Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mne to nedopadne moc dobře. Atmosféra hustá, velmi nepříjemná, potud dobře, ale hratelnost naprosto chaotická. Není jasné kam má člověk jít, co má dělat, proč to má dělat. Prostředí je taky chaotické, vůbec se nedá predikovat (až na zřejmé a silné protivníky) co bude hrozbou a jak se jí dá bránit, protože (hýbající se) prostředí, chudáci bídníci a protivníci prostě splývají. Možná bude cesta lineární a člověk se zorientuje, možná si člověk hru "ošahá" a pozná co je co v té červenočerné spleti, ale v celku bych se divil, pokud to dosáhne na hodnocení 60%+.

    Mimochodem doporučuji velmi vtipný comment od MickeyMutant někde o chlup níže.
    • presne tohle hodnoceni me napadlo pri sledovani...tipoval jsem to na 6-ku
  • Jack1947
    Mohlo by to být něco jako Inner chains ale lepší a her z pekla moc není... takže jsem zvědav ale moc od toho nečekám.
  • Zanechte všech nadějí....to je psánu u brány do pekla. Když si to člověk představí má husí kůži.
    • Jo to někdo jako prank kdysi napsal nad dveře naší školy, "zanechte všech nadějí vy kdož vstupujete" *4*
  • Tyhle veci doporučuju nepodceňovat. Koneckoncu jde o váš večný život. Doporučuju si o tom neco prečíst, vhodná je priručka pro birmovance Katolicke Cirkve. V pekle prý končí mnoho lidí a nekterí prý ani nebyli varováni.
    • Podlesni pohadka co jsem cetl byl Hobit ale nic moc... Mozna je na case zkusit nejakou dalsi. Jsou tam trpaslici a elfove?
      • "Pohádka" které verí dost lidí. Pripadáš si drsne?
        • Spousta lidi verzi pohadkam a ze jich po svete vzniklo. Nektery jsou schopny se kvuli vire ve spravnou pohadku dokonce i zabijet a to jsou ti opravdovi drsnaci.
          • Jsi li pro svoji víru ochoten zabíjet, začni sebou... (kde jsem to jenom četl...)
        • To jako že Hobit je podle pravdy?
    • Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
    • Kdyby se naplnila ta opravdu miniaturní takřka nulová pravděpodobnost že peklo existuje, tak tam skončim zcela určitě, to už je jasný teď, o to větší důvod užít party tady na zemi, navíc nás ateistý prý do pekla neberou, pouze křestany, protože oni to tak chtěj *1*
      • Peklo je stav duše. V každém z nás je element dobra i zla, ale pokaždé v jiném poměru. Jakmile převládá zlo, miříte do pekla...v to věřím jjá.
  • MickeyMutant
    Kde a proč bude Agony zakázaná: Austrálie: násilí
    Německo: zkroucené větve lesíka pod šibenicí ve čtrnácté kapitole vytváří pod úhlem 88 stupňů z pohledu od kalvárie hákový kříž
    Polsko: v osmé kapitole má čtvrtý kříž zleva spadlý trámec pod polovinu své výšky a svou satanskou symbolikou tak znevažuje utrpení Krista, navíc není v celé hře ani jednou zmíněný Jan Pavel II.
    USA: bradavky
    Írán: sukubám chybí burky
    Spojené arabské emiráty: moc křížů, Vatikán: málo křížů
    Rusko: v sedmé cutscéně se dvě sukuby vedou za ruce
    Francie: chybějící lokalizace
    Japonsko: sukubám je přes 18 let a mají příliš malé oči
    Česko: bude povoleno, protože nám je všechno fuk a šikovně to maskujeme jako toleranci
    • ty japonské pedofilní znásilňující levné amatérské kreslené sra*ky co berou za umění jsi trefil nádherně super cynismus *15* *15* utžené končetiny jim vadí - přesto že největší zvěrstva spáchali ti šikmoocí pedofilní úchyláci bez vkusu ale trapné dětské malůvky s očima většíma než mozky všech tvůrců těch h*ven dohromady, kde 8 leté hočičky brečí řeky a při sexu vydávají stejný zvuk jako při znásilňování mimin jsou v pohodě. To dává smysl no ... pokrytečtí pedofilní nevkusní šílení zakrslý ču**ci.
      • weebs triggered heh
      • nech se utratit...
      • Nějak se v tom dost vyznáš, hele.
    • corfer
      Moc pěkné!
    • Hodně dobře *1*
    • *1* luxusní koment *3*
    • TheGGG
      díky bohu za líné české politiky, co se ještě nestačili začít montovat do her....
      • Tiez ceska mladez podla toho vyzera...
        • Čobol a mluví o české mládeži...kam jsme to dopracovali :P
        • TheGGG
          ano, ty jsi toho jasným důkazem blbánku...
      • Taky se tu kdysi zakazovala hra Matiční
    • Hezky sis s tím vyhrál. *4*
    • skaven
      snad to budem moct kupit z ceska :)
  • CRYPT
    Hlavne se tesim na Succubu, ja ty "bezpohlavni" demony zeru, kdyz jsou vzaty jako ideal zenske krasy pro daneho cloveka. Succuba for life!
  • MickeyMutant
    Peklo je, jak se to video děsivě cuká. Tohle běží odhadem v nějakých 15 snímcích za vteřinu. Kde vznikla chyba, netuším. V místním přehrávači to tentokrát není, na youtube je to stejně mizerné. Po technické stránce dělá hře podobná reklama medvědí službu. Lidi se budou dohadovat, jestli to jede fakt tak blbě, nebo jen někdo nedokázal vypustit kvalitní záznam.
  • Jean Paul Sartre řekl, že peklo je být navždy zavřený v místnosti se svými přàteli
    • Coffin.Corner
      Stačí i hodina, když zrovna koukají na něco jako je Ulice, nebo Prostřeno...
    • Peklo je především opakování
    • Nezapomínej, že všichni jeho kamarádi byli Frantíci!
  • https://www.youtube.com/watch?v=sxoB19vIgkE *2*
  • bukrr
    Nevím jak to přesně popsat, ale tohle video ve mne vyvolalo pocit, který jsem měl na Auroře ve Fable 3 - bezmoc, strach, úzkost tomu mají asi nejblíž. Tož, sem s tím!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit