Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ja jsem rad ze neco takoveho bude,uz dost bylo historie!!!...vzhuru do budoucnosti!!!
    Jinak ja hraju civky uz od jednicky! a to sem ji zacinal hrat na Amize *14*a to bylo super!! ach jo to byly casy....
  • 1 jednotka na HEX ?? to má být šachová varianta strategie ?? to je hnus.. *10*
    • nahodou to v petke docela fungovalo, lepší než stackovaní, navic jednotky se daji povyšovat a myslím že i získavají ranky.
      • no ale např. v Alfě fugoval systém.. arty platila proti červům, červi proti všem co nebyli naexpení, AAA jednotka proti letectvu a raketám, rakety univerzální, letectvo proti všemu, co nemělo AAA, pěchota proti bázím, chopry proti tankům, speedrům a lodím , pak byly PSIsubmaríny a tak že... nakonci hry ty oné létající mrchy a samozřejmě Singulární hlavice : )) . Tím, že jsi dal na políčko s červy artynu - tím si je ochránil proti arty, kerá by je rozsekala ... tomu se říká strategie, 1 jednotka na pole - to jsou šachy : ) a to je taky strategie , tak si to zahraj aspoň procvičíš závity . ) *5*
  • Držím jim palce. Nepřekombinovaná Civilizace na cizí planetě s novými prvky zní výborně.
  • XorxoxTalarius
    No uprimne reknu ze jim teda moc neverim ... a spis to vidim na fail.
  • Jason_dinAlt
    Sakra práce! Opravdu musím být důsledný a koukat na články pouze v sekci "Recenze".
    Má to totiž jednu mega obrovskou výhodu. Pak si můžu hned večer koupit a zahrát hru, o které jsem se ráno poprvé dověděl právě z recenze.
    Teď musím čekat několik měsíců, než to bude v prodeji. Navíc se mi může stát, že si při těšení se hru zidealizuji a nakonec budu třeba i zklamanej.
    Prostě informace o tom, že za x měsíců nebo dokonce i let vyjde nějaká hra, je pro mne v konečném důsledku naprosto kontraproduktivní. Jste na tom taky tak?
  • Tak doufám, že na tom bude Sid makat, aby to nebyla stejná zoufalost pro šimpanze bez mozku jako originální Civilizace 5...
  • Vobec ma to netesi ze to chcu pchat do vesmiru. Toto nie je Civilizacia.
    • Tys to nepochopil, že?
      • : )))))
  • Xcomik
    No tak to budu asi jediný kdo se tomu vyhne přitom bych si to zahrál kdyby to nebylo v žánru Tahové ale RTS. Tahovky prostě nejsou a nikdy nebudou něco pro mě. Ale mohlo by něco podobéneho napadnout chlapce z BlueByte a nové ANNO zasadit do vesmíru
    • Pilgrim66
      Sins of Solar Empire?
  • AC byla vynikající a to jinak budovatelské hry vůbec nehraju. Tak snad se zadaří. *4*
  • Hmm a zapracuji konecne na AI, nebo bude stejne tupa jak v Civ 5?
    • bude stejne tupá a herní mechanizmy budou (na grand strategy) stejne povrchni
    • to člověk pak kouká, když je zvyklý hrát proti AI, pak si zahraje proti lidem po netu a je během prvních 15 tahů vymazán rushem základními warriory *1*
      • lol hrát civilizaci proti lidem
        • jo. a po emailu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit