Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovolím si trochu zaspamovať. Na Rádiu TLIS sa tiež venujeme hernej a filmovej hudbe v show Podmaz a takisto sme trochu bilancovali rok 2016. Playlist tu: https://www.mixcloud.com/radiotlis/playlists/podmaz/

    Inak Lukášovi vo Vektore fandím a ešte sa máme čo učiť :)
  • Brigador má supr soundtrack. Pasuje ke hře ideálně.
  • a kdy bude nějaký shrnutí o hudbě roku?
    • to nema cenu delat, od ty doby, tzn. odjakziva, jak zacali hudbu delat japonci, tak je poradi jasne dany
      • Tak s tímhle asi zrovna Lukáš souhlasit určitě nebude *15* i když nedávno teď pouštěl z Last Guardiana a Final Fantasy
        • Lukáš taky toho moc naposloucháno z Japonska nemá vzhledem k tomu, co pouští ve Vektoru.
          • To bych tak úplně netvrdil, v jednom starším vektoru říkal, že mu jen připadá kýčovitá(možná se to vztahovalo hlavně na Uematsa). Přesto dokáže ocenit jednotlivé skladby.
            • Já neřikám, že to je špatná muzika, ale trochu mě sejří, jak lidi pořád pouštějí ty stejný kousky. Obzvlášť v případě kdy daný OST má skoro 75 skladeb, takže se dá z čeho vybírat, ale to už je hold názor. Setsunu jsem ještě nehrál, možná když bude čas.
            • janchor
              Má slušnou melodii a skvěle se z toho sladkýho úvodu odpíchne. Problem, officer? Jinak letos mě třeba hodně bavilo Miyoshiho I am Setsuna, který jsem hrál včera.
            • No právě. A on pak do éteru jako příklad nekýčovitý muziky vypustí úvodní skladbu z Chrono Cross. Cože?
  • N0isy
    Dívím se, že tu nebyla žádná zmínka o Furi. Ta hra je skvělá s parádním soundtrackem, ne-li s jedním z nejlepších z toho roku.
    • Vzhledem k tomu že průměrný herní redaktor má problém dohrát Dark Souls, tak se tomu ani nedivim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit