Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak koho překvapilo pokračování LOU... ten byl hodně mimo...
  • Last of Us mi přišla oproti Uncharted jako krok správným směrem, takže dvojku si určitě rád zahraju. I když, vytvořením série (Last of Us 2, Last of Us 3...) se vytrácí něco z unikátnosti hry... viz Skyrim 2, který z toho důvodu nebude.
    • Vojta_Ilavsky
      Skyrim byl unikátní leda tím ze po launchi samovolně restartoval Xbox. :)
  • Yeeeeees najlepsia sprava.....
  • Vojta_Ilavsky
    Tak SW si nechám líbit, 1313 vypadalo nesmírně luxusně. Asi zjistili že by to konzole neutáhly a vys*ali se na to, vypadalo to vážně moc pěkně.
    • Zrzzek
      ehh, tak tím to asi nebude, ale SW si nechám líbit taky... hry podle filmů bejvaj dost na pytel, ale ze SW universa se vyklubalo i pár dobrej (a pár vynikajících) her...
      • Vojta_Ilavsky
        Kde jsi vyčetl že to bude podle filmu? Jo, takovej KOTOR je srdcovka. Republic Commando taky nebylo vůbec špatný. Ale třeba takový The Force Unleashed... *11* Empire at War bylo taky fajn.
        • Zrzzek
          Jojo, myslel jsem prostě licenci... A ne každá hra se povedla, ale těch povedených je víc..
    • Drakersss
      *7* *7* *7*
  • Kozy
    Podle mě by Last of us ani další díl nepotřeboval, příběh byl uzavřen a zase tak super to nebylo. Mulťák to bylo něco jinýho, jeden z nejlepších co jsem za dlouhou dobu hrál.
    • TheGGG
      tydlety lidi zmagořený mulťákama by měli máčet ve vltavě. Sám jsem mulťák skoro nikdy nehrál, protože je to nuda, ale nad singleplayer není
      • del0
        "tydlety lidi zmagořený mulťákama by měli máčet ve vltavě. Sám jsem mulťák skoro nikdy nehrál, protože je to nuda"

        Oh. Chlapec dostal náklep, tak se vrátil ke svým oblíbeným filmoherním tunelům. Chápu. Není nad to dát si pár komplexních qtéček, zabít armádu enemáků a to v takovém stylu, že by i Terminátor skřížený s Indiana Jonesem koukal na drát a pak se pokochat skvělýma cutscénama, které zabírají polovinu herní doby a které sice nemůžu hrát, ale aspoň je v nich vidět, jaký sem special snowflake.
      • Drakersss
        Taky jedu u všeho hlavně singleplayer. Musím říct ale že jsem byl překvapený a sem tam si zahraji i dnes mulťák u TLoU je super :) ale single to je prostě bomba.
      • Jack1947
        Je to dobrý doplněk k singlu nic víc nic mín a některé lidi to bavilo... máčet ve vltavě? ctje za slovní přehmat. *7*
    • Drakersss
      Uzavřený příběh ? asi by si si měl The Last of Us znovu zahrát :) a pořádně nad tím zapřemýšlet už od uplného začátku :)
      • Ja to dohral asi 5x a pribeh taky povazuji za uzavreny. Znovu ho otevirat tomu muze jedine uskodit.
        • Drakersss
          Já to taky dohrál několikrát SPOILER a je jasně vidět na ellie že tuší nebo spíš dokonce ví že jí Joel lže a rozhodně to tak nechce nechat. Podle mě ji Marlene vše řekla a Ellie dokonce věděla že umře pokud operaci podstoupí. Nemá moc cenu se o tom bavit podle mě je prostě příběh dosti otevřený. *3*
          • Jack1947
            Já bych byl rád za osvětlení nevíme kde se ta houbkovitost vzala a prostě konec byl otevřenej tak jaké pak uzavření... takže logicky bude 2díl i když o nečem zas jiném nevadí a s jinými hrdiny.
            • Drakersss
              Jejda omlouvám se netušil jsem že to jde :) díky moc
            • Jack1947
              Jo, pochybuji že bude právě pokračovat za stejné postavy nebo ano? proč nepoužíváš tag spojler... takhle si to beztak někdo může přečíst. Podle mne nechtějí druhé Uncharted.

              Nz, jsem to tedhá taky nevěděel...

              spojler
            • Drakersss
              Přesně tak není uzavřený. MUŽE OBSAHOVAT SPOILER: Líbilo by se mi když by příběh pokračoval dopředu s Joelem a Ellie například by Fireflies napadli tu vesnici kam se Joel s Ellie vrátili za jeho bráchou ale je hodně možností. Skvělé by bylo kdyby vývojáři do příběhu vtěsnali co Joel dělal celých 20 let od toho osudného dne kdy mu umřela dcera. Každopádně bych byl hodně zklamaný kdyby pokračování bylo za někoho úplně jiného... *4*
    • Pokud to bude příběh úplně jiných postav někde jinde, tak by to mohlo být super.
      Stejný "svět", ale jiné téma atd...
  • Sr_Lobo
    Tak to jsem hodně zvědavej jak to pojmou, aby odkaz tak suprový hry akorát jenom nedokurvili *8*
    • oktavius66
      Naughty Dog a něco dokurvit ? Tak toho se opravdu neboj...
      • Sr_Lobo
        JJ oni sou právě jediní u koho je velká šance, že to neznásilněj. Nevim jaká jiná hra se mi tak moc líbila ať už to byly herní prvky, příběh anebo kulervoucí závěr, takže to neni tak úplně strach, ale spíše jenom takové lehké obavy.
        *3*
    • u Naughty Dog bych se toho nebal ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit