Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další "hrdinská USA" drtí všecky .. démonizace německa asi neskončila. By mě zajímalo jak by USA reagovalo, kdyby byla survival hra z prostředí Amerických koncentráků, které během druhé světové měli.

    Nebo survival hru z Indie, když Anglie nechala vyhladovět 3 miliony lidí..
    • Nemůžu se zbavit dojmu, že někteří z vás neschopni rozumné filtrace a chápání mají v hlavě buď řádně nahnojeno, nebo je módním dnes vystupovat za revizionistickýho kašpara všude a za všech okolností. Nedokážu si vysvětlit, proč u všelijak ne jen vážně se tvářícího herního projektu jako je tento je někdo schopen si vsugerovávat a rozebírat politiku a nápravy a za koho mám hrát. Docela fakt čumím, protože podobní šašci se objevujili už i u článku Wolfensteina. Hoši, desítku let zpátky bych opravdu něvěřil, že to bude v herním prostředí možný, ale zdá se že možný to je. Dle mého názoru vám ta dnešní doba přinejmenším leze na mozek, příteli. Nehrajte hry, kašlete na to.
  • "Most pres řeku Elbe" :D
  • Pete.palis
    Už se těším na 50 placených DLC *14*
  • Ikko Uwais vs Kung Fuhrer?
  • bukrr
    Vzpomněl jsem si na Furious 4. Dělá se na tom ještě vůbec?
    • Taky mě to napadlo, ale na Furious 4 asi Gearbox už nedělá. Spíš mě zajímá regulérní pokračování Brothers in Arms
      • Již to je 9 let ;)
    • Nedela, v roce 2009 to bylo v kine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit