Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeje tuto hru jsem mel velmi rad. Zminili jste vlkodlaka na hvezdarne a hrbitov, ale na me (i jako fanouska urbexu) nejvice zapusobila opustena nemocnice s tou alternativni upirkou Pishou.
    Mozna si to jeste nekdy zahraju, co mne stvalo je velice pomaly rozjezd a misty nutnost stealthu.

    A je podivuhodne, jak moc se ta titulni malkavianka podoba Harley Quinn!
  • Jack1947
    Legendární hra kde si pamatuji hlavně ten Hotel - prostě lepší upírská od té doby nebyla a nejspíše ani nebude )Vampyr bude generická mlátička) což je velká škoda.
  • Hra je to skvělá, jedinej problém je, že mi nejde na ,,novým,, kompu spustit, takže mám smůlu jak sviň. Ale všem přeju hezký hraní, vážně jedna z nejlepších her, co sem kdy hrál.
    • nainstaluj nejnovější unofiko patch, mne vše běží i na novém hw
  • Hello LA, you're up way past your bed time, aren't you? Hope you've slipped into something comfortable, I know I have. If you're new to town or just new to this whole radio thing, you're listening to The Deb of Night, the only girl who will spend the night with you and leave first thing in the morning, guaranteed.
  • Já se nebojím protože práva na VTM má Paradox, pokud vím (tzn. jedni z nejpovolanějších).
  • Inquisitor
    Škoda, že nenavázalo žádný pokračování. Něco podobnýho v novym kabátku, to bych se nezlobil. Ono vůbec moc her s upírskou tématikou není. Všude zombie a upíři nikde.
    • moje řeč, nic jiné si nepřeju víc. Jen se trochu bojím, jak by to dopadlo.
  • Super hra, které dávám 100%. Něco takové tu tenkrát vůbec nebylo. Hrál jsem i Bloodline taky super (odehrává se v Praze a na tu dobu to byla grafická pastva pro oči).
    Nejvíce mě zaráží, že ti DVA!!! *16* z filmů o upírech nejmenovali "Drákulu 1992" (Keanu Reeves, Anthony Hopkins, Winona Ryder, Gary Oldman, Monika Bellucci, ..... 3X OSKAR za: make-up, efekty, kostýmy.

    PS: Holt páni ještě nejsou, tak starý :D jak si myslí ..... no svítá, .... tak já už zase zalezu ...
  • kdoví čím porušil pravidla príspevek že upírská tematika, hlavne jak byla podána v této hre, je podle mne úchylná a zvrácená. Težko ríct.
    • ...blbostí...
  • Perfektní hra, ke které se stále vracím, stejně jako k Deus Ex. Výtky mohou směřovat ke stavu hry při vydání a k nepřátelské AI, která z velké části sabotuje (a zjednodušuje) většinu bojů. Jinak je to masterpiece - dohrál jsem ji vážně tak stokrát, jako Deus Ex.
  • Skvělá hra. Škoda, že to vydali v naprosto šíleném stavu a v době vydání to prakticky nešlo dohrát. Teprve patche od fandů to dostali to hratelné podoby. vydavatel i studio se na to vykašlaly.
    • Jinak ta upírka Jeanette je dle zpěvačky Chiasm. Ve hře hraje i její song Isolated

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit