Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Vrátí se i možnost rychlého cestování z Morrowindu a kočáry vás zavezou do klíčových metropolí Skyrimu hned od prvních okamžiků hry." - Takže tam už to rychlé cestování nebude jako v Oblivionu? Sláva!
    • To tam bude taky, pro lenochy :-) Jen k cestování po svých přibyla možnost nechat se někam odvézt. V MW to byl broukobus, v Skyrimu obyčejné kočáry.
  • Doufám, že tam budou prostitutky jako v GTA (za malý peníz ručku, za větší kuřbu, za ještě větší hoblovačku) - pěkně rostlý seveřanky, mňam *12* *12*
    • úch*le... ale na druhou stranu, proč by tam ty lehké děvy nemohly být
  • Jsem od nepameti fanda serie TES predchozi dva dily mam vytesane hluboko v srdci a vzpominam na ne jen v dobrem - a musim uznat ze na me trailer udelal obrovsky dojem jako tenkrat Oblivion jsem i rad ze se tvurci snazi udelal dobry bojovy system uz se tesim na ty desitky a desitky hodin cire zabavy podtrzene questy okolim a humorem ale bude to mit tezke kdyz proti nemu stoji Zaklinac (toho take zboznuju hlavne po literarni strance) nicmeme drzim palce mrazivy svet me vzdycky lakal a ted se uz nemuzu dockat :)
  • trolo
    zatial to vsetko ukazuje na dobru hru. vylepsene veci z oblivionu. nove napady. lepsia grafika svet atd.. tak uvidime. len sa bojim ze ked to je aj na konzole ze to bude piece of cake a ziadna vyzva len taka prechadzka krajinou
    • no tak zrovna tady bych se nebál toho že by to nešlo napravit nastavením obtížnosti. Mě spíš dělá starosti tam nebylo to děsný levelování příšer s hráčem...
      • smejki
        Dle vyjádření Bethesdy level scaling bude, ale "prý ne ta debilní" jako v Oblivionu. Mělo by to být tak, že level potvor v dungeonu bude záviset na levelu hráče, ale po jeho první návštěvě už navždy zůstane stejný. Sobně mi to přijde naprosto stejně jalové, páč já tedy dungeony vícekrát nenavštěvuji (leda omylem).
        • To zas vymyslel nějakej ko*ot
  • "Objeví se ti nové frakce – Zlodějská gilda"

    Jen doplním, že zlodějskej cech není žádnou novinkou a už v Oblivionu hrál poměrně slušnou roli. Kromě množství vcelku originálních questů to např. byla jediná možnost, jak se oficiální cestou podívat dovnitř paláce v Imperial City (myslím horní patra). Každopádně těším se moc a moc, hlavně ať ty dialogy za něco stojej a jsou se vším všudy. Ne jako v Oblivionu, kterej namluvilo dohromady snad 10 lidí a každej Orc, Redguard, Wood elf etc. zněl úplně stejně...
    • Len dufam ze neskoncia pri troch guildach *9* Najviac ma v Morrowinde bralo Morag Tong (alebo jak sa to pisalo) a v Oblivione prave to Dark Brotherhood, mal som z tychto guild ovela vacsi zazitok ako napr z Warriors guild, kde boli vsetky questy na jedno kopito, ci Thiefs guild, kde to bol sami moralista a Robin Hood... Takze, chceme vrahov ano?!
  • Já doufám jen v to, že drak bude pěkně tuhej(jako těžkej) a až bude tuhej doopravdy, tak bude muset každý vzít stěrku a setřít si čelo od potu. Jinak by to totiž nebyl drak ale jenom takové dračí nedomrle. *4*
  • mam trosicku strach ze z toho udelaj po vzroru dnesni doby sracku pro konzolisty; zlatej morrowind...
    • Neboj, prinejhorsim z toho udelaj sracku pro pcckare a konzolisty, only konzolove to nebude. A zlatej dagerfall, morrowind uz za moc nestal.
    • Spades
      Oblivion mel jen konzolovejsi menu a kouzleni, coz ale nebylo naskodu...
      Menu se stejnak dalo upravit modama, tak nevim co resis
      • me teda prislo ze celej interface byl konzolovej ne jenom menu ale cozpak o to, cela obtiznost byla hlavne udelana pro konzole a ten kun v menu tomu vubec nepomahal, bud byl clovek nesmrtelnej a nebo naopak musel utikat pred kazdym banditou. A dalsi vec ktere se bojim jsou takove ty veci na efekt, jako je napriklad posledni zasah zpomalej a podobne sraccky. Boze hlavne dej aby se za "hezke" killy nedobijelo nitro.
    • Nemaluj čerta na zeď...
      • Rika se : Nemaluj draka na hradby... *3*
        • Mahcake
          Říká se obojí. *7*
    • Takhle progresivni, neotrelej, a urcite i hutne podlozenej nazor jsem uz tak den neslysel : D
      • To je sice pravda, ale nebylo by to poprve a bohuzel jiste ani naposled... :-)
  • Kori
    Horses are back? You just made my day.
    • Mahcake
      Aha, já myslel, že je tohle česká diskuze.
      Ne, že bych tomu nerozuměl, ale bylo by ti příjemný, kdybych tady začal říkat:
      Die Rösse sind back? Du hast meinen Tag gemacht.

      Jinak hra sama osobě vypadá dost dobře, u koňů jsem ani neváhal, že by je nenechali. Nevidim důvod proč.
      • zacni u seba MahKoblizku
    • kotty
      Presne. Zatim musim konstatovat, ze to zni (a i vypada) vic nez slibne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit