zavřít
...

Čtvrthodina z RPG The Surge předvádí taktické souboje, spoustu kořisti a pár NPC

Akční RPG The Surge připomíná Dark Souls už od svého oznámení a čerstvě vydané video onu podobnost jen potvrzuje. Do příliš velké inspirace typu Lords of the Fallen má The Surge daleko, ale jisté styčné plochy přehlédnout nejde. Hra vychází v květnu a vývojáři teď vydali skoro čtvrt hodiny dlouhé video...
 • Chupacabra (anonym)
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí
  No vypadá to zajímavě, jen mi trochu vadí, že v takový budoucnosti se lidi se stroji mlátí trubkama a kladívkama.
  Třeba v Nieru to ještě celkem chápu, protože je to aspoň říznutý steam punkem, ale tady je evidentní, že elektrický udělátka fungují, tak proč sakra nemůžu používat nějaký plazmový kvéry?
  19.2.2017

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Ds s roboty , nebo co to je...
  18.2.2017

  reagovat

 • wdominik1008 tiscali.cz
  3 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Nemám rád, když ve hrách řežu do kovu :D
  18.2.2017 upraveno v 10:35

  reagovat

 • Esanti (anonym)
  2 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Pro mě zatím jasná volba. Lords of The Fallen mám nahráno několik stovek hodin (Dark Souls je na mě moc silná káva) a tohle jde přesně ve stejných šlépějích, takže za mě jasná koupě taky.
  18.2.2017

  reagovat

  • Carnage (inkognito)
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Já to mam naopak hele, miluju všechny Dark Souls a dohrál jsem je několikrát i na ng+++ ale Lords of Fallen jsem hrát nevydržel a přišlo mi to težší nebo zbytečně těžší kvůli tomu, že téměř všechny zbraně jsou strašně pomalé a žádný stat ve hře to nezlepšuje :D
   18.2.2017

   reagovat

 • BoB.2 tiscali.cz
  3 souhlasí, 3 nesouhlasí
  To vypadá příšerně.
  17.2.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.158.194.80.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.