Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Další video mi ukazuje, že třetí díl by skutečně mohl být bližší jedničce než dvojce ... https://www.youtube.com/watch?v=fCGJACVoMPI
    • Nemohli právě zabít většinu postav na které se těším, že ne?...

      Že ne?
      • celoush
        já myslím, že ne
  • Nikdo nečeká Dračí Inkvizici! Jejich dvě nejsilnější zbraně jsou lineárnost, rozhodnutí která vedou ke stejnému výsledku a metrosexuální vzhled postav
    • A špatná matematika!
      • a sakra tak znovu:

        Nikdo nečeká Dračí Inkvizici! Jejich tři nejsilnější zbraně jsou lineárnost, rozhodnutí která vedou ke stejnému výsledku, metrosexuální vzhled postav a špatná matematika!
        • *tleskot*

          Well played, sir.
  • Mať to nálepku Witcher, všetci z toho striekajú :)
  • To zas bude hovadina ... cim vic je kolem neceho PR tim vetsi zhovadilost z toho vyleze ...
  • Zatím se mi to docela líbi a těším se na to. Nečekám nic jako Skyrim ani Zaklínače. Takové hry tu máme a můžeme si je zahrát.

    Po Skyrimu (těžce omódovaném) tu jsou hned dvě RPG, na která se opravdu těším a věřím, že se v rámci možností podaří - na prvním místě Zaklínač 3, poté právě Dragon Age: Inquisition (+ Kingdom Come Deliverence, ale to má ještě čas).
  • Mně to připomíná vizuelně první díl Two worlds.
  • Být a scénka s drakem v cel-shade grafice tak bych řekl, že je to nějaký boss z Borderlands 2 Tiny Tina's Assault on Dragon keep.
    • Asi kvůli tomu jak ten boss je tupej... Ale v Borderlands dávali alespoň IK
  • Co melete volové? Pri srovnani okolniho prostredi napr s druhym dilem je to naprosto famozni!! Vypada to moc luxusne
  • ten souboj s tim drakem vvypadal dost dobre, no sem zvedav jak bude vypadat pc verze, jestli pro ni upravi ui, ale asi tezko
    • V Origins i DA2 měly konzole přesně takovéhle UI.

      Na PC verzi měly spodní lištu.

      Není důvod si myslet, že stejně to nebude vypadat i tentokrát.
  • Magister_Peditum
    Grafika je určitě daleko lepší než u předchozích dílů, stejně se ale nemůžu zbavit dojmu, že je až příliš barevná. Taková skoro kreslená. Chápu, že to může být záměr, ale z prvního a koneckonců i z druhého dílu jsem měl pocit, že se nám autoři pokoušejí prodat drsné fantasy plné krve.
    • Asharak
      Mě se zase pořád zdá, že ten drak nemá žádné odrazy světel a pod. Všechno tak světlé bez hloubky, suché barvy a pod. -_-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit