Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vypadá to zajímavě, jen mi trochu vadí, že v takový budoucnosti se lidi se stroji mlátí trubkama a kladívkama.
    Třeba v Nieru to ještě celkem chápu, protože je to aspoň říznutý steam punkem, ale tady je evidentní, že elektrický udělátka fungují, tak proč sakra nemůžu používat nějaký plazmový kvéry?
  • Jack1947
    Ds s roboty , nebo co to je...
    • V Dungeon Siege byli roboti
  • Nemám rád, když ve hrách řežu do kovu :D
  • Pro mě zatím jasná volba. Lords of The Fallen mám nahráno několik stovek hodin (Dark Souls je na mě moc silná káva) a tohle jde přesně ve stejných šlépějích, takže za mě jasná koupě taky.
    • Já to mam naopak hele, miluju všechny Dark Souls a dohrál jsem je několikrát i na ng+++ ale Lords of Fallen jsem hrát nevydržel a přišlo mi to težší nebo zbytečně těžší kvůli tomu, že téměř všechny zbraně jsou strašně pomalé a žádný stat ve hře to nezlepšuje :D
  • BoB.2
    To vypadá příšerně.
    • Vidíš, a já jakožto člověk, kterému (i ve své stupiditě) se líbily hry "Mars: War Logs" a "The Technomancer" je tohle jasná koupě *3*
      • Mars je celkem dobrá hra na Technomancera se těším (čeština je na spadnutí)
        • Já to nevydržel.. *9*
      • flash789
        tak mas rad sci fi, to neni stupidni. A tamhle Bob nahore asi ne, ale on si to zahraje pokud to bude mit cesky titulky, vid Bobe:)
        • Tady by mě ani čeština nedonutila.
          • ..kecaš *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit