Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinStary
    K CBP 77 jestli tam bude tma a déšť víc než 50% času tak to půjde, ale hrát +40h v prostředí kde je jen tma a déšť neustálím klimatickým společníkem je na deprese.
  • Nez to pujde do prodeje , bude to vooošklivější a gameplay hodně na hranici klasicke third person hry . Proste mam obavy , ze CD stratili tah na tu spravnou branku .
    • Jack1947
      Nemá to být spíš FPS? www.youtube.com/watch...EMdr3k
      www.youtube.com/watch...t=357s
      kotaku.com/cyberpunk-...775323
  • Jack1947
    Trailer navnadil ale tohle bude ještě na hodně dlouho... než to vyjde *3*
    • frozen
      Poláci v rozborech říkají že kolem července by to mohlo vyjít.
      • bude se to odehravat v cervenci, to ano

        ale ze by to vyslo uz letos v cervenci, tezko, to by odprezentovali i s datumem, jinak by predobjednavaci nemuseli stihnout spolknout navnadu
        • jj myslel jsem příští rok, jsem to nějak nedořešil.
        • Jack1947
          Ty to nekoupíš? *8*
  • Hanzales
    Já jsem nadšený jak vizuálně, tak hudebně. Cyberpunk vyhlížím už od ohlášení a spíše mi to připomnělo DeusEx. Tady někdo podsune Watchdogs...
    Ubisoftí rukopis v tom cítit teda nebyl ani zdaleka. Spíše to na mně zapůsobilo pěkně propracovaně. Navnazený teda jsem, jen pořád radši opatrně :)
  • Převládá pozitivní ohlasy, ale taky to není 100%.
    Koukni se na komentáře pod prvním trailerem, tam spousta lidí říká, že ten první měl mnohem lepší atmosféru a že jsou zklamáni.
    Mně už spíš přijde tradičně český všechno svádět na Čechy :D .
    Já nechápu, proč by museli být všichni z toho traileru nadšení. Kdybych to viděl před Watch dogs, tak možná, ale po pachuti z právě Watch dogs mě to nechává chladným.
    • Jasný. Možná dobře že jsem Watch Dogs 1 a 2 nikdy nehrál. Ale zase taky na druhou stranu 24H neni jen celej den a myslim, že ten temnej cyberpunk tam bude :-) Já budu asi čistič pro megakorporace :D
    • Reakce na komentář pode mnou.
  • Tak jsem si trochu prolezl reakce lidí na internetu. Angličané a amerikáni fakt nadšení. Němci taky, to samé francouzi. Ale jen prostě český komentáře typu - no čekal jsem víc, to se teda předvedli, je to jen Watch Dogs atd. Proč jsou češi furt tak nespokojení a hned to všechno odsoudili? Je mi to schopnej někdo vysvětlit?
    • Cesi jsou skeptici, na tom neni nic spatneho, herni scena poslednich let jim dava spis za pravdu, nez naopak. Jinak me se to celkem libilo, ikdyz to bylo celkem nic nerikajici video.
  • Parada. Ten trailer ma vsechno, na tohle se zacinam fakt tesit. Je tedy pravda, ze ten uplne prvni trailer (nebo teaser trailer, nebo co to vlastne bylo) byl atmosferou takovy... dospelejsi, ale tohle vypada paradne. Souhlasim, ze to mohlo byt troch ponurejsi (takovy Shadowrun patri k mym vubec nejoblibenejsim hram). A trochu mi prijde divne rikat v komentarich, ze je to zamereno na deti jen proto, ze jsou tam pankaci a rebelove. To ja jako rikat, ze pop a rock je pro deti, dospeli poslouchaji zasadne vaznou hudbu.
    • 24H není jen světlo :D Takže nebojte toho temnýho cyberpunku si užijeme dost :-).
    • V pohodě. To je jen pár hlučných rádobyelitářů pod multinickama.
  • TheGGG
    Zdejší zahořklá úderka už nadává i na cyberpunk... Jak na novinkách tady, ble. Holt konečně cyberpunk co má taky ten punk. Zdejší úderka samozřejmě zná jen blade runner a Deus ex a na tom postavila své znalosti žánru
    • bejt ve dne vzhuru neni znamka punku
    • pochybuji, že jsi hrál první Deus Ex a pochybuji, že jsi se svým mentálním poškozením pobral Blade Runnera, pokud jsi ho vůbec tedy viděl...

      Jinak ano, tohle je přesně pro tebe hra, hned jsem si na tebe vzpomněl při uvedení. Řekl jsem si, GGG bude spokojen a je.
  • Tohle bude nářez. Stačí se podívat na odezvu na YouTube. :D
  • To je hodně velká mízerie. Tohle je mířené na děti a pubertáky? Asi jsem spíše čekal větši Deus Ex. No ruce pryč prozatím. Tfuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit