zavřít
...

Čtvrthodina z RPG The Surge předvádí taktické souboje, spoustu kořisti a pár NPC

Akční RPG The Surge připomíná Dark Souls už od svého oznámení a čerstvě vydané video onu podobnost jen potvrzuje. Do příliš velké inspirace typu Lords of the Fallen má The Surge daleko, ale jisté styčné plochy přehlédnout nejde. Hra vychází v květnu a vývojáři teď vydali skoro čtvrt hodiny dlouhé video...
  • Chupacabra (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No vypadá to zajímavě, jen mi trochu vadí, že v takový budoucnosti se lidi se stroji mlátí trubkama a kladívkama.
    Třeba v Nieru to ještě celkem chápu, protože je to aspoň říznutý steam punkem, ale tady je evidentní, že elektrický udělátka fungují, tak proč sakra nemůžu používat nějaký plazmový kvéry?
    19.2.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ds s roboty , nebo co to je...
    18.2.2017

reagovat

• wdominik1008 tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nemám rád, když ve hrách řežu do kovu :D
    18.2.2017 upraveno v 10:35

reagovat

• Esanti (anonym)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Pro mě zatím jasná volba. Lords of The Fallen mám nahráno několik stovek hodin (Dark Souls je na mě moc silná káva) a tohle jde přesně ve stejných šlépějích, takže za mě jasná koupě taky.
    18.2.2017

reagovat

• Carnage (inkognito)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Já to mam naopak hele, miluju všechny Dark Souls a dohrál jsem je několikrát i na ng+++ ale Lords of Fallen jsem hrát nevydržel a přišlo mi to težší nebo zbytečně těžší kvůli tomu, že téměř všechny zbraně jsou strašně pomalé a žádný stat ve hře to nezlepšuje :D
      18.2.2017

reagovat

• BoB.2 tiscali.cz
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    To vypadá příšerně.
    17.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.162.19.123.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.