Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě na dvojce vadil ten vertikální split-screen. To se nedá....
  • Tak Downes (dabér Master Chiefa) už vydal prohlášení, že to, co řekl, nemyslel tak, jak to bylo prezentováno. Asi se něco připravuje (viz. náznaky Phila Spencera na Twitteru a jiné leaky, který řekl, že "nemůže všechno prozradit, musí mít taky co ukazovat na E3"), ale Microsoftu se nejspíš nelíbilo, že se to pustilo do éteru de facto oficiálně od člena týmu (dabér).

    Každopádně já se těším a MOC doufám, že letos bude Halo 2 Anniversary a příští rok Halo 5 spolu se Spielbergovým seriálem. Halo CE Anniversary bylo super a stejně tak rád bych si zahrál Halo 2 v "HD" grafice a s funkčními Achievementy.
  • Jack1947
    Jo je to dobra zprava, 1anniversary jsem nedohral jeste. Na 2jsem urcite zvedavy.

    ( no kdyz uz jsme u toho ja nedoparil ani Halo2 - takze pro me plus).
  • No tak to je víc než potěšující informace :-P . Děkuji 343 jen tak dále :-P ještě HALO 3 a jsem nadšený :).
  • Halo mělo být původně pro PC, ale pak MS buď koupil studio, nebo zaplatil exkluzivitu (už se nepamatuju). To jen k tomu, jak nás MS krmí kecy o tom, že milují PC hraní...
    • Ježšimarja, uvědom si, že na PC máš (nebo můžeš mít) v podstatě 99 % všech her na světě. Musíš prostě mít exkluzivity pro konzole - stejně jako Last of Us neuvidíš na PC nebo Xboxu, neuvidíš už Halo (klasické) na PC. To ale samozřejmě platí i naopak - copak jsi viděl Flight Simulator nebo Age of Empires na Xbox?
      • To tve srovnani s Flight Simulatorem a Age of Empires trosicku pokulhava v tehle pripadech je to spis hardwarove omezine platformy. At uz vykonove nebo pouzitim ovladace *3* To u Halo na PC problem evidentne neni. Hra mela puvodne vyjit na Mac, pote na PC a nakonec se stehovalo na Xbox. Nicmene prvni a druhy dil preci cista exkluzivita nebyla. K tomu se Microsoft odhodlal az dyl. Stejne tak s GoW. A to je trosicku sprostarna... Osobme mi to jatra zas az tak netrha ale kdyby se nahodou Anniversary edice na PC objevila, rad si ji koupim.
        • Máš pravdu, že moje příklady pokulhávají - nic lepšího mě zrovna nenapadlo, ale přesto si stojím za tím, co jsem napsal. :-)
      • Otázka je, jestli by průměrný konzolista stál o FS nebo AoE. Zatímco jsou tu pořád samý petice za port toho a onoho z konzole na PC, ale naopak tu není žádná nebo jsem ji nepostřehl...
  • Upřímně Halo by mělo být i na PC je to jedna s těh sérií která se tím že je "Console only" doslova okrádá i přes to že některé díly jsou slabší.
    • No, jelikož je to značka vlastněná MS a vydávaná na jejich platformu, tak by jim vydání na PC snížilo zisk. Vem si, koupíš si jejich hru na jejich platformu, takže MS má z Tebe minimálně prachy za 1 hru a 1 konzoli a dá se předpokládat, že u 1 hry nezůstaneš, když už si dal ty prachy za konzoli + pokud bys hrál mulťák. Na PC by z Tebe měli cenu hry (pokud bys ji koupil) a možná cenu za OS (pokud ho máš koupený).
    • Alespon tu Anniversary edici by mohli pustit, kdyz na Pc vysel jak prvni tak druhy dil.
      • Přesně je to absolutně nelogické s PC verzemi přestat a udělat z toho Console only!
        • Je to logický potřebovaly exkluzivity na xbox a Halo bylo v jejich rukou a zas tolik jich nemají, třeba oproti Playstationu, aby si mohli dovolit je pustit na jiný platformy.
        • vysvětlení níže

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit