Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtel jsem byt masinfira a dodnes me stve, ze me to minulo.
  • me to laka uz dlouho, ale pak si radsi pustim na YT masinfiru jak jede hodinu a mam zas vystarany. Podivejte se- Londyn a okoli a jiny mesta jak ridi masinfira :)
  • No z tych par obrazkov co tam ukazovali som nejak nepochopil onaniu a rozplyvanie sa nad novym enginom. Ako masinky vypadaju gut, ale to okolie je jak z minuleho storocia.
  • Myslím, že prozatím zůstanu u train simulatoru od dovetail games, kde je každá nová verze zdarma. :) Akorát teda trainz má v jedné věci navrch. Je v něm multiplayer.
  • Veskoslav
    http://www.bundlestars.com/all-bundles/trainz-mega-bundle/

    Myslím, že se to tématicky hodí:) Otec už jezdí, dostal předčasný dárek k Vánocům *1*
    • Mamka a segra nebudou asi moc nadseny, ale co už *1* .
    • Coffin.Corner
      Óóóó díky za link *14*
    • To jsem nezanl. Díky za tip *4*
    • jindra.veliky
      škrte
  • Čekal jsem, že to někdo napíše za mě, ale máte v těch letech chybu buď v článku, nebo v nadpise.
  • Jack1947
    Po 14letech nový engine? pak že ostatní hry mají starý engine kolik let... pche *3*

    50DLC v ceně bohužel nebude... uh no ale základ bych zkusit mohl dlouho jsem si nezajezdil s virtuálními vláčky, tedy né že by mne to lákalo. *4*
  • tomocz
    Sheldon approves.
  • Největší zlodějina v herním průmyslu přichází s dalším dílem. Oproti tomuhle je Sims a jeho DLCčka slabý čajíček. V létě jsem počítal kolik stojí nákup hry + všech DLC v cca 40% akci to vyšlo na něco kole 1000 Euro *1*
    • Ghost47
      U Flight Simulatoru by to dopadlo podobně - jsou tam letadla, co stojí víc, než původní hra (na druhou stranu místo herních manuálů se k tomu dodává originál od Boeingu a funguje úplně všechno až do posledního jističe na stropě *4* ). Jenže na rozdíl od většiny her s DLC tohle není jediný nový obsah, co jde do hry přidat, nástroje pro tvorbu modů jsou volně k dispozici a některé věci dostupné zdarma svou kvalitou převyšují i část těch placených...
      • presne tak. Predelat jedno letadlo presne do gombiku neco stoji. Jsou to sice dlc, ale je to zaroven dalsi hra a cena je OK. To neni zadnej war thunder nebo jak se ta vec ala tanky co vsichni hraji jmenuje. stejne u toho vydrzi jen ti, co to mysli vazne, maji kniply atd. a tem staci mit to svy letadlo a naucit se o je zabava na pekne dlouho. Teda zabava.. ze zacatku regulerni drina a HC mody je total psycho
    • Pethulla
      Tak zlodějna bych to nenazval. Ten obchodní model je stejný jako u dalších simulátorů jako třeba OMSI nebo Flight Simulator. Copak ve Flight Simulator musíš koupit úplně všechny letadla aby ta hra byla kompletní? No a stejně je to tady - nebaví tě parní lokomotivy? Nekupuj. Nechceš americké tratě? Tak je nekupuj.
    • To si sice pleteš s tímto http://store.steampowered.com/app/24010/?snr=1_7_15__13 , protože série Trainz není na Steamu tak populární a poslední díl, který tam je, má jen hrstku DLC oproti této "like The Sims" sérii, ale souhlasím s tebou, zlodějina to je. Zvlášť když se vývojáři zaměřují jen na vydávání nových DLC místo oprav tuny chyb, které jsou ve hře už roky. A to nejsou často jen chyby v grafice ale i ve scénářích, takže úkol říká, přijeď na nádraží a připoj vágony 1,2,3 ale to že na tom nádraží jsou vagóny označený 4,5,6 už je jim tak nějak jedno, což znamená, že bez konfigurace souborů se ten scénář nedá dokončit *16* (pro znalce, nevím jestli je tam tahle chyba pořád je ale jeden scénář na německý trati ji obsahoval...) Už proto doufám, že se série se "Z" (Trainz) povede a přidá těm nenažrancům něco vrásek na čele...
      • Pethulla
        Tak ono si je třeba uvědomit, že TrainZ série měla přídomek "modelové kolejiště u vás v počítači" - což znamenalo, že měla hodně, ale opravdu hodně zjednodušené ovládání oproti dalším kolejovým simulátorům a tudiž se za žádný simulátor považovat moc nemohla. Jejim hlavním plus byla tvorba vlastních tratí. To Train Simulator je taková zlatá střední cesta mezi "tvrdou" simulací a zjednodušeními. A pokud TrainZ nebudou chtít jít do souboje, tak kliďo piďo můžou koexistovat vedle sebe.
        P.S.:Co se scénaře v Train Simulatoru týče - nepočítal bych že to tvůrci opraví.
        • No je fakt, že to mě kdysi právě odradilo. Zaměření spíš na vláčkoviště (několik vlaků s rozdanými úkoly) a naopak potlačení simulace resp. zaměření na jeden konkrétní vlak. Vlastně jsem do týhle série nikdy pořádně nepronikl. Škoda, že to podle článku asi zůstane při starým, docela bych si zahrál po čase nějakej dobrej sim. MSTS je v podstatě do dnes nepřekonaný a Train Simulator se spíš veze na jeho jménu...
    • Je to absurdni, souhlasim. Ale na druhou stranu ,uplne stejne jako v serii Sims, skutecne stoji za koupi jen par vetsich DLC. Zbytek se da stahnout zdrama od moderu a mnohdy v lepsi kvalite nez originalni dlc.
      • ovšem, těch 1000 Euro je mnohem lepší utratit za reálné modely vláčku a krajinky kolem, to je přeci jasné *1*
        • Kdyz masinka stoji 3500-6000, tak by moc parady neudelal. Ale tak nejakej ovalek... :) Nene to je celozivotni kun, penezi a hlavne casove, ale je to parada. Kdyz je tata modelar, decka maji zajimavy detstvi. Leccos se nauci...
        • Krescz
          nebo za lehké ženy *15*
  • Vláčky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit