkciu a radsej nez expandovat a invesovat do dalsich hier, riesit rozvyjanie podpory a prezentacie enginu. Takto zacali vydavat hry s AAA produkciou ale s beckovym obsahom a divnym sposobom prezentovat engine.
    • walltar
      No já bych řekl, že Crysis byla silná značka ... než vydali Crysis 2. Crysis 1 byla parádní hra ... čistokrevné FPS ... s celkem zajímavýma mechanikama, super prostředím, trošku větším stupněm volnosti ... Crysis 2 tohle všechno vzala, vytřel si s tím zadek a spláchnula to do záchoda. *9*
      • CRysis 2 se jeste dal,sice grafika byla horsi jak v 1 a bylo to linearni.
        Ale pribeh nebyl spatny a bylo tam i par WOW momentu i v grafice.
        3 byla technologicky na tom nejlepe a stejne to pro me byla hnusna grafika oproti 2 a 1.
        O pribehu a nude pri hrani nemluve.
        1 a 2 byyl zabavne.
        • njn tohle se nikdy nemelo downgradovat na konzole ty to zabili
        • walltar
          No já trojku už nehrál ... dvojka mě po jedničce hrozně zklamala.
  • tady vidite jak dopadnete když začnete delat pro konzole
    • Ano a proto všichni zkrachovali a neni tu už nikdo kdo dělá hry.
    • Myslíš to, že by teoreticky skončili až teď místo před 4-mi lety?
  • Nevěřím absolutně ničemu, větší kec jsem letos nečetl.
  • Jack1947
    Můžou si za to sami neuváženým jednáním. Kterým i nadále pokračují je mi líto ale je to prostě tak. Kdyby více přemýšlely než konaly, nebyli by v bankrotu. Nikomu nic nepřeji ( i když) ale kdo holt kope jámu sám do ní padá... podřízly si větev a podřezávají jasně tak nejsem jejich fanoušek ale kdy by se dali poněkud na jinou dráhu a ne F2P možná by tom byly lépe. Njn, Obávám se že další recyklát Crysis ná slabém Cryengine jim z louže už nepomůže.

    Njn, škoda ale tak co nejsou první studio které přešlo na menší projekty tak přinejhorším můžou jít dělat méně závislé hry a nebo když bude nejhůř, u mobilních mají přeci vždycky dveře otevřeně ne? *3* Přeji mnoho zdaru a pevné nervy při zotavení z této nemilé situace. Však vy to zvládnete, I bez breku. *5*
    • Dekuju zes nam to tak pekne popsal. Je videt ze mas problematiku peclive nastudovanou. Mame te radi Jacku. Ahoj.
      • Jack1947
        Já taky proti fanboyům co mají zamlžený pohled nic nemám , milý drasto *3*
        • Ja proti detem co trollujou v diskuzich obycejne jo ale u tebe jsem udelal vyjimku. Jsi rozkosnej kdyz mluvis o vecech kterym nerozumis.
          • Jack1947
            Tak jasný no, je tu málo trollů tak je třeba rozčísnout řady, nebud tak moc milej. Nebo se z tebe rozpustím... tak já nejsem dítě no. Taky tu upouštím páru ... mimochodem ale trochu pravdy mám. Tudíž to je takový poloviční trolling. *4*
    • presne, nejdriv prisli o značku far cry, ted o crysis.
      • Jack1947
        Jo, a mínusy to nezmění jen mé tvrzení podpoří. *3*
    • TheGGG
      wtf i just read *8*
      • Angličtina level 9000+
    • wenceslaus
      Slabém? Ale Jacku...
      • Oproti U4 je hoodne slaby.
        NAvic v U4 je mnohem lepsi podpora,komunita,nekonecno navodu,jednoduseji se v tom dela,
        muzou se delat vetsi mapy jak v Cry3.
        Her v Cry3 bylo ohlaseno hodne a nic nevyslo *1* .
        Tak v tom bude asi nejaky hacek.
        Me treba free verze stale na Ati karte padala, na Geforce fungovala normalne.
        • Na Ati kartě padá všechno, to není problém CryEnginu.
        • Cryengine slabý? Star Citizen je hrozně slabý. Cool Story™.
          • Jack1947
            To jede na cryfrengine? to je teda vyjímka, jinak je to šed a přesvícené guvno. Nejlepší léta chtě nechtě má zasebou. *7*
            • walltar
              No já nevím, ale mě příjde CryEngine jako jeden z nejlíp vypadajících enginů ... pokud chci co nejrealističtější render.

              Ryse vypadá dobře, Star Citizen Vypadá úžasně, Kingdom Come taky vypadá hodně dobře. Ten poslední update s mu zase trošku pomohl. Unreal engine je taky dobrý, ale CryEngine mě připadá, že je vhodnější na realističtější grafiku.
            • SC jede na 3.5+, furt ho vyplepšují.
        • wenceslaus
          Upřímně mi ten U4 nepřijde tak skvělý, jak se dělá. Je to určitě dobrý engine, ale nemyslím, že by byl CryEngine tak vzdálený. Dokonce bych řekl, že je to věc reaklmy a PR.

          Nebo v čem konkrétně je tak slabý?

          PS Osobně nemůžu vystát nasvícení v Unreal enginu, přijde mi hodně nepřirozený a ... nereálný :-)
          • Porovnavate veci ktore praktiticky nikoho netrapia. Render vystup z kazdeho enginu sa da spravit skoro rovnaky. To co vypluje U4 sa da spravit aj v C3 aleob Unity +/-. Dolezite je ako moc sa pri tom natrapite a aka je podpora od vyvojarov. A tam prave Crytek dost zaostava. Vo vseobecnosti je podpora slaba ako aj samotna komunita sa neda porovnavat s Unreal enginami.
            • walltar
              Tak lidi z CIG si ty úpravy CryEngine dělají hodně i sami ... Pokud vím, tak CryTek jim jenom poskytl několik lidí, kteří jim pomáhají s integrací. Což bych řekl, že bude celkem standardní u větších projektů. Třeba teď celý ten přechod na Double precision si v CIG dělají sami. A integrace OR, kterou dělají v CryTeku asi nebude jen kvůli SC.
            • Slabá podpora? Myslíš třeba to, jak Crytek dělal úpravy v enginu speciálně pro Star Citizena? Jo, slabá podpora, za tohle bych jim ten engine hodil na hlavu...
            • wenceslaus
              Vím, ale u toho nasvícení, zdá se, to nikdo moc neupravuje. To ovšem nemění nic na tom, že je to méně důlěžitý, chápu :-)
  • Paul_cz
    Developer co na PC vydělá tolik peněz že jim to umožní brutální expanzi, aby pak vydělaný peníze použil na konzolový propadáky (finančně) Crysis 2, Crysis 3, Ryse, popř. na free-to-play kolotočárny Warface či MOBA, si pravděpodobně lepší osud nezaslouží.
    A je to hrozná škoda, PC hry FarCry 1, Crysis a Crysis Warhead byly vynikající, a ten engine je nádhera. Doufám že Crytek přežije, už kvůli podpoře engine pro Kingdom Come, ale asi by to chtělo změnu vedení, někoho kdo má nějakou vizi. Honit poslední trendy když už je příliš pozdě se moc nevyplácí.
  • Byla by veliká škoda kdyby by bylo po Cryteku!!!
  • Dan Vávra má opravdu pech - napřed RenderWare u Mafie II, a teď CryEngine3 u KingdomCome.
    • Prosim Vas co to trepete ? Zdrojaky enginu maju, svoje featury mozu veselo pridavat nadalej a keby aj hned skoncil Crytek, v zasade sa nic take hrozne nestane, teda aspon pre tituly co su prave vo vyvovji. Dovolim si tvrdit ze hlavne feature llist veci v Kingdom Come, teda aspon co sa tyka renderingu a Cryteku su uz aj tak zmrazene a teraz sa skor budu pridavat herne mechanizmy a ladit existujuce veci. Sem tam asi ked sa vyskytne potreba tak nieco pridaju ale rozhodne uz nejake radikalne prekopavanie by som necakal. Aj keby hned o rok prisiel Crytek s Cryenginom 4 , tak by to nejak vyrazne Kingdom Come neovplivnilo. Maximalne nejake drobne efekty by mozno pridali.
    • Mato1987
      začínam si myslieť, že za všetkým týmto práve stojí Don Vávra
      bol to samozrejme pokus o vtip :D
      • Heh to chápu, ale nechtěl bych být teď na jeho místě, protože tipuji, že že po přečtení takové zprávy se mu vybaví pár ne zrovna nejlepších vzpomínek -_-
        • taky bych nechtěl být na jeho místě, vědět že po těch sebevědomých namachrovaných kecech co vedl o Skyrimu teď musí buď vyrobit naprosto bombastickou hru, nebo bude všem pro smích a že za to nemůže nikdo jiný než on sám a jeho olbřímí ego
          • i kdyby se kingdom come nepovedl, to porad nemeni nic na fakti že v tom článku uvedl pravdivé fakty
            • wenceslaus
              Kdyby byla v Kingdom Come třeba jen jedna věc z toho seznamu správně, tak užje to o 1% lepší, než Oblivion, ne? :-D

              Ale vážně. Ten článek mi mluvil z duše a bylo to konečně vytržení z toho hypu kolem hry, který byl snad všude. Nesměl se ale rozhodně brát tak vážně. Pokud někdo posuzuje Dana Vávru, či práci Warhorse, podle těch "100 důvodů", tak by možná mohl zvážit, jestli není čas přenést se přez to a dát šanci objektivitě.
            • jak se říká, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, kdybych se snažil, dokážu taky sepsat článek "100 věcí co se mi nelíbí na Mafii" a to tu hru mám fakt rád, zkrátka nic není dokonalé a když člověk hledá důkladně, nějaké chyby vždycky najde

              za druhé mi to přijde lehce neetické, aby si herní vývojaři navzájem pomlouvali svoje hry, měl jsem vždycky pocit, že panuje taková nepsaná dohoda že se to zkrátka nedělá, aby třeba šef EA začal psát články o tom co všechno se mu nelíbilo na posledním Call of Duty a jaká je to blbost, na to se Dan vykašlal

              no a za třetí, bylo to zcela zbytečné, ego zastínilo zdravý rozum, kdyby tenkrát byl zticha, nebo si zanadával před kamadády u piva, měl by teď vývoj Kingdom Come 100x jednodušší, takhle se musí snažit skoro o nemožné aby splnil vše co slíbil, ale asi mu to za to stálo
            • To sice mel pravdu.
              Ale az to vyda,teda pokud to nekdy vyjde,moc toho nasliboval a urcite tak 80% slibu nedodrzi
              ani nemuze jinak by ta hra vysla v roce 2020.
              Tak mu na oplatku muzou napsat 1000+1 duvod proc Kingdom neni takovy jaky mel byt.
          • Myslíš poté, co vystoupil a nahlas řekl, že král je nahý (Skyrim je přehypovaný)?

            Má moje sympatie a držím studiu Warhorse palce, ať se situace okolo Cryteku uklidní v jejich prospěch.
            • To sice rekl,ale uz mu pomahaji lidi z Bethesdy *1* .
              Vypada to na Skyrim bez draku,magie,...
            • 2pepan: Ten jeho clanek by slo rozsirit mozna na desetinasobek ... a porad by neobsahoval ani zdaleka vse, co je na skyrimu zcela spatne. A nejvetsi pr…del na tom je, ze ani zcela zjevny bugy nejsou odstraneny dodnes. Na netu lidi porad resej, ze jim nejde splnit qsty ... ze se jejich postava nekde zasekla (v tomhle ohledu je vskutku uzasnej ten mluvici cokl)... pripadne hledaji libovolny aspon trochu pouzitelny addon na UI (prohledavat tisicovku polozek v linearnim seznamu je fakt zuzo).
            • nene, myslím ten článek "100 věcí co se mi nelíbí na Skyrimu" kde zkritizoval tolik věcí, že si tím vývoj své další hry rozhodně neulehčil, protože samozřejmě každý předpokladá, že věci co tam kritizuje sám do své hry nedá, riskujíc tak že bude v budoucnu skřípat zuby nad články v duchu "100 důvodů proč je Vávra osel" psaných Toddem Howardem *4*
  • WG je tak idealni hrobnik ... neznam jinou firmu ktera by dokazala takhle dokonale pohrbit naprosto cokoli. Navic WG je naprosto neperspektivni firma, je to firma jedny znacky ... nic jinyho nez wot nemaj a mit nebudou.
  • Wargaming??? http://www.mojevideo.sk/video/1f60d/o_kurwa.html
  • asi to nebyl zrovna nejchytrejsi napad pokouset se hitech hry delat i pro konzole... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit