Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vono strašný prachy stojí vymýšlení a implementace bugů co si objednali výrobci gamepadů a tak na obsah už nejsou šošóny.
  • La_Furia_Roja
    Rok od roku je ta FIFA víc a víc oškubaná. Každým rokem je tam minimálně o jednu ligu míň. A slibované licence na Ligu Mistrů a Evropskou ligu pořád nikde. Za to už jim prachy nedám a radši budu čekat půl roku navíc na crack.
  • Komentář mi žíly netrha, ale českou ligu by měli vrátit. Čeština je na kvalitní komentář moc složitá, ale za český nekopy bych si ligu dal rád.
  • Chim
    To jsou dnešní děti opravdu tak hloupé, že všechno musí mít v češtině a anglicky nedokážou kváknout ani fň?

    Asi jako když Homer Simpson stavěl gril s pomocí francouzského manuálu... Le Grill? Co to sakra je?
    • Tak at ukazou anglicani,jak umej kvaknout hubou,neumej ani fn!Se asi znich pokakam ne.Me ta jejich Aj je uprrrr.Sami neumej ani druhy jazyk,zemepis je pro ne velky otaznik,jak zijou v tech mokradech.A caj a susenky snima holdovat nehodlam!Bud me tu cestinu navalej,nebo at jdou o dum dal mrchy!
    • Protoze anglicani,potazmo americani,nevedi ani kde je cz!A od takovejch se ma ucit jejich jazyk?Pcheee
      • Mart9
        Tohle zbožňuju *1* *1* Jak si myslí, že jeho státeček každej musí znát.
        Ty ani nedokážeš vyjmenovat 50 států USA, natož abys věděl kde jsou! Já to taky nedokážu, ale nevidim se, když Američan neví, kde je ČR. za to ví, kde je Oklahoma.
  • On tu hrůzu snad někdo poslouchal? *15* První věc po instalaci FIFI je vypnout komentář popřípadě přepnout na anglický..
    • Španielsky komentátori vo FIFE sú parádny :) Goooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll !!!!!!!!!! :D
    • Mart9
      Úplně nejlíp si to vždycky odkomentuju sám. Už dobrých 15 let.
  • Nenávidim Bosáka!!!! tak neprofesionalniho komentatora svět nezažil.
    • Mart9
      Uveď 3 příklady jeho neprofesionalismu, díky.
      • Cokoliv bych napsal, bylo by to kontraproduktivní.
  • Me proste nebavi poslouchat anglickyho komentatora,anglictina je kycovita,sucha jako jejich vtipy.Grafika stejna,jiny rozpisky,gumaci stejny,setrihy kratky,mozna travicka vic zelenejsi,a bez cestiny a tak to pujde dalsi tri roky,hold neberte to za 1700kc.A EA vzkazuju,sice jsme mali,ale nemame financni krizi jako Recko atd.Nebudu vyhazovat 1700kc za vorezanou hru.Na to jsem pisnej cech.A tu vasi kycovitou anglicninu poslouchat ve sve domovine nehodlam.Co nesnasi je kycovita anglictina,a usislany polaky.
    • Tady s tebou půjdu na nože,anglický humor je top *15*
    • jojo jsi mali pisni Cech *1* *1* *1* *1*
  • tak to je pěkně na prd bez češtiny ta fifa pude u mě dolu to raději budu hrát starší ročník
    • Presne tak,ta cestina ve sportech ma svy kouzlo.Uz to nebude takova sranda.At si to nechaj,nemam slov.Tahle generace je pro me mrtva,celi pc cko mi je ukradeny,celi ps4 i xbox one.Tuhle celou generaci hodim zvokna.Koupim ps3.To bylo nejlebsi misto na hrani.Tam je slousta dobrych her,a nez je vsechny dohraju,tak mozna koupim ps5.Na ps3 nemusim platit ps+ na online.ps+ na ps3 ma lepsi hry a ne ty kycovity kraviny co davaj na ps4.Prodavam ps4+2ovladace+kamerka+ver.stojan+vsechny only on ps4 hry co vysly na disku.+fifa14.
  • faitheater
    Přichází protihráč s napadáním! ...No a je tu skluz!

    Po piatich pivách to bola neskutočná prča :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit