Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi nevím proč to hejtujete je to jenom trailer, navíc všechny díly WRC jsou dobré. A grafika je rozhodně lepší než RBR (Richard Burns Racing). Když se vám ta hra nelíbí tak tu nepište... *10*
    • No... Říct, že jsou dobré je asi moc, ale spíš bych je označil jako že nejsou vysloveně špatné. Navíc RBR je Richard Burns Rally a ne "Racing". Graficky jistě bude nové WRC lepší, ale na dnešní dobu to už není nic extra. Navíc RBR hráči vesměs nehrají ani tak kvůli grafice, jako spíš o nejlépe zpracovaném jízdním modelu, který bohužel nebyl žádnou jinou rally hrou překonán. Colin / Dirt jsou čistokrevné arkádovky a WRC je něco mezi. Přiznám se, že nevím, jak si na tom stojí Dirt Rally, který má být údajně simulátorem, ale kdo ví? To ATARI o Test Drive Unlimited také tvrdili, že bude super realistický a je to absolutní arkáda, byť nutno podotknout dobrá. S tím Dirt Rally bych upřímně byl rád, kdyby byl nový "král" a sesadil starého RBR z trůnu, protože je smutné, že nikdo neměl tak dlouhou dobu zájem ho překonat. Chci novou super realistickou rally závodní hru. Pokud by jím bylo nové WRC, tak mu prominu i nedostatky v grafice, ale pokud to bude arkádové závodění, tak ať je alespoň co nejzábavnější. Nechám se překvapit. *5*
  • Wrc si nekoupim.Hlavne grafika je na urovni Richard burns rally,ALE to je hra z roku 2003!A to pořád ma co nabídnout.
    • No na stejné úrovni rozhodně nejsou. Mám zakoupené RBR a hrál jsem WRC 3 a koukal na WRC 4. Modely aut a okolního prostředí má WRC výrazně lepší a v této oblasti se RBR ani zdaleka nechytá. Tam kde je RBR silný je simulace závodu a jízdní vlastnosti. V tom, že umí udělat relativně realistický pocit z jízdy. Ale grafika je v této hře opravdu již zastaralá a je to na ní všude vidět. Nízko polygonové modely, textury v malém rozlišení, velmi patrný rozdíl je i na stromech a vůbec na celé flóře. O modelech aut nemluvě. Ty jsou ve hře WRC mnohem lepší. Jestli je dobré WRC i na svou dobu je druhou otázkou, která má smysl až po vyzkoušení.
  • Jack1947
    Stačilo mi minulé, fyzika hrůza a auto jelo po předem daných kolejnicích? uff... toto fakt ne. *12*
    • Ted to uz nedela Milestone, vypada to ze po kolejich se uz nejezdi. Po kolejich bude jezdit Sebastian Loeb Rally. *1*
      • Jack1947
        Nevěžím jim...
  • Po prvnim dile uz nikdy vic *1*
  • Radkaa
    Ježiši Kriste, za tohle bych je strčila do vězení na doživotí, aby už nemohli dál ničit jméno rallye. *11*
    • Kinet1c
      Co je na tom tak strasne, ze to nie je realne ? Prepac, ale asi furt snivas nieco co nebude nikdy. Ked chces real, ako si pisala nizsie, chod na rally a uzi si dosita. Ked chces hrat hru, hraj hru a ked nestaci, tak co tak skusit zavodit a nie hned plut na nieco co si ani nehrala ale rovno vies ze je to sracka, lebo autory hry ukazu nepodareny trailer. A ked sme u Dirt Rally, tak ani to zrovna zatial podla nevyzera na nic EXTRA. Niekto to tu pisal, ale ked clovek chce asi stale to poriadne rally musi siahnut po neviem kolko rokov starom RBR. Btw. Dirty boli katastrofa, co sa rally tyka, codemasters tymto novym titulom, sa snad konecne dostane tam kde kedysi bolo. Pre mna vzdy zostane ich naj rally asi CMR 2. Su ovela horsie hry, ktore sa nazvali rally este v minulosti, toto je este ten ovela priatelnejsi pripad. Neodsuzuj kym neskusis, ci neuvidis poriadny gameplay s full hry, urobil som podobnu chybu s Dex, a aj napriek nejakym hlupym reciam som si to kupil a je to nadhera. Hra sa hra velmi jednoducho a je radost hrat tu hru. Na prvy pohlad vyzera ehm, ale ked to hras nieco super. Naopak je tiez pravda, nieco je skvele na videach ACU a potom vysledok je odpad a treba niekolko patchov aby to nejak vyzeralo. Takze nerob unahlene zavery a ked chces vydiet naozaj otrasne rally, tak staci ist na net a vyhladat par hier, uvidis ze toto je priam bozska seria na rozdiel od niektorych kuskov, ver mi.
    • Richard Burns Rally stále nepřekonáno.... :)
      • Kinet1c
        Ked milujes viac simulaciu, tak ano, ked mas rad skor pol na pol, tak podla mna davno. Osobne RBR bolo slusne, ale ze neprekonatelne hm, asi kazdy podla vkusu.
    • No to video moc vabne veru nevyzera, ale Dirt Rally je fakt podarena hra.
      • Radkaa
        DiRT Rally jsem si už koupila a jezdím to, tady ta slátanina je urážka závodů. Na rally chodím od mala, na Barumce a Valašce a Kopné jsem byla nespočetněkrát a takový patvar co je to WRC 5 je děs! *10*
        • Ja na rally teda nechodim, ale vseobecne ma silne auta zaujimaju a zrovna v Dirt rally su tie auta dokonale, od zvukov az po jazdny model. Hlavne ten zvuk motoru je presne taky, aky by mal byt. Inak som zavod s nerozbitym autom este asi nedokoncil, ale zas to moc casto nehram *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit