Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...simulaci prezidentské kampaně v USA, která je nesmírně zajímavá i v reálu...."
    Mně přijde hlavně blbá. Ještě něco takového HRÁT? No to ani kdyby to byla poslední hra na světě. Jsem politiky přežraný navždy, a je mi jedno, jestli u nás, v Rusku nebo v USA, a ztrácet čas nad hraním něčeho tak příšerného nehodlám. Jo, já vím, můj problém a nemsuel jsem vám to sdělovat :D
  • demokracie v USA neexistuje, kdyz nedokazete nazhromazdit nejvesti sumu penez na kampan od bank a banksterov, tak nedokazete superit s bankarskymi nominantmi a preto ron paul nikdy nemoze vyhrat. v usa uz nie je demokracia ale vlada penez. Ani nevim proc to sem pisu... taky bych si pral Rona Paula za prezidenta USA.
    • no to nejsi sam...
      • jeden by řekl, že si z toho jak ho cenzurujou nudou delat v suth parku srandu,ale ani to ne-
        • VonHayek
          Úplně bych nesouhlasil - přeci jen tam Ron získal nejvíce času z (v díle) objevivších se projevů kandidátů, nemám-li pravdu? Díl samo nebyl zas tak moc o samotných republikánských kandidátech, ale ze všech tam nejvíce sekund, byť v podkresu, bylo věnováno právě Ronovi...
    • hlavní problém je ignorance v mediiích, když ho cenzurujou i v čechach dokonce i v south parku
      tak ho všichni lidi budou brát za odepsanýho a je konec
  • to uz jsou to čtyři roky?
    ten čas letí, ale grafika zůstala stejná jen urovenfps se zhoršila
  • Ron Paul for president!

    Aplikace každopádně vypadá zajímavě.
    • Paul_cz
      Jo Ron Paul a Gary Johnson jsou jediní kterým bych tu funkci svěřil, bohužel to je v dohledný době nereálný.
      • filias
        RP můj favorit není, ale právě ta jediná věc s kterou s ním bez výhrad souhlasím je i zároveň důvod jeho prohry. A to je monetární politika (nejen USA).
        Kritikou FEDu a amerického peněžního systém a tím i nejbohatších bank si uzavírá významné fin. příjmy. A v US to platí ještě o dost více než u nás - bez peněz na kampaň jsi bez šance.
        Jinak je jeho ignorace médii taky dost WTF.
      • na varovaní na hře většina lidí nedá
        obal je moc velkej *1*
    • smejki
      Hail to Republicans!
      • V USA chtějí hry označovat varováním. Prokazatelně prý vedou k násilí

        Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/v-usa-zvazuji-cigaretova-varovani-pred-nasilnymi-hrami-na-obalu-pw6-/Novinky.aspx?c=A120330_144319_bw-novinky_anb
      • Tak na tom se neshodnem, vzhledem k tomu, že většina republikánů jsou neokonzervy:). Ti jsou stejně zhoubní jako jakákoli jiná mutace etatismu:).
        • Co ti prosimtě vadí na konzervativcích???
          • Na americký aplikaci neokonzervatismu mi vadí především důraz na silnej, vojensky agresivní stát, propojenej s tunou společností a jedinců dobejvajících rentu a významně zasahující do všeho, co jeho občané chtějí dělat.

            Ekonomicky vzato se to v podstatě moc neliší od korporativistickejch režimů třicátejch let, ať už se bavíme o Mussolinim, Rooseveltovi nebo Hitlerovi.
            • smejki
              dtto
            • Chválím nick:).
            • VonHayek
              Je to de facto úžasné jak se někdy názorově, intelektuálně i politicky místní příspěvky shodují s příspěvky na takových webech jako jsou d-fens, mises, apod. *4* Jsem fakt rád za takovou úroveň čtenářstva tu na GAMES...*3*
  • Odulin
    Heh tak tohle si musim aspoň zkusit. *1*
  • Ocelot
    Cha chá :D Tak to si jdu vyhrát za Rona Paula! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit