Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *10* Může mi někdo prosím vysvětlit proč crytek vzal lidi z Vigilu a učině tím zamezil vývoji dalších Darksiders a teď i přesto že by(kdyby na to dali pár svých lidí) mohli pokračovat v jedné z nejlepších značek posledních let(aspoň podle mně) to neudělají ????? WTF a místo toho je pošlou pánbůh ví kam *13* skvělý plán gratuluji ALL HAIL CRYTEK
  • Velká škoda Darksiders serie se fakt povedla !
  • Darksiders 3 s coopem pro čtyři hráče a bez debaty
  • alladjex
    Pokud DS skončí je to podle mě škoda. Dante a Smrťák jsou jednoznačně moje nejoblíbenější postavy (... hrdinové se v jejich případě asi nějak moc nehodí, což ;] ). Jako Skyrim je moje asi nejhranější hra. Ale sám sobě sem si tam tak k srdci nepřirost jako v případě sympaťáka s kosama, co lítá kolkolem a hlavy užíná ...
  • eeeee
    Jestli tomu rozumim, tak je nekoupili, ale pretahli cast tymu, cimz jej efektivne zlikvidovali a ukoncili veskere nadeje na pokracovani darksiders, coz je skoda, zajimalo me, jak by to bylo s dalsimi jezdci.
    • Ferdis2
      Ten príbeh by si sa aj tak nedozvedel. Darksiders sú mrtvi už 3 mesiace, keď z Vigil odišiel Joe Mad (kreatívna duša tejto série ) a štúdio odvtedy pracovalo na novom IP - Crawler. Od tohto okamžiku je osud dalších jazdcov v rukách nejakého eventuálneho kupca ....
      • Což je ovšem velká škoda, v rámci posledních let to byla jedna z nejlepších sérií, a to zdaleka ne jen v rámci mlátiček *9*
  • Opravdu je koupili němečtí Turci z Cryteku?
    • A proč ne? Crytek - německé studio založené 3 v něm žijícími tureckými bratry, z nichž nejznámější je právě Cevat Yerli.... Nevidím problém?
      • Jde mi jen o fakt jestli to není překlep místo tvůrci tak Turci. Nothing more.
        • ringmancz
          půlka Němců jsou Turci *3*
    • davidBray
      ... ne ... jak jsi na to prosím tě přišel?
      • Je to napsaný v textu viz. níže

        Překvapivě se o něj postarali němečtí Turci z Cryteku, když velmi bryskně zareagovali na možnost, ustavili studio Crytek U.S.
  • proc se tu zase opakuje ten nesmysl, ze Vigil Games nikdo NECHTEL ? Dyt to neni pravda
    • sleepless
      Kdyby je někdo chtěl, tak by je koupil. Zatím nekoupil, tak je zatím nikdo nechtěl. Jednoduché.
      • oni ale v drazbe ani nebyli jistej cas
    • Ako to bolo? Tieto informacie som nepostrehol..
      • Platinum Games a Sony Santa Monica měli zájem o Darksiders.
        • Ferdis2
          pár recesistických slov v Twitteri ťažko buchne kladivom na dražbe ...
          • No to jo no. Ale ty zprávy po světě proběhly. Bůhví jak to bude.

            A stejně, Platinum už má Rising, Bayonettu, Vanquish, Wonderful 101, takže mají dost.
            A Sony Santa Monica už má přímočařejší verzi Darksiders jménem God of War.

            Takže bych stejně preferoval někoho jinýho.
  • Ferdis2
    Prognóza do budúcnosti.. Cevat Yerli oznámi ďalšiu groundbreaking FPS *9*, značku Darksiders kúpi za babku Nintendo a svet sa bude točiť ďalej, tentokrát už bez mojho záujmu o uvedené dve hry... *13*
  • No, to je hezký, ale články o Cryteku a jeho zaměření na F2P moc nadějí pro cokoliv pod jménem Crytek nevzbuzují.

    CryEngine 3 podle mě může vypadat nejlíp ze současných enginů a na F2P hrách ho bude škoda.
  • alladjex
    DS je asi jediný co mě ..., že s THQ skončilo. Sakra práce!
    • kubi-wan
      To jo, už jsem vyhlížel, že si ještě zahraju minimálně dvě Darksiders hry, abych nebyl ochuzenej o zbývající jezdce apokalypsy...
    • ucho
      naděje umírá poslední...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit