Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak uz znova vidim Unity aj FC4 na Steame
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=Dwuza-VU_0c
    odporúčam pozrieť si krátku pasáž od 11:41, ako je krásne vidieť doskakovanie objektov a postáv a hlavne v 12:00 súboj ukončený chvatom známym ako tzv poltergeist, kde vás samotná zem do seba vcucne.
  • Mato1987
    47 článok v poradí od marca 2014, keď bola hra ohlásená Bravó. Nepamätám si hru, ktorá tu bola skloňovaná a opisovaná v novinkách viacej ako unity, možno tak predošlý diel black fag, ktorý mal cez 80 článkov. Viem si asi predstaviť, čo týmto sledujete milá redakcia a kam toto všetko smeruje :)
  • oktavius66
    Vypadá to sice pěkně, ale na to jaké ta hra má přehnané nároky, tak v tomto traileru mi to příjde o krapet horší než AC IV. Je to čistě můj názor. Jinak AC mám rád, ale stalo se z něj COD. Stále se opakuje to samé, akorát přeskinované. Což je škoda. Ale AC III a IV se mi celkem líbili, takže to zkusím i tentokrát. Ale není dobré, se moc se svou hrou vytahovat a nadsazovat. Víme své a víme jak to většinou dopadá.
  • Po ultra Ubisoft failech a planech do budoucna se od jejich akci planuju drzet dal. http://i.imgur.com/RBIkQq3.jpg *1* *1*
  • Magister_Peditum
    V čase 1:11 provede dost prapodivný parkourový manévr. *15*
    • MLG profesionál *15*
    • No tvl taky na to cumim... bug v primem prenosu *1* *1* *1* ubi klasika
  • Jindy tady plkate a nadavate, jak je malo informaci. Ted kdyz vite do ceho pujdete, tak zas nadavate, ze o tom vite moc. Ja jsem kuprikladu rad, ze mam o hre predstavy. Prece jen stahovat 30gb dat z sharerapidu a vysledkem by byla konina, co me nebavi- to ne!
    • Mato1987
      V pohodičke si to stiahni, ja ti to ani nezazlievam, ale opováž sa hru potom kritizovať, vďaka.
    • Ristoro
      Teď si myslíš, jaký jsi král, když jsi napsal, jak si to stáhneš, co *5*.
  • lol a je tu dalsi ... neuveritelny ... tvle tisice projektu a tady se zvani porad o tom stejnym smejdu den co den i nekolikrat dokola.
    • Ristoro
      Když vidíš v nápise Assassin's Creed, stačí to ignorovat. Takhle to dělají normální lidé s hrami, co je nezajímají.
      • Normalni lidi (ke kterym nepatris ) pridou na web o hrach, a cekaj, ze si poctou neco obsahlejsiho klidne i o jediny hre, Tady se zvani po 2-3 porad dokola, pomalu je tu inzerce na kazdej pixel. Ale informace zadna.

        Najit v tom mrdniku pak cokoli zajimavyho je zhola nemozny, ale to ty nemuzes chapat, pozdravuj sveho statneho osetrovatele.
        • Mato1987
          Prekrásne a výstižne napísané *15*
  • už nééééééééééééé prosííííííím

    SPAM !
  • Firingo
    Jako pěkný trailer ale jak již vyplývá z tónu autora - všeho moc škodí. A tohle je opravdu moc *1*

    Rád bych si zahrál nějaký díl AC bez toho abych ho půlku viděl před vydáním. Ať klidně udělají 3 suprové trailery na nalákání zákazníků (u mě ani to není třeba hraju stejně každý díl *1*) ale vydávat je 4 měsíce před vydáním a týden před vydáním dokonce každý den alespoň jeden......
    • coufi
      měli by si vzít příkald z R*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit