Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tak vsetky taketo gog clanky spravne oznacit ako PR? Aj v Tescu mali akciu na XYstarych klasik a krabicovych a nikto o tom nepise tiradu.....
    • sleepless
      Vydavani starsi her na GoG jen vyuzivame k tomu, abychom si na nektere vzpomneli a neco o nich napsali, kdyz mame samozrejme co. Jinak receno, je to dobra prilezitost. Jinak v ramci tve logiky by PR samozrejme byl kazdy clanek o nejake hre.
      • JohnyTheZik
        Mne ty clanky nevadej, ba naopak, ale ta posledni veta je teda hodne mimo..
        Nevidim duvod, proc by mely bejt clanky na hry podle jeho logiky oznaceny jako PR..
        Ma pravdu v tom, ze GOG je tady zminovanej dost hodne a bejt vic takovejhle kvalitnich distributoru starejch pecek, tak by to proste vypadalo, ze tu delate neplacenou reklamu..
        • sleepless
          Protoze kazda prodavana hra je produkt, cili kdyz o ni piseme, tak ji de facto delame reklamu, velmi zobecnene. Podstatne ale je, ze PR clanek by nebyl redakcni, byl napsany nekym, kdo si PR zaplatil. A jak jsem psal, vydani nejake starsi hry na GoGu je pro nas jen impuls si na ni vzpomenout. Ne vzdycky, ale jen kdyz je to hra, co nam neco rika. A neni ani objednany, ani zaplaceny.
      • Vzhledem k tomu, že se na Games.cz objevují i reklamní bannery GOG a v některých článcích je stránka GOG až podezřele okatě zmiňovaná (viz článek o Wasteland), tak mi tohle vysvětlení nezní moc věrohodně. Ale jinak nic proti GOG a těmhle retro článkům.
        Mimochodem, proč je ten odkaz na GOG tak dlouhý, s tou změní písmen a čísel na konci adresy?
        • sleepless
          Je dlouhy proto, ze vyuzivame GoG affiliate programu.
    • tak gog je pravděpodobně v redakci populárnější a navštěvovanější než zminované Tesco..
  • Raziel a Kain
    Tak ďábelské ale zároveň sympatické postavy se vidí málokdy. Hrál jsem Legacy of Kain: Soul Reaver někdy v 8 letech a pořád na to rád vzpomínám. Možná bych to i koupil ale jestli bych to pak na 64bitových 7 nerozjel asi bych hodil komp do krbu.
    • kubi-wan
      Právěže GoG se stará o to, aby jim tam všecky hry fungovaly na moderních systémech... Takže myslim, že to můžeš zfleku zakoupit *3*
  • Mimochodem, kdo je ten zlý, Raziel nebo Kain?
    • sleepless
      Zly nebo dobry neni nikdo z nich, tohle neni o dobru a zlu, coz je dalsi plus cele serie. Spis o manipulaci a o tom, jak slozite je tu manipulaci odhalit, zastavit a nejak se poprat s nasledky. Kain a Raziel jsou casto manipulovani...
    • Black_Hand
      v podstate ani jeden neni zrovna vzor moralky, co jsem koukal na videa. raziel je obcas trochu jako kratos.
      • kubi-wan
        Kratos je cucák, kterej se razielovi může klanět *5*
      • sleepless
        Kratos? Ani trosku :)
        • Black_Hand
          to bylo po shlednuti asi 45 minut dlouheho videa. raziel neni zrovna babovka.
          • sleepless
            O to nejde, to jsou herni mechanismy, pohyby, druh interakce, ktere s charakterem moc nesouvisi. Pokud jde o charakter, tak tak neni ani smitko Kratose.
            • Black_Hand
              ok, ty mas nahrano vic (ja 0 ty asi moc :D), verim ti.
            • http://www.youtube.com/watch?v=45zo9cB4ZL4

              prostě Kratos co víc dodat
            • kratos je potetovanej sparťanskej nácek s gumou místo mozku kterýho nahypovaly fanoušci PS 3 (Prehistorického Stroje 3)
  • Pro autora - je i verze původního Legacy of Kain:Blood Omen, která maká od začátku do konce. Vím to - nedávno jsem to dohrál na Windows 7/64bit a myslím, že to byla jedna z nej her za poslední roky, kterou jsem hrál.

    Jinak - co bych dal za HD remaky všech dílů :)
    Umíte si představit tyto série v grafice Gears of War, respektive Unreal Engine 3.5 (použit v GOW3)? Já ano, ale toho s ebohužel nikdy nedočkám :(

    *13* *13*
  • hurda
    Mě přijde, že každá druhá hra na GOGu byla i na Level CD :-)
    • GlaDOS
      To víš, Level měl dobrý vkus :)
  • kubi-wan
    Výborná sága. Soul Reaver 2 je pro mě nejoblíbenější hrou série, protože byl můj první. A ačkoli jsem tý hře vůbec nerozumněl (ještě jsem neuměl tak dobře anglicky a tam melou pantem v jednom kuse - což je zajímavý, že Raziel, ač nemá dolní čelist, toho namele nejvíc) a nechápal jsem ten příběh, atmosféra mi učarovala natolik, že jsem si musel pořídit i ostatní díly. A i kdyby žádnej díl už nikdy neudělali, navždycky by Legacy of Kain zůstala jako jedna z nejlepších herních sérií, co znám. Ale jak jsem nedávno čet, asi se novýho dílu dočkáme. A pevně doufám, že ve Square Enix nebudou kre*éni a neudělaj restart/remake/reboot, jak je to dneska v módě... sakra, už jsem se zase naštval...
  • teda já se k téhle sérii dostal až s prostředním dílem (můj první a poslední), takže jsem kolikrát nevěděl vo co go a nemohl jsem to asi pořádně docenit, ale hrálo se to dobře
  • To je mi náhodička, asi před hodinou jsem dohrál poslední díl (pěkně jsem si projel celou sérii) této mé nejoblíbenější herní série. Náramně jsem si to užil a těším se jak si to za nějaké roky zase zopakuju. Tak dobrá hra už asi znovu nevyjde... *9*

    *4*
  • Moje nejmilovanější hra ze všech. Nemam co více dodat :-)
  • Pro mne též jedna nejnezapomenutelnějších her vůbec. Osobně mám radši Raziela, nežli Kaina, ale jinak souhlasím s Petrem - skvěle napsaný svět, perfektní dialogy a dabing, na svou dobu perfektní grafika (mám PSX verzi) vyšperkovaná některým technickými perličkami a samozřejmě skvělá hratelnost. Sice ne bez chyb (souboják v kombinaci s trochu divokou kamerou občas skřípe), ale přesto velice svěží a osobitý. Pro retrofily nutnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit