Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to fakt nakonec vyjde i na PC, tak pak hlavně aby to lidi kupovali originál, protože potom se na PC vyserou i ostatní studia, jak si to zas každý nahraje z internetu. A to lidem i bude patřit.
    • Ono se to snad da kupovat jako neoriginal? *15* Ostatni zbyla studia se spis budou prikladu Namca ve vydavani PC her nasledovat tak, jako Namco nasledovalo Capcom, Square a Segu. Exempla trahunt. *3*
  • Byl jste někdo na tom facebooku? darksouls profil - každej totiž píše na ten čistě fanouškovskej?? xDDD jakákoliv zmínka na zdi o Dark Souls a Pc je smazána jako spam a všichni konzolisti se do vás pustěj jakej jste Pc zmr-. a, že to bude jen DLC a SONY by se k tomu nikdy nesnížila a bla bla bla..(ještě, že je ajina tak chudá na sprostý slova.xD) Néé, že by pořád vládla mezi konzolistama a Pcčkářema nevraživost.xDDD
    • misho8723
      Ale aký je to rozdiel.. keď CD Projekt RED oznámili Xbox360 verziu Zaklínača 2, tak sa som naschvál išiel pozrieť ako na oficiálne fórum CD Projektu, tak aj na FB stránku a aké tam boli ohlasy? Väčšina PC hráčov bola rada, že Zaklínača spozná viacej ľudí, že spoznajú aj iné fantasy ako západné, atď.. maximálne čo bolo také trochu mimo tohto, boli hlasy ľudí, či sa CD Projekt neobráti viac teraz na konzolových hráčov a či nebudú hlavne na nich smerovať ich ďalšie hry, ale to už vývojári vyvrátili a ako vieme, zatiaľ sa dá v pohode veriť ľudom zo CD Projektu..ale ako sa teraz niektorí konzolisti chovajú voči PC hráčom na FB stránke Dark Souls, to je hanba.. a nielen voči nim, ale aj veľa konzolových hráčov tam píše, že síce majú už svoju kópiu na konzolu svojho výberu, tak si proste radi kúpia PC verziu kvôli 60 fps a 1080 rozlíšeniu a tí tiež tam dobre schytávajú od vlastných.. proste sa ukázali konzolisti - samozrejme nájdu sa tam aj úplne normálni, ale prečo sa žiadny taký neukázal medzi PC hráčmi Zaklínača?
      • Vysvětlení je prosté. Protože konzole jsou jednoduché a proto se kolem nich shlukuje více jednoduchých lidí.
        Tady je to v malém dobře vidět na nesnášenlivém jejdaskovi, který nedělá nic jiného, než že hloupě útočí na PC hry. Nepotřebuje znát fakta, použije vše jen aby ublížil..
    • LOL, tak to musím vidět. :D
      • jjj.. jako já napiš - ´Pc version Dark souls forever!!!´ a něco si přečteš.xDD Ta hra je určitě naprostá bomba, ale jsetli se teda chystá Pc verze nebo to bude jen DLC? Pro konzolisty to znamená hodně - do včerejška jsem netušil, že fanoušci konzol. maj tvrdý jádro hooligans.xDD Bylo by super kdyby darksouls vyšel na pc(určitě problém stahování) ale Alan Wake je důkazem, že se konverze prostě může újmout a Pcčkáři nerovná se internetoví piráti...
    • prudislav
      no jo no ono když na x360 přijde pc exkluzivita(Zaklinac2) tak je to v poho ,ale jen má přijít exkluzivita z konzole(DS) na pc tak mají dětičky problém
  • No tak ale at už to tu je, neni co hrát.. *1*
  • Sem optimista. Jsem jeden z těch co si přihodil do petice - celkem 90 000 podpisů. Brzy se tedy ukáže zda měli pravdu ti, co tvrdili, že to na PC nikdy nevyjde a nebo se ukáže, že petice měla svůj smysl. Pokud odpověď bude kladná, příjde už jen poslední velký otazník a tam se bude lámat chleba zda jde tvůrcům jen rychlý zisk (kuj železo dokud je žhavé) a nebo též o kvalitní port s adekvátním PC ovládáním.
    • Jen 90 000, z nekolik mesicu, s takovou reklamou? To je u celosvetove petice zatracene malo. A to ta petice nic nestoji, jake pak budou skutecne prodeje?
      • Znáš vyšší číslo na toto téma?
        • Neznam zadna cisla, i tohle jsem se dozvedel tady. Ale obecne vim, ze petice jen v ramci cr jsou schopny ziskat vice hlasu.
          • Srovnáváš jablka a hrušky. Nakonec jak moc to je hlasů rozhodnou ti povolanější - Namco Bandai.
      • Přestaneš tu hru hrát, až bude dostupná i na PC? Z tvého fanatismu soudím že asi jo. A co budeš říkat, až FromSoftware vyjádří spokojenost s PC prodeji, že lžou sami sobě? *2*
        • Ne, proc? Nejsem fanaticky, nesud me podle sebe. Ty si nemyslis ze 90 000 hlasu je u celosvetove petice, ktera byla propagovana ve vsech hernich webech a nasledne opakovane v diskuzich malo? Vzdyt tolik hlasu se da nasbirat i v ramci mrnave ceske republiky. Jestli From Software vyjadri spokojenost s prodejem 300 000 kusu, tak si o tom budu myslet sve.
  • Pokud to vyjde na PC tak budete valit oči kolik se toho prodá *5* o tuhle hru pcčkáři fakt stojí...
  • Zdravim, jak je to s pribehovou navaznosti na Demons Souls? Za predpokladu, ze PC verze opravdu vyjde, bude se clovek pribehove chytat? Dik.
    • Žádná návaznost tam není.
  • Já to PC hráčům přeju (proč by taky ne když to bude od dob Baldurs Gate II nejlepší RPG který si zahrajou).

    Ale za tohle si můžou tak trochu sami, když se podíváte na míru pirátství - ta politika že na konzole budou vycházet jen dobré hry a na PC zbytek určitě časem přinese ovoce, protože pak si ti lidé toho začnou víc vážit...

    PS: Pro případné rejpaly hraju stejně na PC jak na konzoli, nejsem žádnej fanboy.
    • misho8723
      Ale preboha, prosím ťa prestaň s tým.. keby DS vyvíjala západná firma, tak je aj na PC (však vieme, že Japonci robia a hrávajú hlavne konzolové hry).. a to či ide o najlepšie RPG od čias Baldur's Gate, hádam každý sám za seba rozhodne, nie? Čo ak pre mňa to nebude najlepšie RPG od čias Baldur's Gate?.. čo ak pre mňa bude stále Witcher 2 najlepšie RPG roku 2011 - 2012? To, že pre teba je najlepšie RPG od BG, neznamená, že je to nevyvrátiteľný fakt .. a s tým pirátstvom už je to trápne - keď sa hlavne poctivý port ukáže na PC, tak to hráči vedia ohodnotiť (Alan Wake za mesiac predaja PC verzie predal vyše 500 000 kópií, zatiaľ čo na Xbox360 za necelé dva roky predal 1,5 mil. kusov - pričom sú tam zarátané predané kusy hry (okolo 900 000 kusov), keď sa pridávala ku Xbox360 v akejsi akcii).. a to nehovorím o PC exkluzívnych hrách .. tie sa predávajú skvelo (napríklad série Sims, Starcraft, WoW, Diablo, Battlefield, CS, Zaklínač, Elder Schrolls, alebo časti Crysis 1, Far Cry, Half Life 2, Minecraft, STALKER, Spore, Amnesia, Killing Floor, atď..) a že medzi PC hráčmi je najviac pirátov? Však akosi to dáva rozum, keď najviac hráčov na svete hráva na PC
      • Názor hoden potlesku...Líp to nešlo napsat
    • Ty seš vtipnej jak paprika. Co třeba série Elder Scrolls, série Gothic, Neverwinter Nights, Dragon Age, Diablo a spousty dalších? Myslim že na PC je RPG dost. A o jaké politice to mluvíš? To se ti něco zdálo, ne? Jsou hry, které vydavatelé držej exkluzivně pro konzole, aby zvýšili jejich prodej. Ale tvrdit, že na PC vychází zbytek, může skutečně jen hlu..pák, nebo provokatér. Do které skupiny patříš ty?
      • Dragon Age považuješ za dobrý RPG? :D

        Dobrej vtipálek...

        A na Diablo jsem zapoměl za což se omlovám.
        • Dragon age 1 byla super hra. Dvojka byla chujovina.
        • no tak jestli povazujes Diablo za dobrou RPG hru tak se tvemu prispevku uz nedivim
          • Staci se podivat na prezdivku a je vymalovano :D
            • Vazne? Tak si spust v pc kalkulacku a skus si nasobit x-kem. Kdo aspon trochu rozumi pocitacum, pise 2* troubelo :DD
            • Píše se 2x ne 2*
            • A je vymalovano 2* :)
            • Ty si to myslíš o nicku, ale o tobě se ví už do dob tvého účinkování na hrej.cz že jsi vybrakovanej mamlas...
    • trolove trolove, bezte se krmit jinam
    • Opravdu hodne ubohej a trapnej pokus o flejm... na PC vychazi spoustu skvelejch titulu ktery se na konzole v zivote ani nepodivaj.

      BTW. co mam jako s mirou piratsvi delat? Az na Homeworld 2 kterej jsem proste legalne nikde nesehnal na mym PC zadna piratska hra nebezela uz peknejch par let ale musim rict ze s tema stupidnima ochranama co se posledni dobou snazej tlacit se sam sobe divim.

      Prijde mi ze legalni hry jsou posledni dobou spis za trest viz. genialni ochrana od Ubisoftu, GfWL ruzne DRM a dalsi...
      • Jmenuj 5 AAA her z cca. posledních 2 let....jsem zvědav..!
        • Klidně, Total War: Shogun 2, Starcraft II, Anno 2070, Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution, The Sims Medieval. Mám pokračovat? *3*
        • Proc to musi byt AAA tituly, ja to mluvim o simulatorech a strategiich. Aby hra byla skvela musi to byt AAA titul?
          • Jezus, jasně že ne, ale prosím držme se mainstreamu...fakt jsem zvědav co z tebe vypadne...
            • Proc bych se mel ale drzet mainstreamu porad nechapu i kdyz i v mainstreamu se najdou veci jako Starcraft, Diablo, veskere MMORPG, Shogun ale pravda tolik jich neni.

              Jinymi slovy ano mainstreamove akcni hry vychazi v nejvetsi mire na PC i konzole a nektere jsou jenom na konzole. To je to co jsi chtel slyset?
      • zahraj si a pak se prid znova omluvit .)
    • Dark Souls je ale uplne jinej zanr hry nez Baldurs Gate. Dark Souls je mnohem vic akcni hra, nez skutecny RPG.
      • Jo, charakterizoval bych ji jako stredoveka fantasy akcni hra s vyvojem postavy a zbrani lehce riznuta japonskym stylem. Ma to blizko treba ke hre darksiders.
      • Ano to máš samozřejmě pravdu, ale na věci to nic nemění.
        • No tak rozhodne to nemuze bejt nejlepsi RPG na PC od dob Baldurs Gate, kdyz je to uplne jina hra. Navic skvelych RPG na PC od dob Baldurs Gate taky bylo vic nez par. Takze meni ;) A mimochodem, piratstvi neni jedina vec, proc vydavatele uprednostnuji konzole pred PC. Na PC se proda nehlede na piratstvi porad nezanedbatelny procento her.
          • A hral jsi to ? Muj dobry kamarad je zaryty pc hrac a milovnik RPG.. jednoho dne si z hecu donesl na X360 DS a od te doby je zcela presvedcen ze jde o nej RPG ktere v zivote hral..
            Myslim ze to co pise jebak je svata pravda... Duvod je uplne jasnej.
            • Ja to hral a jako cistokrevny PC hrac jsem byl prijemne prekvapen zajimavou atmosferou a pribehem, ale jinak to nebylo nic, z ceho bych byl mega odvarenej... Kazdopadne budu za tuto hru na PC rad:)
            • Ano, hral jsem Demon Souls i Dark Souls. Klasicky RPG jako Baldurs Gate je uplne jinej zanr. D Souls jsou prevazne akcni hry.
  • Tohle na klávesnici a myši bude těžko fungovat. Bude to o dost horší zážitek.
    • Nemyslim si. Bude to jiny, ale na klavesnici a mysi to klidne fungovat muze.
    • To souhlas, pokud to na PC bude, tak by to měli nechat hlavně na dual shock gamepady.
    • Masa-san
      Můžeš si tam hodit kontrolér, jestli stojí par stovek+hra do tisícovky, oproti tomu konzole+hra stojí několik tisíc. Pokud už to máš na PS3 tak je samozřejmě nesmysl to kupovat znova.

      Ale co je důležité, že hra na PC není omezená jako její konzolová verze. Např. grafika muže být lepší, počet nepřátel, hra může být ještě těžší atd. Nemluvě o tom, že s kultovními hitovkami přicházejí komunitní modifikace a tak hra nestárne.

      Rozhodně se to na PC vyplatí, pokud to již někdo nevlastní na PS3.
      • Můžeš mít gamepad, ale kolik hráčů toho využije ? Zlomek.. Upřímně dosti pochybuji že ve hře bude lepší grafika nebo nějaké výrazné vylepšení oproti konzolové verzi. A podpora modů je prakticky vyloučena. Ale já nejsem proti portu, jen mám prostě obavy.
  • Radsi nehrat hry vubec,nez mit kteroukoliv z tech za$ranych konzoli *11* *12*
  • Každej tu básní jak je to hardcore těžky a díky tomu boží, ale já se teda u hry chci bavit a né se nervovat a opakovat jeden úsek třicetkrát, než postoupím dál. Na tom nic zázračnýho teda nevidím. Ať si to nechají ti HC konzolisti.
    • Však si zůstaň u CoD na Easy *2* Nikdo ti to nebere.
      • Pan vtipálek, já sem hrál ze série CoD pouze dvojku a nijak mě to neoslovilo, takže klid. Jen jsem chtěl říct, že po celém dnu v práci u PC se doma u PC chci trošku odreagovat a né se nervovat. Hraju ME, hral jsem DAO a teď hraju zase HL2 EP 1 + 2, protože je mám jako rest. Ale nejvíc se stejně bavím u CS 1.6, jak to tam všichni žerou a já si tam jen tak běhám a po haluzi dávám. Tím chci právě říct, že v první řadě musí jít o zábavu. To je aspoň můj názor.
    • HC hra neni o 30 nasobnem opakovani. HC hra je o komplexite hernich mechanismu a herniho prostredi.
    • Zas tak hrozny to neni, myslim, ze lidi jsou zhyckani dnesnim stylem her, kde vas tvurci vodi za ruku a prakticky jen mackate jedno tlacitko pro postup (nadnesene samozrejme). Staci u toho trochu premyslet a mit trpelivost, kazdymu se libi neco jineho a tim padem je i definice zabavy jina, tohle je pro lidi, co maji radi mensi vyzvu a v tom vidi zabavu.
      • Presne, DS je pomerne jednoduchy, akorat se k nemu nesmi pristupovat bezhlavym rambo stylem. Je to hra, ktera nikomu nic jen tak neda a nerekne, hrac u ni musi sam pozorovat a premyslet. To je na ni hardcore.
    • to co je na konzole HC, byva na PC tak akorat
      • Tak v tom případě jsem na tebe zvědavej.
        • to ja jsem spis zvedavy na hru, jestli ji teda na PC udelaji...vzdyt ani to neni zdaleka jiste

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit