Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prostě GTA 5 L.A s licencema,realitou města jako udělali v GTA 4 s NEW YORKEM *1* *1*
  • Radši bych aby udělaly GTA 5 v LOS ANGELES s postavou černocha a aby to město bylo realné.Vylepšit LOS ANGELES a ne jako v GTA SA. *10*
  • koupil sem jedničku, koupil sem dvojku,trojku, vice city, san andreas, IV, tak pětkou myslím taky nepohrdnu:D
    • ucho
      asi tak. průser by byl, kdyby nebyla na PC :)
  • Mozna je to kacirstvi, ale ja bych obetoval pc verzi GTAV ve prospech PC portu Red Dead Redemption. Asi je to dano tim,ze se mi westerny hodne libi a RD:R jsem mel moznost hrat na Xboxu. Ta hra ma sakra potencial a byt na PC, tak muze byt jeste x krat lepsi (detailnejsi textury, vetsi dohled, zajimave mody od komunity, stabilnejsi multiplayer atd).
    Ach Rockstari, koupil jsem si Vice City (ve sleve), San Andreas a GTAIV (za plnou cenu cca 1400Kc hned jak to vyslo) takze me svedomi je ciste a mam "moralni" pravo zadat PC port Red Dead Redemption *9*
  • Taky bych bral raději něco na styl San Andreas. GTA IV pro mě bylo mírné zklamání, které plně rehabilitoval až Gay Tony.
  • MoravaGeorge
    No IV nic moc snad si V napraví reputaci. Další SA by nebylo od věci. Ale spíš by se mi líbylo, kdby konečně byla story, kdy by jste hráli za policajta a ten by provedl malou sviňárnu, aby dostal opravdovího hajzla za mříže (třeba podstrčil falešné dukazy podfilovy, který znásilnil holčičku) a vyšlo to, postupně by v tom pkračoval, ale nakonec by začal hrát na obě strany, až by se do toho pořádně zamotal a šel by proti všem... nebo tak něco.
    • Uh ... oh ... ou
      • Core
        Vyměň si trencle...
    • tys mel byt scenarista :D
      • MoravaGeorge
        Dík, ale já jsem, píšu amaterskď filmy *3*
  • Otázka je, jak na tom budou PC hráči, pokud to GTA skutečně vyjde. Jestli to bude jako u RD:R a L.A. Noire, tak máme asi smůlu.
    • U RDR se to dalo tak trochu pochopit z hlediska, že tuhle hru nedělalo stejné studio jako v případě GTA série. U L.A. Noire to zatím ještě není jisté, nicméně bohužel je pravděpodobné, že také nedojde ke konverzi. Pokud by toto signalizovalo komplexní změnu strategie Rockstaru, tak by to bylo hodně špatné. Dovoluji si tvrdit, že pro fanoušky série GTA by to bylo zdrcující.
      • Nevím jak je to s L.A. Noire ale na PC portu RDR se fakt dělalo.Jen R* práci na tom pozastavili na neurčito...
  • na zadnou jinou hru se netesim tak, jako se tesin na GTA V.. :).. a to se o nem prakticky jeste nic nevi :D
  • a to E3 bude kdy?
    • v červnu
  • Los Santos (LA) s nějakým přilehlým okolím a krajinou a budu nadmíru spokojenej.
    • pokud se budou držet posloupnosti jako u staré trilogie, tak bych se strašně rád vrátil do Vice City, to byl pro mě nejlepší díl ze starší "trilogie".. ale klidně bych zkusil i nějáké evropské město jak se spekulovalo z jednoho posteru (Paris) .. přeci jenom jsme tu měli i GTA: London.. jsem vůbec rád, že tu jsou hry jako Assassin's Creed, kde jsou nádherně vymodelované evropské metropole..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit