Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sum sum.
  • Ze Sims si pamatuju akorát jednu základní myšlenku - aby člověk alespoň trochu žil tak nesměl chodit do práce.
  • Lukyz
    Já jsem opravdu zvědavej, kdy dojde na The Sims V a zda opravdu vydají opět ohlodanou kostru a následně budou pumpovat lidi o peníze skrz datadisky.
    4x jim to už vyšlo tak uvidíme jak napopáté *1*

    Navíc pokud to poběží na Frosbitu, tak to bude vypada jak opravdová od Mattela
    *1*
    • Ono se taky neví jestli se vydá the sims 5, protoze jestli bude mit the sims 4 velký úspěch, prý the sims 5 dál plánovat nebudou, ale kdo ví jak to dopadne
    • Tilwaen
      Nemám pochyb o tom, že to tak neudělají, když jim to evidentně funguje *4*

      Spíš mě zaráží, že pro čtyřku ještě dosud nevyšel žádný datadisk se zvířaty. Intuitivně bych čekala, že by to s cílovou skupinou rezonovalo nejvíc.
      • Ty musis mit taky dobre vytahane cecky jak te doji jak kravu vemeno pres dlc
      • Koho by zajimala zvirata, kdyz muzeme chodit na disko a do obchodu ne ? *10* *12* *16*
  • EA tuhle hru zatraceně dobře pohřbila. Stovky za pár objektů... Tohle fakt může kupovat jen blázen. Kde jsou časy kdy vyšel datadisk do dvojky nebo ještě do jedničky a obsahoval tolik dobrého obsahu...
    • Zajímalo by mě, kolik lidí ještě tohle hraje. Myslim, že i největší fanoušci museli kvůli málo zásadním datadiskům hru přestat hrát. The sims se vždycky rychle ohrálo a datadisk každý půl rok dokázal alespoˇoživit zájem. Teď je mezera ale fakt docela velká... A myslim si, že The sims už má to nejlepší za sebou a jejich současný model to ještě více pohřbívá....
      • Je otázka času, kdy si toho všimne nějaké schopné menší studio a po vzoru SimCity půjde Maxis k pánu.
  • Ono The Sims ještě někdo pořád hraje?
    • Já si ze zvědavosti stáhnul Sims 3 se všemi datadisky a DLC, zabralo to asi 100GB na disku, dvě hodiny se to instalovalo, pak jsem to hrál 15 minut, zjistil že mě to už vůbec nebaví a zase to smazal *4*
      • Je fakt, že když by se nápudu někdo chytil a tak jak vyšlo Cities Skylines vedle Simcity udělal něco pořádného i s řadou inovací, mohlo by to být k něčemu dobré.
        Vzhledem k prodejům téhle série se dívím, že se na tom ještě nikdo nepřiživil. Takové FPS kopíruje každý druhý a tohle ne?
  • 40 eur za takovéhle DLC? Zvlášt když není první ani poslední
  • Kupující této hry musí mít pěkně odrbané cecky od neustálého dojení...

    Pak to dopadne jak SIMS 3. Dlouho tam dávají základní věci a pak je z toho lagující hra která se seká na všem a bugy neopravují.
    • ono taky lad a opravuj hru kde existuje 150 kombinaci ze nekdo ma ten a ten datadisk jinej zas tamten nema atd. zadna sranda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit