Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu lidi co pochybujou o tom že tychle screeny jsou z PS3/XBOXU360.. vypadá to sice pěkně, ale je to uplně jasný.. rozlišení 720p, žádnej AA a navíc ty kecy že by tohle konzole neutáhli jsou uplně mimo, však se pdívejte na RDR, Sleeping dogs, nebo AC. Tohle nemá o moc lepší grafiku, jen je to barevnější než GTA4 s více detaily a vy z toho hned děláte next-gen *15*
  • Tak me jako teclhnofandu grafika zajima. A jestli hra vyjde na soucasnych konzilich, tak se zadny pokrok ocekavat neda. Navic jestli to bude optimalizovane pro PC jako gta IV, tak nemam zajem...
  • Jak se GTA bude dařit ve srovnání s největším rivalem ?

    https://www.youtube.com/watch?v=6RjXoCse77g&list=PL004BEFC1C40456AC&index=1&feature=plpp_video
    • Opravdu nuda....
    • Někdo by měl udělat oddělenou diskuzi pro self-promotion...
  • Nevim jestli uz na to nekdo upozornoval,ale mam rypavou pripominku k "plešoun s kulometem".

    Zmineny plesou ma nejspis AKMS a to rozhodne kulomet neni *3*
    • Je to útočná puška (assault rifle). Taky mě překvapuje, že hráči (mezi něž se redaktor počítá) mnohdy neznají terminologii zbraní, které jsou často alfou a omegou mnoha FPS :)
      • Tohle spíš vypadá na něco kratšího, na samopal...
  • tohle urcite ps3 ani x360 neutahne takze se preberte. Pohled je z PC verze a ja doufam ze tohle bude az na next krabice inak skur......gta5.
    • ucho
      pěkně zpátky na zem. ty screenshoty jsou z konzole. první nápověda je v rozlišení (1280x720). druhou nápovědu by ti měly poskytnout oči. vypadá to zatím skvěle, ale PC verzi jsme ještě neviděli...
      • To nejsou screenshoty ale videa z hraní na konzoli, 0 fps *15* *1*
    • Zase bych nepřeháněl,ta grafika je dost podobná GTA IV jen více barevná a pár detailů...spousta jde udělat osvětlením apod...jasný že konzole nejsou pc ale je dost pravděpodobný že tohle ej konzolovka.
    • Tim si nejsem moc jistej hrany sou zubaty pc vetsinou dokaze vyhlazovat i kdyz je fakt ze v GTA IV to nebylo ale v SA zas jo.
      • nj lenze vidno ze ani v 5 AA nebude...
        • Ve hře AA nebylo, ale šlo to přidat pomocí ENBseries nebo vynutit AA v nastavení grafickýho ovladače. Ani při max. rozlišení to bez AA moc dobře nevypadalo. To samý u Mass Effect a ostatních her co AA v options nemaj. Je to hlavně kvůli těm krabičkám na hry... *3*

          Chvála "bohu" za mody a grafický karty. *4*
          • Jasne ja si prave AA do IV pridal modama ale zase tyhle mody tu byli az dlouho po tom co hra vysla a v Mass Effectu snad AA bylo ne?
  • Grafika je hezká, ale není rozhodující. Osobně doufám, že se především vrátí humor např. ve stylu San Andreas nebo Vice City. Poslední hry, co jsem od Rockstar hrál - tj. GTA4 a Red Dead Redemption - mi přišly mnohem vážnější, než ty starší. Podle mě to moc nefunguje, protože z perfektních komedií o praštěných gangsterech se stávají celkem vážně míněné příběhy o gaunerech a psychopatech, se kterými je těžké, se ztotožnit a držet jim palce. Samozřejmě se na GTA5 moc těším, je to jedna z nejlepších herních sérií, co znám.
    • No vidíš. Já zase osobně doufám, že tam bude vážný příběh a silné charaktery. Ať do dopadne jakkoliv, je jistě, že se Rockstar nemůže zavděčit všem.
      • Vážný nebo ne, mně je to jedno, hlavně ať je to návrat k VC/SA.
  • Nejlepší je vždycky ta masáž obrázkama jako z HolyWoodu plné retuše a úprav. A čím více se hra bude blížit datu vydání, tím méně atraktivní obrázky budou vycházet. Tohle je klasická masáž komunity, aby vzbudila co největší zájem. *3*
    • Já myslím, že už samotné jméno GTA budí dost velký zájem. *3*
    • Nezlob se na mě, ale GTA na obrázku nikdy nevypadalo lépe, než v pohybu. Tohle jsou normální in-game screeny. Teprve až když se to rozpohybuje, tak to bude opravdu stát za to.
    • Erien
      Lidem ale nejde tolik o tu grafiku, i když je super. Ale o to co na obrázcích vidí, že se vrací stíhačky, letadla, krajina, hory po kterých můžu jezdit na motorce nebo skákat z padáku. A snad i spousty dalšího.
  • Kiez by ten object motion blur bol naozaj in-game!
  • God-of-War
    Ještě jednou...tu nějakej blbec napíše, že se grafika od GTA 4 moc nezměnila, tak ho osobně nakopu do koulí
    • Jack1947
      Jestli chces poradit, tak dobrej program na Tracking je Alien ip... teda aspon myslim ze se tak jmenuje. *5*
  • super mega rozmazany obrazky
    • strcte si ty minusi do kadaku parchanti ,uz aby vam zacka skola: a je to rozmazany jako prase
    • Jack1947
      Co bys chtel za pohybu, jinak musim rict ze tio vypada mnohem vice nez hra jako film, samozrejmne se dost tesim takze uz by to taky mohlo konecne vyjit he? Nebo aspon ten datum vydani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit