zavřít
...

Čtvrthodina z RPG The Surge předvádí taktické souboje, spoustu kořisti a pár NPC

Akční RPG The Surge připomíná Dark Souls už od svého oznámení a čerstvě vydané video onu podobnost jen potvrzuje. Do příliš velké inspirace typu Lords of the Fallen má The Surge daleko, ale jisté styčné plochy přehlédnout nejde. Hra vychází v květnu a vývojáři teď vydali skoro čtvrt hodiny dlouhé video...
  • Chupacabra (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No vypadá to zajímavě, jen mi trochu vadí, že v takový budoucnosti se lidi se stroji mlátí trubkama a kladívkama.
    Třeba v Nieru to ještě celkem chápu, protože je to aspoň říznutý steam punkem, ale tady je evidentní, že elektrický udělátka fungují, tak proč sakra nemůžu používat nějaký plazmový kvéry?
    19.2. (33 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ds s roboty , nebo co to je...
    18.2. (33 dnů)

reagovat

• wdominik1008 tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nemám rád, když ve hrách řežu do kovu :D
    18.2. (34 dnů) upraveno v 10:35

reagovat

• Esanti (anonym)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Pro mě zatím jasná volba. Lords of The Fallen mám nahráno několik stovek hodin (Dark Souls je na mě moc silná káva) a tohle jde přesně ve stejných šlépějích, takže za mě jasná koupě taky.
    18.2. (34 dnů)

reagovat

• Carnage (inkognito)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Já to mam naopak hele, miluju všechny Dark Souls a dohrál jsem je několikrát i na ng+++ ale Lords of Fallen jsem hrát nevydržel a přišlo mi to težší nebo zbytečně těžší kvůli tomu, že téměř všechny zbraně jsou strašně pomalé a žádný stat ve hře to nezlepšuje :D
      18.2. (34 dnů)

reagovat

• BoB.2 tiscali.cz
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    To vypadá příšerně.
    17.2. (34 dnů)

reagovat

• VaZqeZ (anonym)
      1 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Vidíš, a já jakožto člověk, kterému (i ve své stupiditě) se líbily hry "Mars: War Logs" a "The Technomancer" je tohle jasná koupě *3*
      17.2. (34 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.163.157.48.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.