Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    To, že někdo mluví pomalu, není vada. To, že nevyslovuje úplně čistě sice vada je, ale v tomhle případě, nic, co by mě rušilo. Naopak, byl to pohodový gameplay.

    Co se týká HL značky, tak bych doplnil, že Valve vydalo samostatnou misi "Uplink" jako demo (není ve vlastní hře), která byla taky skvělá. Vlastní hra pak byla, mimo jiné, i revoluční v tom, že implementovala 3D zvuk (Aureal A3D 2.0), který ve spojení se sluchátky poskytoval do té doby nevídané efekty (HRTF 3D lokalizaci, ozvěny a tlumení překážkami v prostředí), které umocňovaly herní zážitek. Bohužel se ta technologie neprosadila, a teprve dnes se hry začínají ve 3D zvuku blížit tomu, co HL měla už tehdy.
  • Víte co je smutný ? Jak jste tady trapně předvídatelný, já hned na začátku si řekl, jak pán promluvil, "to bude zas BULLSHITING v komentářích..". Víte smát se někomu, že neumí dobře mluvit je fakt ubohé.
    • tady se nekdo smeje? tady se normalne poukazuje na to, ze bud rackuje nebo mluvi pomalu, coz je fakt a nekomu to proste muze vadit, jestli tobe ne, v poradku. ale ostatni muzou byt, co se tyce ustniho projevu o neco narocnejsi...
  • Pán dobře komentuje a zároveň hraje.
  • homeles8
    Tak jsem si to chvilku pustil, jenom protože mě zajímalo, jak týpek mluví :-) Ale zklamání, je moc normální, nechápu že to vůbec řešíte....
  • Já jsem byl s gameplayem velmi spokojený. Je sice pravda, že jsem si na YT dal rychlost 1,25 aby mně to zabralo méně času, ale jinak všechen obdiv, není jednoduché někam jít a hodinu a půl tam hrát a povídat aby to bylo zajímavé a smysluplné. Takže určitě děkuji za dobré video, vypadá to zajímavě.
    • Jeste by to zrychleni/zpomaleni mohli pridat do mobilniho ytube, tam koukam na videa casteji.
  • Docela dost mě to zklamalo. Věřím tomu, že host je velkým fanouškem HL a možná o tom universu ví hodně, ale přišlo mi, že neřekl téměř nic zajímavého. Umím si představit, že zajímavostí, porovnání a postřehů by se dalo v rámci HL1 vs Black Mesa najít dost, aby to zaplnilo značnou část vyhrazeného času k tomuto let´s playi. Škoda.
  • Dik mluvi uplne v pohode!
  • rackovani fajn, ale kdyby aspon nemluvil tak pomalu, nez se vymackne, tak je zejtra.
    ale informacne byl dobrej.
    • jo no
    • spěchej pomalu....představ si, že by tam bylo něco na způsob toho ****** ******* ******* ************* ***** ****** **** MikeJe"Pan" *10* *16*
  • Celkem dobrý let's play, mně spíš vadí, proč tam pořád musí být ty mluvící hlavy? To myslim obecně, nejen tady.
    • jaký mluvící hlavy? ty v nádobě, co jsou ve Futuramě? *15*
      • ale představil sem si Pavla s Honzou, byli by věční :)
  • ravux
    Tyjo, vubec jsem nevedel, ze nejaka Black Mesa existuje (no dobre, mozna jsem o tom nekdy slysel) a hlavne ze vypada tak dobre. Skoda, ze neni dokoncena, ale rozhodne na zaklade tohoto video vyzkousim. Btw kez by nekdo podobne predelal i Kingpin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit