Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už tam budou nějaký civilové nebo jen pusto a hadi?
    • Shaker
      civilove se vsichni odstehovali, protoze maji vybileny baraky...
  • já mám s novou Armou jedinej problém a to odlišit uniformy nepřátel od naších, obě strany nosej pískový camo vzor olivová ratolest, helmy se stejným vzorem a taktický vesty, což je sice logický vzhledem k prostředí ve kterym se hra odehrává a chápu že moderní armády používaj všechny vesměs ty samý maskáče, ale v MP už jsem na to párkrát doplatil... zlatá Opertaion Arrowhead, tam jak člověk viděl Afghánskýho pasáka koz v turbanu tak hned věděl že může spustit palbu *1*
    • Shaker
      AAF zeleny hadry, NATO multicam, CSAT helma jako bambule... Je to ciste jen o zvyku.
    • Jack1947
      Pokud te ten Afghanec na 2km neuvidel driv a neobstastnil te (Kuklou) mohl i kulkou ale v tomto pripade to bylo kulkou do hlavy. *15*
      • to byl právě masakr když ses tam plížil se sniperkou s night vision a thermal scopem a Tákistánci nikdy nevěděli odkud jim to přilítlo, a v tom thermal modu se jouda s turbanem dobře pozná i podle siluety *1*
        • Jack1947
          Narazel jsem prave na bugy. (jen si nepamatujiuz ve kterem datadisku to bylo).
  • Vojta_23
    Co se příběhu týče, tak flashpointem si nastavili laťku, kterou zřejmě nejsou schopný překonat. Obě dvě kampaně měli suprovej děj.

    Ta "otevřenost" kterou se do toho snaží cpát tomu vůbec nepomáhá, naopak. Nechápu jak si mužou myslet, že to je lepší, když to stojí za prd. Měli se držet konceptu co měl flashpoint. Vymyslet suprový děj, mise za misí, doplněný cut scénama co pěkně dokreslují příběh. A ne se s*át s nějakou otevřeností např.. to naprosto zbytečný běhání po táboře. Proč bych to jako měl chtít? Je to otravný a zbytečný.

    Mezi ofp a armou (všema) je propastný rozdíl co se kampaní týká. Pro mě je výsledek takový, že 12 let stará hra strčí všechny army do kapsy.

    Tím ovšem neříkám, že je všechno špatně. Arma 2 s módy je suprová zábava. Ale kampaň si zahraju jednou a stačí. Jsem zvědavý jaký bude pokračování v armě 3.
    • Přesně tak, vždy si vezmou větší sousto než můžou sníst.
      Ta "otevřenost" kampaně jim vzala jistě mnoho času, který by mohli využít jinde.
      Čekal jsem od Army 3 jakousi revoluci, ale bohužel. V jádru je ta hra pořád stejná, stejné chyby. Změna hudu nebo akčního menu či rozkazy vojákům už volá o pomoc. Chybějící zvuky, nepohodlné animace, atd.. Ale i poměrně nezáživný, stejnorodý a zbytečně velký ostrov.
      Doufám že pořádný technologický pokrok si šetří na datadisk Army 3, který určitě dříve nebo později dorazí. *3*
      • "nezáživný, stejnorodý a zbytečně velký ostrov".. to řekni domorodcům na Limnosu až tam pojedeš na dovolenou, ale bacha ať si tě tam nenechaj *3*
        • Prostě si představuji že to prostředí lze vytvořit mnohem záživnější. Co třeba zasněžený ostrov, tajga, zamrzlá jezera, hory, apod.. Nebo konečně udělat alespoň jedno větší město a ne pořád jen vesnice a zase jen vesnice. To jsem v těchto seriích ještě neviděl. A engine by jsi s tím určitě nějak poradil.
          Samozřejmě Altis je ve své podstatě krásný ostrov, s krásnými místy. Ale nedokáže tak do toho svého prostředí tak vtáhnout.
          • Neblbni, ve meste by se tank zasek o prvni lampu ... a tim by boj skoncil.
            • leda pokud se bude ARMA 4 odehrávat v Rusku *1*

              http://www.youtube.com/watch?v=KuvatlfL8Bs
          • Jack1947
            Beres to z pohledu hrace offline hry naopak zase v online je to az moc velke a mozne ze to bude taky nevyuzite. Tezko rict. *7*
        • Jack1947
          Treba ho nechaji odjet, kdyz jim "daruje" plici nebo ledvinu. *15*
    • Jack1947
      Kampan je nudna, nezazivna a jen o behani ktere je HW narocne hlavne v lese to se neda hrat. Takze ARMA3 si opet nechala statut nejnarocnejsi hra soucasnosti. ( Ovsem ne nejak graficky nebo snad necim co by prekonalo original Zlata ARMA2 , vlastne i 1 ale chapu doba si zada extra hw narocnost i kdyz je to furt to same).
      • Plácáš sra*ky... Arma 3 mi běží líp (na obou sestavách, co mám) než dvojka a kampaň oproti dvojce konečně za něco stojí. A jestli ti přijde, že to graficky nepokročilo, tak trpíš krom dislexie, disgrafie a (bůh ví, čeho ještě) asi i šedým zákalem. Stěžuješ si, že ti to jede jen na standartní, ale není to náhodou tím, že už na standartní to vypadá, jak Arma 2 na nejvyšší detaily? Nečekal jsi snad, že ti na dvoujádře pojedou hry na maximální nastavení věčně?
        • Jack1947
          Je videt ze se vyznas, jenze si selhal v jednom a tom ze uz daaavno nemam Dvojjadro ale ctyrjadro ( s ocima problem nemam teda jako bez bryli bych asi videl jen kulove...)
  • pepíci vydali technologické demo ktoré sa tvári ako hra a teraz ho ešte dva roky budú skladať dokopy aby sa to vobec dalo hrať *15* *15* *15* ano ano zlaté české ručičky jasněeěěě vole vole voleee
    • Ty ses dobrej pepík *1*
      • jojo, svět může být rád za pepíky, protože tahle série je jediná svého druhu na světé a nikdo jiný hry jako ARMA nedělá, (Ubisoft to jednou zkusil a jak dopadli)

        PS: Víš co si my tady v Čechách říkáme o Slovenských hrách? Nic. *1*
        • smejki
          Ubisoft? O_o
          • moje blbost, chtěl jsem napsat Codemasters, pardon
            • smejki
              Už jsem se bál, že mi unikla nějaká souvislost :-)
    • nerob tu hanbu
    • Chudáku, ty musíš mít nudnej život, dokonce i jako troll jsi ubohej a za nic nestojíš :-)
  • Koukám že na Steamu k dnešnímu kurzu Eura - cca 28 kč (jestli se nepletu) hra vychází víc jak na 12 stovek a z kamenného obchodu lze pořídit za 800kč...
    • tohle mne na steamu štve že pokud nejde o nejakou starší hru nebo slevu tak se tam nedá kupovat
      • Shaker
        Steam pokud se nemylim si v jednotlivych lokalitach nechava diktovat cenu od jednotlivych vydavatelu... At zije nas drahej region! v US a Britanii to maji klidne o 1/3 levnejsi.
    • Jack1947
      Drive to bejvalo presne naopak, doba deevoluje.
  • Můžete mi někdo říct s kolika AI hrajete, že pořád požadujete optimalizaci hry? Já tu hru hraji na notebooku úplně v pohodě. Je to o několik tříd lépe optimalizované, než Arma 2 a ani ta mi neběžela nějak moc špatně.

    A vsadím se, že tři čtvrtiny stěžujících si zapomnělo vypnout SSAO...
    • conflig
      tak když si zapnu editor a vlezu do nějakého velkého města tak my to na nastavení všeho na velmi vysoké + 2x AA a FXAA jedu cca 50 FPS pokud ale přidám cca 20 AI hra spadne na nějakých 22 FPS a nestavení grafiky na to nemá vliv.. a procesor jede na nějakých 40%

      a o MP vůbec nemluvím tak je 20FPS luxus
      • btw : mp je nahovno kvuli serveru - bohuzel pokud server nestiha tak klienti maji nizke fps - tak se zkratka arma engine chova odjakziva. problem je, ze tyhle mise pro 40+ se stovkama jednotek bezi na nejake sunce coz vsem kazi fps - staci jit na mensi server s mensi misi a vsechno je ok ... pripadne na vykonny server (to se obcas taky podari natrefit)
      • Hraju s mnohem více než 20 AI a jedu ve městech kolem 29 FPS na Dell Inspiron 7250. Ve volné krajině více. Vypadá to tedy spíš na lokální problémy, než na celkovou neoptimalizaci. Už beta mi šlapala skvěle, až jsem tomu nemohl uvěřit.
        • conflig
          ta já mám jenom laciný FX 6300 (přetaktovaný na 4,1 Ghz), takže bych si nestěžoval, že nestíhá, ale pokud si hra vezme sotva polovinu výkonu a pak požaduje víc, tak je něco špatně..

          Ale co jsem tak slyšel, že na procesorech od Intelu hra běží mnohem lepe než u AMD
          • Neboj, mozna za 2-3 roky ... to poresej ... nebo budes mit vykonejsi zelezo.
      • Jak uz jsem psal niz - nevim co mas za cpu, ale na i5 3570k v pohode. A to neni zadne delo, ale stredni trida dnesnich cpu. Jednotek mam v misi cca 100.
  • No tak konečně po upgradu HW jsem si mohl dovolit zahrát už plnou verzi Army 3 a její první epizodu kampaně. Abych pravdu řekl nějak z toho nadšený nejsem, nebylo to špatné, ale taky nic extra. Dohrál jsem to 3,5 hodiny. Je sice fakt, že je to pořád kvalitnější než kampaň od BF4 nebo CoD Doge, ale doufám, že druhá epizoda bude mnohem delší a zábavnější.
    • Takže ty od jedné jediné epizody očekáváš plnohodnotnou délku? Uvědomuješ si, že plnou délku kampaně budeš moct zhodnotit až po všech epizodách?
      • Však hodnotí jen délku tý epizody ne? Taky jsem jí čekal delší, ale i tak jsem se u ní náramně bavil a nemůžu se dočkat další.
        • A epizoda, která je dlouhá jako půl Call of Duty je krátká? Nechápu, jak to někdo takhle může vůbec hodnotit.
  • Už jen čekám, kdy si budeme kupovat hru po jednotlivých objektech, texturách a skriptech a pak si ji doma složíme jako skříň z ikey.
    Amru 2 jsme si koupil nedávno těsně něž vyšla 3 a spokojenost, takže za pár let až bude mít skříň arma 3 ještě pár vnitřních poliček a přhrádek, tak pořídím, ale zatím je to prázdná skříň bez jedné stěny a dveří.
    • Koukám, že to tady nikdo moc nepochopil. Nemám nic proti kvalitě army, ale jde mi o současný trend vydávání her. Ať se podívím kam se podívám, tak vychází stále méně dokonečené hry, které až s dlc (placenými či zdarma) pomalu nabírají na síle. Vrcholem je CoH2, kde se platí pomalu za každý pixel skinu na tank. Takže si říkám, kdo má vlastně náturu kupovat hry, které jsou ještě ve "vývoji" případně ochoten zaplatit za pre-release. Já si vždycky počkám na nějaký kompletnější balík, ideálně když mám jistotu, že už nic dalšího nevyjde a jsem plně spokojen s cena/kvalita. Ale dát teď třeba za CoH2 1000+ a pak jen koukat, že vydali tank za 50,- pak misi za 50,- nebo skin tak bych se asi netvářil moc nadšeně.
    • sak to "dlc" je zadarmo tak ocom tocis??
      • jasne voe ... a za penize dostal co? Demo? Ani to ne vid ...
        • za peniaze som dostal kompletny MP..a teraz uz aj SP.
    • To není pravda. Ve hře je toho spousta.
    • Ted te tady spousta fans ominuskuje ... ;D protoze si mim pohanel jejich milaska.

      Jinak naprostej souhlas, flashpoint i resistance sem hral a dohral nekolikrat (samo po te, co jakz takz opravili ty hromady bugu) ... arma byla vyraznej propad ... a 3ka jen potvrdila presun do prihradky "dorob si sam".

      To uz si muzu sosnout nejakej ten free engine ... a nebudu omezovanej tim, co mi nekdo dovoli, protoze to dostanu vcetne zdrojaku, Hcek ... takze si tam muzu dopsat co libo. Osobne mam spesl z A3 pocit, ze jednoduse vic nez 3/4 prostredku a casu doslova promr.ali na krajince ... a jaksi nezbylo na hru.
  • Jack1947
    No to mame 2 cast tak jeste 3 mame to v celku. Achjo, zlatej Flashpoint. ( asi si ho zase nekdy dam zkusim doparit.) *4*
  • conflig
    Paráda. Malý vánoční dárek v podobě nové techniky potěší, ale možná radši bych viděl konečné opravu body armour systému... a hlavně optimalizaci na CPU, ale té se asi nedočkám :(
    • celoush
      Tartarus Cast něco zahejtoval a teď budeme asi muset číst všude pohoršené příspěvky znalých kritiků armour systému a chybějícího must have TC trophy systému *4*
      • eStar
        Těžko čekat kvalitní příspěvek od někoho kdo neví co je "hejt" a komu přijde normální že pěšák potřebuje 10 ran do hlavy aby umřel.
        • celoush
          Já psal, že mi to přijde normální? Já si na to stěžoval ještě v betě, když jsem dělal jednu nejmenovanou misi, že mi AI nechcípají na headshot. Jen jsem narážel, že tady o tom nikdo nemluvil a pokud někdo nadával na Arma 3, tak víceméně furt kvůli rozdělené a odložené kampani a nebo na HW náročnost v MP. A najednou se včera objevilo TC video a hned několik hodin na to, už to tady někdo vytahuje, jakože jde snad největší problém arma 3. Prostě mi přijde, že někteří tu jen papouškují cízí názory, i když teď asi confligovi křivdím, jak sám uvádí.
          Asi raději uvedu, že mě na Arma 3 taky nesedí pár věcí, že ta hra není dokonalá, sám bych si některé věci představoval jinak a potýkám s určitými problémy či bugy. Já jen aby mi hned nezačal někdo zase podsouvat něco, co jsme neřekl (viz eStar).
        • Halfman!
      • conflig
        Ano máš pravdu jenomže je to prostě pravda a je to něco co my vadí už od vydání.. A Tartarus Cast? jsou to sice věční remcalové, ale co se týče Army tak nikoho jiné kdo by k tomu měl co říci v Česku nenajdeš..
        • celoush
          Tartarus Cast má co říct k vojenským reáliím, ale jak dojde na herní scénu, na využívané herní mechanismy, nedej bože na marketing herních firem a studií, na práci s komunitou, celkově na tvorbu komunitního obsahu a další věci často herně-marketingového charakteru, tak jsou zcestní a často úplně demagogičtí.

          Jinak z mého pohledu je i na české scéně více lidí, kteří k tomu mají co říct a k věci. Bohužel většina z nich nemá čas točit každý den video a hlásit v nich svá "PC-Evangelia".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit